Защо ме баннаха в бг мама?

enigma77

New Member
От 2 дни се опитвам да вляза в бг мама, където имам профил от няколко месеца. Наскоро една приятелка поиска да си влезе в нейния профил от моя телефон и аз съответно излязох от моя профил и влязох в нейния. След като тя си свърши работата там излезе от профила си. Когато поисках да си вляза отново в моя профил въвеждайки ник и парола ми изписва, че "Съжалявам, Гост, достъпа до форума ти е забранен!"
Бан ли е това? Никога не ми се е случвало. Никой от администраторите или модераторите на форума не ме е предупреждавал, че греша с нещо. Защо са ме баннали и това означава ли, че достъпа до форума ми е забранен за винаги ? Или се банва временно? От друг телефон или компютър си влизам в профила, но от моя не мога. Сега какво? Ай пито ли да си сменявам или телефона? Що за простотии вършат тези хора там?
Може темата ми да не е за тук, но съм нова и не знам къде да я пусна , за да получа отговор. Моля, ако темата ми не е за тук да бъде преместена от модератор в съответния под форум.

Пп. На имейла, на който съм си регистрирала профила в бг мама получавам ежечасно безброй съобщения на отговори на потребители, но като кликна да ги отворя не ме допуска във форума с това "Съжалявам, Гост....." Също така изпратих имейл до администратора на форума за да ми се обясни защо и какво става, но никон не ми отговаря, за това задавам въпросите си тук.
Благодаря за всеки ваш отговор!
 
От: Защо ме баннаха в бг мама?

Пробвай да влезеш през друг броузър (от друг компютър).
 
От: Защо ме баннаха в бг мама?

Пробвах да вляза от телефона на приятелкатами днес. Тя също е потребител там и си има акаунт. Тя излезе от нейния профил и аз влязох в моя успешно. Проверих каквото ми трябваше и излязох. После тя като поиска да си влезе в нейния профил стана същото като с мен. Изписа й "Съжалявам, Гост, фостъпа до форума ти е забранен!"
Значи са баннали и нейния телефон така ли? Ужааас!
Защо налагат този бан и за колко време е? Или профила е блокиран за винаги (от моя телефон)? В къщи нямам компютър от който да влизам сайта. Сега компютър ли трябва да купувам, телефон ли, или да се моля на някого да му използвам неговото устройство?
Как да разреша този проблем?
В гугъл си задавам въпросите, които имам и все ме праща да ета в бг мама. Е не става. По този начин не мога да ползвам интернет пълноценно. Това редно ли е от тяхна страна да ми причинят такива проблеми и без предупреждение без нищо? И на приятелката ми също? Какво да направя?
 
От: Защо ме баннаха в бг мама?

Проблема не от форума, не са те баннали, просто си изчисти кеша на браузара от който влизаш ( история, бизквитки) :wink:
 
От: Защо ме баннаха в бг мама?

Направих точно това, което ме посъветва и стана. Много ти благодаря! Много прегръдки и лека и мека :)
Евала :)
 
Последно редактирано:

Горе