Купуване на трафик

От: Купуване на трафик

Сега взех и едно демо от пича от BHW дето продава 10к посещения за 70 долара

От 1000 посещения нито една продажба само че посетителите му ходят и по други страници и средния им престой на повечето беше по 2-3 минути поне, имаше и доста такива с престои от по 0 секунди :D Като наблюдавах аналитикса всичките посещения идваха от разни IP адреси, но на тези адреси нямаше сайтове нямаше нищо, но явно все пак са си били реални хора :D
 
Последно редактирано:
От: Купуване на трафик

По принцип има разлика между този вид посещения (купен трафик) и посещенията от случайно видяна реклама, която ти прави впечатление в някой сайт и целенасочено цъкаш на нея, защото рекламирания продукти ти привлича интереса в някаква степен. Дано да има резултат, че 70$ не са малко. Ще се радвам да споделиш мнението си после, както и да се похвалиш с продажби. :)
 
От: От: Купуване на трафик

Сега взех и едно демо от пича от BHW дето продава 10к посещения за 70 долара

От 1000 посещения нито една продажба само че посетителите му ходят и по други страници и средния им престой на повечето беше по 2-3 минути поне, имаше и доста такива с престои от по 0 секунди :D Като наблюдавах аналитикса всичките посещения идваха от разни IP адреси, но на тези адреси нямаше сайтове нямаше нищо, но явно все пак са си били реални хора :D

Много лесно се пише софтуер, който емулира "реални" посещения. Също така на черния пазар се намира и достъп до заразени компютри - т.е. посещенията може да са ботове на заразени компютри (а не реални хора).

Проблемът с този тип трафик е, че не знаеш дали е от ботове. А дори и да са реални посетители - трудно се конвертира такъв трафик (представи си, че както си търсиш нещо ти изскочи някакъв сайт за прахосмукачки - ще започнеш ли да го разглеждаш или директно ще го затвориш?).
 
От: Купуване на трафик

Трафик, който прави добри конверсии рядко се продава...
 
От: Купуване на трафик

Сега започнах да купувам от BuySellAds. Какво мислите за там?

Я ти кажи как e като цена и конверсия. Аз ги гледах, но 1000 импресии идват между 1-4 долара, а имат малко рекламодатели спрямо ниши
примерно за това което аз търся и в категория за красота има само 35 рекламиращи сайта
https://buysellads.com/buy/beauty-fashion/by/website/show/all

Не знам какъв им е проблема да пуснат и по-малки сайтове за реклама хем и цени по евтини хем и повече места за тестове.
А са ми казвали че малко кликове се получават по рекламите в техните сайтове..
Иначе се свързах и с някой агенции от USA директно за трафик, но там проблема е че за да се пусне тестова реклама минимума който трябва да вложиш е 5000$.
 
От: Купуване на трафик

Ами, аз лично си намерих следните оферти в Beauty/Fashion, обаче CTR си е доста малък:

Хоризонтален 789x60 0.25$/1000 импресии
350x250 0.50$/1000 импресии

Забелязах, че това е единствената що-годе добра оферта.
 
От: Купуване на трафик

Какво им пречи на продаващите реклама да си купуват "евтин трафик" и да го продават скъпо чрез buysellads.com? Най-вероятно го правят.
 
От: Купуване на трафик

Какво им пречи на продаващите реклама да си купуват "евтин трафик" и да го продават скъпо чрез buysellads.com? Най-вероятно го правят.

Точно нещо такова излезе накрая.....Никакви кликове и според мен сайтовете им са пълни с фейк трафик...
 

Горе