Adonly - Новото име на gloadmarket !!!

genchosam

Well-Known Member
Adonly е новото име на глоадмаркет, за тези които не са запознати с тази мрежа можете да монетизирате импресийте си :)

Пазят се статистики и всичко, само ми няма данни за плащането през май месец ... При вас как е???

Ако вече сте регистрирани - влезте със старото си име и парола !!!

Ако не сте регистрирани може да го направите от тук : Реферален линк: https://adonly.com/?ref=1337 ; Не реферален: https://adonly.com
 
От: Adonly - Новото име на gloadmarket !!!

И при мен няма данни за плащане за Май месец.
 
От: Adonly - Новото име на gloadmarket !!!

Да и при мен няма данни за месец Май!
 
От: Adonly - Новото име на gloadmarket !!!

Може би на 15 Юни ще пуснат отчет.
 
От: Adonly - Новото име на gloadmarket !!!

Само на мен ли ми се струва или не отчита кликове.Имам поне 15 ип-та и няколко vpn и не ми ги отчита!

ps:При мен се е появил месец Май!
 
От: Adonly - Новото име на gloadmarket !!!

Добрата новина е, че при мен данните за май месец се появиха. Лошата е, че центовете за 1000 импресии продължават да падат...
 
От: Adonly - Новото име на gloadmarket !!!

a
Добрата новина е, че при мен данните за май месец се появиха. Лошата е, че центовете за 1000 импресии продължават да падат...


И при мен е така, eCPM-а падна двойно.
 
От: Adonly - Новото име на gloadmarket !!!

С тая нова ситема прецакаха всичко.Нито кликове нито висок eCPM.
 
От: Adonly - Новото име на gloadmarket !!!

С тая нова ситема прецакаха всичко.Нито кликове нито висок eCPM.

Планувам да им бия шута.. Някой знае ли дали е възможно да стигна цена от 0,20 на 1 000 импресий , както беше преди :(
 
От: Adonly - Новото име на gloadmarket !!!

Нещо им се е сдухала систимата. Сега влизам да видя какво става. Импресии отчетени имам само за вчера и днес, при положение че преди 2-34 дни като влизах имах за всеки един ден от месеца.

Влизам на предходния месец - само 3-4 дни са ми отчетени. Влизам на пеймънтс - там сумата беше реална. Ха сега де?
 
От: Adonly - Новото име на gloadmarket !!!

Над половин година ви разправям да не се занимавате с виетнамците, ама държите да си трошите главата с тях.

Ето скрин от Adversal за вчера. И това е БЕЗ попъндъри и други лайна с 3 от 4 разрешени банера.

adversal.jpg

Да американците искат над 50к импресии месечно и одобряват малко по-трудно, но за 8 месеца въртене на техните еклами не съм имал ядове.
 

Прикачени файлове

  • adversal.jpg
    adversal.jpg
    14.3 KB · Преглеждания: 47
Последно редактирано:
От: Adonly - Новото име на gloadmarket !!!

Знам ги, но нямам толкова трафик.
 
От: Adonly - Новото име на gloadmarket !!!

Над половин година ви разправям да не се занимавате с виетнамците, ама държите да си трошите главата с тях.

Ето скрин от Adversal за вчера. И това е БЕЗ попъндъри и други лайна с 3 от 4 разрешени банера.

Виж файлът 10137

Да американците искат над 50к импресии месечно и одобряват малко по-трудно, но за 8 месеца въртене на техните еклами не съм имал ядове.
Не ме одобриха тези. Ако имаш някой други, които плащат на импресий ще се радвам да споделиш :)
 
От: Adonly - Новото име на gloadmarket !!!

Не ме одобриха тези. Ако имаш някой други, които плащат на импресий ще се радвам да споделиш :)
Те и мен не ме одобриха, като кандидатствах, ама след един мейл с данни от аналитикса ме приеха.

Е ми освен qadabra друго не се сещам, ама там такъва шит пускат, че като видях каква дискотека става ги разкарах почти веднага.
 
От: Adonly - Новото име на gloadmarket !!!

Те и мен не ме одобриха, като кандидатствах, ама след един мейл с данни от аналитикса ме приеха.

Е ми освен quadabra друго не се сещам, ама там такива шит лайна пускат, че като видях каква дискотека става ги разкарах почти веднага.

Сайта ми е за онлайн филми, мисля че и с аналитикс няма да мина :confused:

Едит: Забравих да спомена - бих шута на адонли, причината е че не мога да достигна както преди 0,20$ на 1 000 импресий, тоест не заслужават да ми губят кликове на другите банери ;)
 
От: Adonly - Новото име на gloadmarket !!!

И аз махнах глоадмаркета , ще се пробвам при адверсала...
 
От: Adonly - Новото име на gloadmarket !!!

Много малко импресий отчита не съм доволен но са си точни с преводите ;)
 

Горе