На колко би се оценил ?

exP

Banned
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продава се ex-tv

направо ще го продавам трябват ми пари
Пр 3 на главната страница
Има си спонсор:Хост дот бг на 2-рия план съм хоста е взет за 12 месеца което прави над 200 лева
има и видео система www.ex-tv.net/video/
средно на ден прави по 1 долар може повече може по малко
има отключен брояч тиксо
Цена 500 лева спешно ми трябват парите ако някой има интерес към него да си напише скайп или да ми пише:blondin400 може да смъкна цената стига да се плати веднага
 
Последно редактирано:
От: На колко би се оценил ?

Сайта се продава вече не е запитване само
 
От: На колко би се оценил ?

Ам мога да платя веднага. Но (мое мнение) това не е цената. не моэе да искаш повече от 150 лева. Защо ?!? Ще се обоснова веднага.

1. Имаш 200+ посещения. Това добре. Но никакви позиции в Гугъл. Посещенията от търсачки по някакви думи са ти около 20 на ден. Т.Е. почти нулев тренд имаш (да не говорим че нямаш никакви думи в тренда на Гугъл)

2. Имаш ПР3, за тази цена купувам сайтове с ПР4 и минимум 500 посещения. Наскоро купих goreshti(dot)com (с такива статистики за 500 лева)

3. Имаш само 2500 индексации в Г (което си е малко)

4. Съдържанието на сайта ти е далеч от уникалко...

Това горе го приеми като, малко или много експерно мнение. Занимавам се с покупка на сайтове доста сериозно. И цената която съм дал е цената за която можеш наистина да се бориш. 500 лева... множко, а и въз основа на почти нищо.

Иначе ако питаш мен, да трябва да земеш 500, все пак си вложил някакъв труд и то IT труд, инсалирал си програмата, пуснал си я... даже повече от 500 много. За съжеление, нещата не стоят така.. всички вече пускат сайтове :( пазара е наводнен с ниско посещавани сайтове с готов софтуер, които се продават.

Та.. стига приказки, 150 лева ти давам веднага. Пиши ми на br.morfov (at) gmail (dot) com
 
Последно редактирано:
От: На колко би се оценил ?

Ам мога да платя веднага. Но (мое мнение) това не е цената. не моэе да искаш повече от 150 лева. Защо ?!? Ще се обоснова веднага.

1. Имаш 200+ посещения. Това добре. Но никакви позиции в Гугъл. Посещенията от търсачки по някакви думи са ти около 20 на ден. Т.Е. почти нулев тренд имаш (да не говорим че нямаш никакви думи в тренда на Гугъл)

2. Имаш ПР3, за тази цена купувам сайтове с ПР4 и минимум 500 посещения. Наскоро купих goreshti(dot)com (с такива статистики за 500 лева)

3. Имаш само 2500 индексации в Г (което си е малко)

4. Съдържанието на сайта ти е далеч от уникалко...

Това горе го приеми като, малко или много експерно мнение. Занимавам се с покупка на сайтове доста сериозно. И цената която съм дал е цената за която можеш наистина да се бориш. 500 лева... множко, а и въз основа на почти нищо.

Иначе ако питаш мен, да трябва да земеш 500, все пак си вложил някакъв труд и то it труд, инсалирал си програмата, пуснал си я... даже повече от 500 много. За съжеление, нещата не стоят така.. всички вече пускат сайтове :( пазара е наводнен с ниско посещавани сайтове с готов софтуер, които се продават.

Та.. стига приказки, 150 лева ти давам веднага. Пиши ми на br.morfov (at) gmail (dot) com

съжалявам но не бих го дал за 150 лева казал съм че може да смъкна цената при сериозен интерес но чак такова смъкване не бих направил :)

телефон за връзка при сериозен интерес 0885 / 515 / 815
и да спомена причината за продажбата е че имам други много по големи проекти и ми трябват пари.Сайта не иска много подържане само малко реклама ;)
 
Последно редактирано:
От: От: На колко би се оценил ?

Пожелавам ти успех с продажбата и с новия проект. Но... ще се убедиш с времето че съм прав за горното.

Мерси но не мисля че си прав ще дам пример имах друг сайт който пак правеше по 200 посещения и нямаше пр дори нямаше право на гугъл реклами и се свързаха с мен да го купят и го шитнах за 300 кинта мисля че този струва повече от него :) пак и спонсор си има има неограничена реклама засега във сайта на 1-во място в бгтоп....
 
От: На колко би се оценил ?

точно това че има спонсор трябва да смаля цената не се знае утре дали ще ти кажат аре зимай си сайта и се махай. Ако си беше платил за хостинг вече става по сигурно и може някой да ти даде.. така да забравим за хоста.
Правиш по 1$ на ден.. което е много малко така че по-добре го продай на bedio че гледам други желаещи няма..
 
От: На колко би се оценил ?

точно това че има спонсор трябва да смаля цената не се знае утре дали ще ти кажат аре зимай си сайта и се махай. Ако си беше платил за хостинг вече става по сигурно и може някой да ти даде.. така да забравим за хоста.
Правиш по 1$ на ден.. което е много малко така че по-добре го продай на bedio че гледам други желаещи няма..

хоста ми е осигорен за 12 месеца след изтичането му ще се говори за подновяване засега немогат да го вземат трябва да има тяхен линк или банер каквото кажат знам че е малко но просто нямам никакво време да разпространявам сайта работа по другите 2 проекта склонен съм да намаля до 350... евентуално но с оговорка :)
 
От: На колко би се оценил ?

Само да кажа че ако сайта върви с някакъв линк на спонсор, който не мога да махна, или домейна не мога да си трансферирам при мен, или каквото и да е от този род, дори и мойта оферта от 150 - пада директно.
 
От: На колко би се оценил ?

Ако някой го вземе днес бутам цената до 350 лева!
 
От: На колко би се оценил ?

сайта се продаде може да затваряте темата ;)
 
От: На колко би се оценил ?

абе какви глупости му говорите на човека, ако имал спонсор падала цената :) кво дишате/пушите/пиете/ядете бе хора? цената скача тогава, ако не може да се трансферира адреса как може да се продава изобщо?

успех със следващите проекти и да не им слушаш приказките за кое сваляло и кое качвало цената.

п.п.
не разбирам как може да пускате тема и да казвате в нея, че сте склонен/и да сваляте цената ... пък даже и на сериозен подчертавате ... обявявате цена и ако има сериозен то той би трябвало да ви се обади на телефон или на лични да коментирате, така поне аз мисля де.
 
От: На колко би се оценил ?

във връзка с горното мнение (и малко офтопик, за което се извинявам) и аз мисля, че е излишно да се пише една цена, след което "възможно е да я сваля". Е то щом си го писал, всеки заинтересован ще иска да му свалиш от тази цена... просто няма смисъл и логика! Намисли си една цена и искай нея, ако няма клиенти я сваляй (ако те устройва де), ако пък има само 1-2 клиента и те се циганят (пазарят) за цената, също може да отбиеш малко. А ако незнаеш цената, която искаш да вземеш - решението е търг. Пишеш начална цена 250 лева примерно, стъпка 10 лева и чакаш и се надяваш да има желаещи :)

Успех с продажбата, мен пък сайта ми харесва, на пук на останалите :)
 
От: На колко би се оценил ?

така парите просто ми трябваха до 1-2 дни и затова гледах да го продам по бързо да си свърша работата кой е казал че домейна неможе да се трансферира :) че прочетох и нещо такова засега не мисля да продавам следващите проекти квото беше беше живот и здраве само реклама ще продавам сега ;)
 

Горе