Google не струва: ново доказателство!!!

От: Re: Google не струва: ново доказателство!!!

Може и от там да идва проблема :)
Mat prac май е някакъв автмобилен състезател поне таков видео ми изкара а гугъл от незнам няколко месец до година взе да траслителира автоматик за локалния сърч

с кавички излиза :)
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

За мен такова нещо като СЕО оптимизъциъ вече не съществува. Добавянето в социалки и разни други също не съществува за мен. Ефекта е -500%. Само от google си знаят как класират топ сайтовете това ще си остане секретна тайна до далечната 2089 година :?
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Стига бре, язе ще са гътна до тогава :evil:
За мен такова нещо като СЕО оптимизъциъ вече не съществува. Добавянето в социалки и разни други също не съществува за мен. Ефекта е -500%. Само от google си знаят как класират топ сайтовете това ще си остане секретна тайна до далечната 2089 година :?
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Пълна подигравка... ако питате мен. През последните месеци забелязвам много такива търсения.
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Бях пуснал един линк към блог в блогспота на Гошо маймуната, дето имаше на него чисто голи пичета с разтворени крачета.. И си викам, да не акам в темата с подобни линкове. Идеята е, че правилата са за някои като по наш'те пътища с Лечков, магистрала, 240 км.
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Еми то си е истина, даже дали да не направим един сайт направо за това, ама мени ни ма бива за писането иначе тайтъла вече го замислих: Ризила на гугъл :D

П.С., абе аз дано не прозвучи грубо ама се чудех тая на сео конференцията кой я лупка ама то май не е само един всичко що е в топа май и обръща внимание :lol:

Бях пуснал един линк към блог в блогспота на Гошо маймуната, дето имаше на него чисто голи пичета с разтворени крачета.. И си викам, да не акам в темата с подобни линкове. Идеята е, че правилата са за някои като по наш'те пътища с Лечков, магистрала, 240 км.
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

В момента вади доста странни резултати, трудно му е да прецени кои страници на сайта най-релевантни по търсената фраза. Освен това, нещо което не е от вчера - търсиш нещо в google.bg на кирилица, вади ми преведени резултати на ен сайтове - с какво ще са ми полезни не знам. Още един пример , който мярнах от една колежка - пишеш website в google.com и какво ти излиза - Бъргър кинг, разни хотели. Добре, думата не е много конкретна, обаче как аджеба ще търся хотел като напиша уебсайт?! А uni, ако филтрираш само резултати написани на бг ще излезе на 1во място точно тази тема по мат пръц.
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Интересно @uni-web благодаря за споделяното на инфото, ти що не кандидатсктваш за работа в Г, тяхните инжинери ще те намразят само работа ще им отваряш :D
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Те и сега си ме мразят :lol:
Интересно @uni-web благодаря за споделяното на инфото, ти що не кандидатсктваш за работа в Г, тяхните инжинери ще те намразят само работа ще им отваряш :D
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Пробвай с дума или словосъчетание което има некъв смисъл, Гуги да не пасе трева как да разбера дума от рода на инжектопляктор примерно:), може чичковите червеноижектоплякторчета.

Съвсем добри си търси в текстове с абсолютно безмислени фрази. Не го надценявайте ;-)
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

За, кое да го надценяваме? Ти май от скоро си в нещата, преди вадеше всичко както трябва независимо спама.
Съвсем добри си търси в текстове с абсолютно безмислени фрази. Не го надценявайте ;-)
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Според мен не трябва и да се подценяват хилядите програмистчета стоящи зад тая манджа с грозде може да има некъв таен замисъл:)
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Според мен не трябва и да се подценяват хилядите програмистчета стоящи зад тая манджа с грозде може да има некъв таен замисъл:)

въобще не ги подценяваме, въпросът е че и те са хора макар машина да изчислява и дава резултатите. То всеки може да сгреши въпроса е да си взимат поука.
А може да са дали цензура в световен мащаб на "мат пръц" :lol:
Абе това е яко "мат пръц" - аз не съм го засичал във форума ....
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Още не се е регнал за това, ама ако се регне ще го почервеним веднага :lol:
Абе това е яко "мат пръц" - аз не съм го засичал във форума ....
 
От: Google не струва: ново доказателство!!!

Още не се е регнал за това, ама ако се регне ще го почервеним веднага :lol:

расмя ме
още не са оправили проблема си
https://www.google.bg/#q=мат+пръц
сега отивам в темата на se0.guru да продължа да се смея с коментарите на всички
 
Последно редактирано:
От: От: Google не струва: ново доказателство!!!

Може да отскочиш и в темата на seo.kuru, там ще е много по-весело :lol:
То едно и също де, но все-пак :D
расмя ме
още не са оправили проблема си
https://www.google.bg/#q=мат+пръц
сега отивам в темата на se0.guru да продължа да се смея с коментарите на всички
 

Горе