Youtube earning

androidloverbg

New Member
Направих трика с смяната на държавата на USA и след това станах Youtube partner, също така свързах адсенс акаунта ми.
Проблема е там, че имам кликове по видеата в канала си, но не ми дава пари като кликат, защо така ?
 
От: Youtube earning

ами през adsense профила

Що се правиш на ...? Youtube ти е в USA, ама иначе адсенса ти е тук, и всичко ти е от тук - и адрес в акаунта, и акаунт, и влизането в акаунта от Български адрес. Та... въпроса ми е как ще си вземеш парите?
 
Последно редактирано:
От: От: Youtube earning

Що се правиш на ...? Youtube ти е в USA, ама иначе адсенса ти е тук, и всичко ти е от тук - и адрес в акаунта, и акаунт, и влизането в акаунта от Български адрес. Та... въпроса ми е как ще си вземеш парите?

Е нали казах през адсенс

ето виж какво пише в адсенс:

Приходите от YouTube ще бъдат добавени към страницата Ви за плащания в AdSense преди 15-о число на месеца и ще бъдат включени в плащането Ви, ако общите приходи надхвърлят прага за извършване на плащане. Прогнозните приходи няма да бъдат актуализирани, така че да включват приходите Ви от YouTube.
 
От: От: Youtube earning

Е нали казах през адсенс

ето виж какво пише в адсенс:

Приходите от YouTube ще бъдат добавени към страницата Ви за плащания в AdSense преди 15-о число на месеца и ще бъдат включени в плащането Ви, ако общите приходи надхвърлят прага за извършване на плащане. Прогнозните приходи няма да бъдат актуализирани, така че да включват приходите Ви от YouTube.

Ехеее, правиш се на хахо ли?
 
От: От: Youtube earning

Не, май наистина е така. Последния месец към общата сума на Адсенс ми бяха добавени и приходи от youtube канала, които си получих без никакви проблеми.

сиг ли си? защото на мен не ми дава пари за клик от канала в тубата
коя държава си задал в канала си ?
 
От: Youtube earning

мисля, че има предвид, че ще те избомбят от гугъл :)

Да. Гугъл не са толкова тъпи, и ще забележат, че ги лъжеш, защото не управляваш профила си от САЩ.
 
От: Youtube earning

Да. Гугъл не са толкова тъпи, и ще забележат, че ги лъжеш, защото не управляваш профила си от САЩ.

охх къде виждаш лъжа измама незнам аз ? щом го има това нещо значи няма проблем и отгоре на това в адсенс профила ми го пише на бг

Приходите от YouTube ще бъдат добавени към страницата Ви за плащания в AdSense преди 15-о число на месеца и ще бъдат включени в плащането Ви, ако общите приходи надхвърлят прага за извършване на плащане. Прогнозните приходи няма да бъдат актуализирани, така че да включват приходите Ви от YouTube.

тогава като толкоз ги разбираш кажи ми защо го има това за избиране на държавата
 
От: От: Youtube earning

сиг ли си? защото на мен не ми дава пари за клик от канала в тубата
коя държава си задал в канала си ?

Първо имах youtube канала, а после го свързах и в Адсенс. Държавата и в двата ми е България с език български.


От "Канал->Осигуряване на приходи":
"Трябва също да свържете профилите си в YouTube и AdSense, за да започнете да получавате спечелените приходи от видеоклиповете си."

Никъде не открих, че ако съм задал България като държава няма да ми изплатят парите. Вече няколко месеца нямам никакви проблеми.
 
От: От: Youtube earning

Първо имах youtube канала, а после го свързах и в Адсенс. Държавата и в двата ми е България с език български.


От "Канал->Осигуряване на приходи":
"Трябва също да свържете профилите си в YouTube и AdSense, за да започнете да получавате спечелените приходи от видеоклиповете си."

Никъде не открих, че ако съм задал България като държава няма да ми изплатят парите. Вече няколко месеца нямам никакви проблеми.

аз съм свързал канала с адсенс , но адсенса ми е друг email да не би заради това да не ми отчита кликовете
как разбираш, че кликовете са ти от тубата? може да са ти от сайтовете
 
От: От: Youtube earning

аз съм свързал канала с адсенс , но адсенса ми е друг email да не би заради това да не ми отчита кликовете
как разбираш, че кликовете са ти от тубата? може да са ти от сайтовете

:lol: :cry:
 
От: Youtube earning

Кликовете ги отчита при адсенса в "AdSense за съдържание – хост", а в analytics на тубата може да видите статистиката за последните 28 дена.
 
От: Youtube earning

Кликовете ги отчита при адсенса в "AdSense за съдържание – хост", а в analytics на тубата може да видите статистиката за последните 28 дена.

щом и ти казваш информация значи би трябвало да работи в БГ ?
 
От: Youtube earning

Работи в БГ. Приключенията със смяна на държавата отдавна са излишни.

Ако си задал да се монетизира всеки клип и имаш трафик, но не виждаш кликове или прогнозни приходи в акаунта на тубата, значи проблема може да е свързан с клиповете. Може да си използвал нещо авторско и приходите да отиват в акаунта на собственика.
 

Горе