Реклама

Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Показване на резултати 1 до 20 от 63

Тема: NeoBux

Junior Member

Начално NeoBux

здравейте. Искам да питам някой работил ли е с NeoBux и ако е работил какви са му впечатленията?
    Маркетингът е наука и изкуство,да намериш,задържиш и увеличиш броя на клиентите от които Печелиш !
    Линковете до сърфчета са забранени в правилата
    http://www.predpriemach.com/faq.php?faq=rules#faq_rules1

Playa Аватара на voic4e
    Локация
    Пловдив/Видин

Начално От: NeoBux

Внимание... затаете дъх,,,
    Вълкът козината си мени, нрава - никога!

Playa Pimp

Според мен това е най добрия начин за изкарване на пари. Честна дума, не съм виждал по коректни, миналия месец изкарах над 1000$ само от реферали : )) Можеш да се регистрираш през моя линк [url]www.neosux.com/?sux[/url]

Owner
    Локация
    Sofia

Еми мойте впечатлени са много добре. Мисля да се оженя за създателя на сайта и да се боднеме.

Бате, как може да имаш толкова истина в подписа си и в същото време да ни плескаш линк на сайт, който е меко казано далеч от маркетинга. Успехи и нищо лично.
    Blogging about Internet Affiliate Marketing
    We offer Managed WordPress Hosting - WordPress Blog
    Вашият бизнес в нашата медийна група / Your business in our media group ADX.BG - Рекламна Мрежа / Advertising Network
    Digital agency - Marketing and Web Developing eSale.bg

Young Playa Аватара на Huk0

Добре бе момчета, защо така правите?! Тука сме да изкарваме пари, може 1$ да е ама са пари. Дайте да се хванем и да направим едно яко необъкс ? Навремето изкарах 1$ ..... за 40 дена Ако бях спамил из форумите може би щях да закача няколко реферала и да изкарам .... 2$ за 40 дена Верно, пич ако се върнеш да прочетеш темата се отказвай, пълни глупостиса ! Вземи нещо малко по сериозно и изкарай поне 10$ за месец, после 50$ и накрая 1700 лева (актуално е) Във бизнеса ни няма реферали, има само партньори, а в лицето на всеки тук (с изключение на тези които са дошли да пуснат по един рефф линк) може да намериш помощник. Отдели време и прочети няколко теми и ще видиш как стават нещата.

Junior Member

хахахах, абе момчета вие ме направихте на нищо тука , извинявам се за линка ... а иначе за необъкс тука гледам хора изкаршат пари защо не е ли ефективно с копуването на реферали?
    Маркетингът е наука и изкуство,да намериш,задържиш и увеличиш броя на клиентите от които Печелиш !
    Линковете до сърфчета са забранени в правилата
    http://www.predpriemach.com/faq.php?faq=rules#faq_rules1

[quote=ovg;67677]хахахах, абе момчета вие ме направихте на нищо тука , извинявам се за линка ... а иначе за необъкс тука гледам хора изкаршат пари защо не е ли ефективно с копуването на реферали?[/quote]
    НЕ! Регистрират се заблудени риби, които им се казва че рефералите ще бачкат за тях, и всеки чака някой да работи за него ... накрая нищо.Тези които си купиш според теб активни ли ще бъдат ? Ще ти кажа - НЕ! Вероятно даже самия необъкс си ги генерера сам и нестига дето цъкаш като маймуна 1 месец за 1$, ами и ти вземат парите за купуване на реферали.От цялата работа си назад.Това е.

Owner
    Локация
    Sofia

Бате, сори. НО тук не се толерират такива програми/сайтове. Ако искаш да печелиш от реферали (ама наистина), може да се регнеш тук -> MoreNiche да направиш ревюта на програмите листнати в Проверени Афилиейт Програми - Trusted Affiliate Programs в едни сайт за афилиейт маркетинг (има такива тамплейти), да го популяризираш и да печелиш от това. Ей това е яко пасивен доход.

Много хора тук влизат и ни споменават за такива сайтове. И това стана традиция. За разлика от спам форума на дата.бг - ние сме адванс в това и знаеме (поне така си мислиме ) кое е оферта и кое не.

Успехи и ако имаш нужда от помощ, ние сме насреща.
    Вашият бизнес в нашата медийна група / Your business in our media group ADX.BG - Рекламна Мрежа / Advertising Network

Playa Аватара на voic4e
    Локация
    Пловдив/Видин

[quote=ovg;67677]хахахах, абе момчета вие ме направихте на нищо тука , извинявам се за линка ... а иначе за необъкс тука гледам хора изкаршат пари защо не е ли ефективно с копуването на реферали?[/quote]

Добре, във форума на дата.бг онзи идиот, който изписа 100 000 реда за това, даваше пример със СТОТИЦИ реферали. Съжалявам, че няма как да го питам: "А тези 600 реферала лайна ли ще ядат бе, ТУПАН!".

