Писане на статии и ...??? - промоции, изненади и постоянни подобрения на услугите

fifi

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Здравейте, подновявам услугата за писане на статии.

Най-накрая се реших да създам и сайт freelance услугите, които предлагам. Ето и малък скрийншот от него:

screen.png
Цена: ?/100 думи
Език: Български
Оптимизирани по кл. дума (по желание).

Преференциални цени за потребители на предприемач!

Повече информация за мен в сайта - ТУК
Към момента е налична комуникация единствено чрез посочения в сайта имейл или тук - на ЛС.

! Очаквайте скоро нови цени, както и приятни изненади, повече услуги, промоции и "благинки". :) :)
 

Прикачени файлове

  • screen.jpg
    screen.jpg
    40.7 KB · Преглеждания: 15
Последно редактирано:
От: Писане на статии и ...??? - промоции, изненади и постоянни подобрения на услугите

Добро е сайтчето, но има още какво да се барне на какво е правено.
 
От: Писане на статии и ...??? - промоции, изненади и постоянни подобрения на услугите

Добро е сайтчето, но има още какво да се барне на какво е правено.

Благодаря. Да, ще се "барне" определено. :) Както споменах, скоро ще има обновления - не само откъм визия и текст, но и откъм услуги.
 
От: Писане на статии и ...??? - промоции, изненади и постоянни подобрения на услугите

Здравейте, имам възможност да предоставя само още 2 пакета статии за момента, след което приключва и промоцията и статиите ще се предлагат на редовни цени (когато се освободя).
 
От: Писане на статии и ...??? - промоции, изненади и постоянни подобрения на услугите

1 пакет "ресто" остана. :)
 
От: Писане на статии и ...??? - промоции, изненади и постоянни подобрения на услугите

Здравейте, промоционалните пакети привършиха. Очаквайте скоро нови цени, промоции и диференциация на услугите. А ако междувременно искате да поръчате статии - изпратете ЛС с повече подробности, за да ви изготвя оферта. :)
 
Последно редактирано:
От: Писане на статии и ...??? - промоции, изненади и постоянни подобрения на услугите

Работих с fifi и съм възхитен от нейната бърза, точна и професионална работа. Разбира от абсолютно всичко, винаги помага, професионалист е и я препоръчвам на всички. Удоволствие е да се работи с нея!
 

Горе