Спрени пари от Adsense

От: Спрени пари от Adsense

Елемента е проблем, по всяка вероятност ще получиш мейл за това в най-добрия случай. Домейна предполагам, че могат да го вземат, но едва ли ще тръгнат да се занимават.
 
От: Спрени пари от Adsense

Те щом мене още не са ме стопирали и ти ще се отървеш :D Да се надявам че всичко ще се развие на +, след като махнах абсолютно всички проблемни връзки.
 
От: Спрени пари от Adsense

Те щом мене още не са ме стопирали и ти ще се отървеш :D Да се надявам че всичко ще се развие на +, след като махнах абсолютно всички проблемни връзки.

Винаги стопират 3 дни преди да си вземеш голямата пара... И тогава плачеш ли плачеш ....
 
От: Спрени пари от Adsense

На такова нещо му викам: Детска пи*ка 20 стинки. Как си я мислите, по*но сайтове и глупости с адсенс?
Оня пък замунда щели да го съдят за запазена марка на торент сайт :-o :lol:
Вие той странника хубаво ви го каза ама, едно си дете знае едно си бае....
 
От: Спрени пари от Adsense

Така и така има солиден спам, да взема да попитам нещо смислено:
Каква е разликата от - Finalized earnings и Estimated earnings ? Сумите им са различни с няколко евро. Едните са, който могат да се вземат, а другите някакви постигнати ли какво?
 
От: Спрени пари от Adsense

:-o Спам, аз ако бях на адсенса да съм те избанил вече. Добре, че са като блинки и кула да търпят. Лапешки простотии.
Така и така има солиден спам, да взема да попитам нещо смислено:
Каква е разликата от - Finalized earnings и Estimated earnings ? Сумите им са различни с няколко евро. Едните са, който могат да се вземат, а другите някакви постигнати ли какво?
 
От: Спрени пари от Adsense

Те щом мене още не са ме стопирали и ти ще се отървеш :D Да се надявам че всичко ще се развие на +, след като махнах абсолютно всички проблемни връзки.

Виждам, че сте ентусиазирани, но не правете глупости. После след време ако продължите да се занимавате сериозно със сайтове, ще съжалявате, че не може да работите с една от най-добре плащащите на клик, мрежи. По-добре прочетете внимателно правилата на адсенс. (колкото и досадно да е).
Ако след това нещо не ви е съвсем ясно, ще ви обясним.
 
От: Спрени пари от Adsense

Абе с този БГ трафик от адсенс въобще може ли да се направи нещо? Аз като гледам при мен на 1к посещения от БГ трафик max идват 1E, a ако влезнат 100-200 чужденеца и стават 2-2.5Е Ако гледам това, то сайт с 10к БГ трафик да няма да прави 10Е - то смешна работа.
Мислих да си правя сайт за филми, гледам те повече за даже нямат адсенс реклами, а онези на adcashe където и да цъкнеш отваря реклама. Преди си мислих че със сайт за забавления 10к трафик ще е супер, но сега ми се струва мисията невъзможна.
А ако се предлагат отделно реклами, който иска да рекламира, то в БГ на дали някой ще му се дават и 50 лв за реклама в сайт които не е чувал, то цялата България голям батак, с каквото и да се занимаваш мизерна работа.
 
От: Спрени пари от Adsense

Сега ако някой ми каже, тез американци прости колко им е акъла - махнал съм си всички линкове в сайтове за п*рно или каквото и неприлично съдържание, имам реклами само в личните си сайтове, който нямат и капка неправилно съдържание и какво става - обновен е интерфейса, всеки ден правя по 13-15 цента, от един месец имам една сума в графата "плащаема сума". Изобщо не се променя баланса, а само графата за натрупани този месец. Гледах и поща и нотификация, никъде нищо не се споменава да са ме баннали или нещо такова.
 
От: Спрени пари от Adsense

Сега ако някой ми каже, тез американци прости колко им е акъла - махнал съм си всички линкове в сайтове за п*рно или каквото и неприлично съдържание, имам реклами само в личните си сайтове, който нямат и капка неправилно съдържание и какво става - обновен е интерфейса, всеки ден правя по 13-15 цента, от един месец имам една сума в графата "плащаема сума". Изобщо не се променя баланса, а само графата за натрупани този месец. Гледах и поща и нотификация, никъде нищо не се споменава да са ме баннали или нещо такова.

Не разбрах баннат ли си или ? Минимума за плащане мисля, че беше 70 евро направи ли го ?
 
От: Спрени пари от Adsense

Не съм го направил. Денем имам над 10 цента но не се влагат в графата "пари за плащане".
 
От: Спрени пари от Adsense

В графата "Пари за изплащане" са натрупани сумите сумарно само от приключилите месеци, а тези за текущия са в отделна графа. Като приключи месеца, което се случи снощи към 0 часа, но понякога часовата разлика е голяма, т.е. още не е приключил септември месец, може и да се промени тази сума. Изчакай.
Не съм го направил. Денем имам над 10 цента но не се влагат в графата "пари за плащане".
 

Горе