Ако ти имаш 600 реферала, които ти правят 1 000 долара на месец - тези реферали за слава ли ще работят? Ами нали и те трябва да имат по 600 реферала. Ами тогава пък техните 360 000 реферала за какво ще цъкат?

Ебах мама му, колко тъпи копелета има на този свят! Да си толкова тъп се изисква невероятен талант - учудвам се на способностите на някои човешки същества.

Аналогично е и положението с т.нар. мрежов маркетинг - и там шаранчетата, които са най-отдолу работят за всички над тях,а най-лошото е, че точно тези най-отдолу са най-много. Ето затова плюя всички варианти на пирамиди.

Простете че не слагам стоп символи, но такива едноклетъчни не заслужават да слагаш, ами да ги псуваш директно! Как успяхте да изпишете 277 страници бе, БОКЛУЦИ?

Макар че признавам си - не проверих дали това необъкс е ptc или нещо друго - просто като чух бъкс и реферали, механично приех че иде реч за ptc.
    Последно променено от voic4e : 15-11-08 в 11:59

Playa Аватара на Gotovski
    Локация
    fsfafsafsafs fsafsfsaf

Начално От: От: NeoBux

[QUOTE=Huk0;67669]Добре бе момчета, защо така правите?! Тука сме да изкарваме пари, може 1$ да е ама са пари. Дайте да се хванем и да направим едно яко необъкс ? Навремето изкарах 1$ ..... за 40 дена Ако бях спамил из форумите може би щях да закача няколко реферала и да изкарам .... 2$ за 40 дена Верно, пич ако се върнеш да прочетеш темата се отказвай, пълни глупостиса ! Вземи нещо малко по сериозно и изкарай поне 10$ за месец, после 50$ и накрая 1700 лева (актуално е) Във бизнеса ни няма реферали, има само партньори, а в лицето на всеки тук (с изключение на тези които са дошли да пуснат по един рефф линк) може да намериш помощник. Отдели време и прочети няколко теми и ще видиш как стават нещата.[/QUOTE]

edinstveniat chovek v predpriemach ( kato izkluchim admina i blinky ) deto pishe nai chetlivo i nai pravilni postove evala

Начално От: От: От: NeoBux

[quote=gotovski;67731]edinstveniat chovek v predpriemach ( kato izkluchim admina i blinky ) deto pishe nai chetlivo i nai pravilni postove evala[/quote]

Не съм съгласен с теб! Админа и Блинки (особено той) имат куп грешки Ако ме сравняваш с тях значи пиша нечетливо

П.П. Всичко е в рамките на шегата, да няма засегнати (не че ме бърка)

Playa Аватара на voic4e
    Локация
    Пловдив/Видин

Начално От: От: От: NeoBux

[quote=gotovski;67731]edinstveniat chovek v predpriemach ( kato izkluchim admina i blinky ) deto pishe nai chetlivo i nai pravilni postove evala[/quote]

Защо, моите не са ли (четливи) ?

Начално От: От: От: От: NeoBux

[quote=voic4e;67745]Защо, моите не са ли (четливи) ? [/quote]
    Кво си написал баце ? Нищо не ти разбирам! Почерка ти е ужасен!По четливо, в училище не са ли те учили

Playa Pimp Аватара на Sobieski
    Локация
    24

Тука стана супер мазало
    6E 3D 22 31 2E 30 22 20 65 6E 63 6F 64 69 6E 67

Owner
    Локация
    Sofia

Начално NeoBux - WTF?

[quote=sobieski;67755]Тука стана супер мазало [/quote]
    То, бате и темата си една красива К'вато темата, такива и постовете.

Начално От: NeoBux - WTF?

[quote=blinky;67762]То, бате и темата си една красива К'вато темата, такива и постовете. [/quote]
    Можем да си го позволим, все пак е "кофа"

Гледай какво става само! http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0%BA%D0%BE%D1%84%D0%B0&meta=

Класираме се на 8-мо място по дума [B]кофа[/B]

Junior Member

Здравейте,на всички.Днес се регистрирах в този сайт ,но не знам как точно се работи.Някой ако може да ми обясни ще съм му много благодарна.

Junior Member

Здравейте
    Аз само едно не мога да разбера, при положение, че от Google AdSense банват ако трафика за сайта Ви идва от такива източници, как има хора който купуват такъв трафик.

Начално Re: NeoBux

не го купуват за адсенс купуват го и вътят други бъксове и нещата се навръзват до безкраи няма измъкване от ниските печалби
    Бърз Nginx Хостинг с cPanel в Холандия и Канада | www.adx.bg | mWPCloud.com | best servers deals and cheapest vps offers
    "I hope you enjoy my work and support the true creators of the game by not buying copies and fakes"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Подобни теми

1. Отговори: 71
    Последно: 28-02-14, 01:37
  2. Инвестиция на 90$ в neobux ?!?
    By bluefighter in forum Кофа
    Отговори: 20
    Последно: 01-09-12, 16:36
  3. Сайт подобен на NeoBux
    By ekzidua in forum Кофа
    Отговори: 13
    Последно: 11-03-11, 12:33