Wordpress get the_content()

hatre

Active Member
Трябва ми да взема стойността на the_content() Четох че the_content() и get_the_content() са еднакви, само че едната връща, а другата принтира. Това май не е точно така, защото аз имам разни плъгини, които като напиша [box]text[/box] правят някакъв дизайн с кутийки и ако ползвам get_the_content() той ми принтира направо кода [box]text[/box]. За това ми трябва да взема стойността на the_content(), защото тя е различна.
Вероятно плъгините променят стойността на the_content() за да сложат техните си неща, но аз как да взема съдържането, такова каквото го виждам на монитора?
 
От: Wordpress get the_content()

Ако са само шорткодовете

Код:
do_shortcode( get_the_content() );

и си готов

ако има други плъгини, които магерят по контента така
Код:
apply_filters( 'the_content', get_the_content() );
 
От: Wordpress get the_content()

Мерси, специално за shortcode работи, но ако имам и други плъгини? Имам едни Smart Youtub, поставяш урл и то го прави на клип, с това do_shortcode урл-то не се преобразува на клип. Как да го накарам. Сега ще пробвам това apply_filters( 'the_content', get_the_content() );
 
От: Wordpress get the_content()

Така нищо не се променя:
Код:
apply_filters( 'the_content', get_the_content() );
echo get_the_content();



Така работят само шорткодовете
Код:
$post_content = do_shortcode( get_the_content() );
echo $post_content;

Пиша ги в single.php на мястото на the_content(); което е в темата.
 
От: Wordpress get the_content()

Aaa то се пишело така:

PHP:
$sasa = apply_filters( 'the_content', get_the_content() );
echo $sasa;

Еее златен си тогава.
 
От: От: Wordpress get the_content()

Aaa то се пишело така:

PHP:
$sasa = apply_filters( 'the_content', get_the_content() );
echo $sasa;

Еее златен си тогава.
Точно така се използва apply_filters :D
 
От: Wordpress get the_content()

Пробвай и с $жик_так
Много е дълго, а сасаса се пише лесно, бързо и 100% няма да има друга такава променлива, освен ако програма не е писана от турчин, сърбин, грък, циганин или друг чалгар.
Моята работа стана яко , в поста в WP пиша asd_1, sad_2.. и после си ги заменям с каквито си искам реклами, това ми трябваше да направя. Не измислих др. начин за по гъвкаво слагане на реклами в постовете, защото ако са в страни а поста ми се струва че цъканията са с малък процент.
 

Горе