За или Против еврото?

за или против еврото в България?


  • Общо гласове
    14
От: За или Против еврото?

голям бисер е, че инфлация би убила икономиката, не съм казвал хиперинфлация, не ми пробутвай това!

много ви лъжат, че ако/когато влезем в ЕЗ курса лев/евро ще е точно този, който е в момента!
 
От: За или Против еврото?

голям бисер е, че инфлация би убила икономиката, не съм казвал хиперинфлация, не ми пробутвай това!

много ви лъжат, че ако/когато влезем в ЕЗ курса лев/евро ще е точно този, който е в момента!

Кой е казал хипер инфлация? Народа ще загуби спестявания си през курса на лева и дълговата монетизация, която ще дойде като манна небесна за политиците ни!
И на какъв курс ще влезем?
Какво общо има курса с 25 милиарда евра нов кредит?
 
От: За или Против еврото?

и кой ще плати отписаните дългове на Гърция след 1 година, всичките които са в ЕЗ, няма и да се учудя ако ни поканят по-рано, на хартия отговаряме на условията...
 
От: За или Против еврото?

и кой ще плати отписаните дългове на Гърция след 1 година, всичките които са в ЕЗ, няма и да се учудя ако ни поканят по-рано, на хартия отговаряме на условията...

Виж тук си прав - но не случайно се иска едни 50 милиарден фонд от вън да си стои. Далеко си от 25 милиарда, както и са нужни поне 2 години. Като цяло много ако-та.
А за отписване няма това да стане, ще ги отпишем когато онези се радикализират и върнат драхмата.
И не не последно място, това отписване ще нанесе загуби за страните дали дълг, ние не сме дали нищо - освен участието в онази глупост за 7 милиарда, но ти е ясно че всичко е % както и вноската в ЕС!
 
От: За или Против еврото?

ще ги отпишат, ще видиш, нямат връщане тези пари, 250 милиарда ли бяха, вместо предоговаряне през удължаване на срока на заемите византийците си докараха още заеми, за развитие(да се чете за крадене)

влизането в ЕЗ е нещо като приватизация на БНБ, гърците излъгаха за активите на своята, а някои глупаци им повярваха, нещо подобно има и за Португалия, и никой повече няма да надцени повторно, тъй че ако сме глупави да се бутаме където не трябва ще ни купят по 3 лева за евро/оптимистичен вариант/
 
От: За или Против еврото?

Много ти е миш маш.
1-во няма да има отписване.
2-ро това не е приватизация, а чинно следване на политиката на ЕЦБ - защото тя е емитента на евро.
3-то лъгаха за дълга и дефиците си - правиха маляките дериватни врътки и скриха нещата с помощта на Goldman!
 

Горе