България и Северна Македония

OSH

Well-Known Member
Според мен умишлено се правят конфликти като Украйна, Сърбия и ние сме следващите.
Трябва ли да допуснем Северна Македония в ЕС и при какви условия
 
Според мен Северна Македония не трябва да влезе в ЕС докато не почне да се държи като добър съсед към нас, които сме им кръвни роднини! Вече са в НАТО, така че тези глупости, че ако скоро не ги приемем в ЕС ще минат в руската сфера на влияние са пълни глупости! Защото не съм чувал някоя страна членка на алианса да го е напуснала!
Време е властта при нашите роднини да се отърси от хора които са служили в югославските тайни служби. Когато го направи, ще спре и тази озлобена пропаганда срещу нас българите! Защото сега расте поредното поколение българчета закърмено с омраза към най-близките си родственици, а това е жалко...
 
Трябва ли да допуснем Северна Македония в ЕС и при какви условия
Много вероятно е националистическите партии в бившата България да използват ексцесиите именно с надеждата, че ще ги спрем по пътя им към ЕС. Разбираемо, пак на нас чакат помощ, ама междувременно си ни мразят. :)
 
Според мен умишлено се правят конфликти като Украйна, Сърбия и ние сме следващите.
Трябва ли да допуснем Северна Македония в ЕС и при какви условия
докато не се превъртят поне 10 поколения в Македония да им се изчисти манталитета няма как да се случи. Самият Александър Македонски 3000 години преди новата ера го е казал - Ние сме креаторите на светот, му дадовме ДНК на Адам да се создаде :)
 
докато не се превъртят поне 10 поколения в Македония да им се изчисти манталитета няма как да се случи. Самият Александър Македонски 3000 години преди новата ера го е казал - Ние сме креаторите на светот, му дадовме ДНК на Адам да се создаде :)
Това му е името ..
 
да им се изчисти манталитета
Как го виждаш това да се случи? Те продължават и в момента да внушават омраза към България - включително у подрастващите. След като няма да си променят историята, в която сме обрисувани като враг, омразата ще си бъде част от македонския бит и култура.

Аз мисля, че точно щото са тъпи хейтъри, трябва да ги пуснем в SS. Нека им се е... майката и на тях. ;)
 
  • Love
Реакции: Vbb
Как го виждаш това да се случи? Те продължават и в момента да внушават омраза към България - включително у подрастващите. След като няма да си променят историята, в която сме обрисувани като враг, омразата ще си бъде част от македонския бит и култура.

Аз мисля, че точно щото са тъпи хейтъри, трябва да ги пуснем в SS. Нека им се е... майката и на тях. ;)
само ако знаеш колко си права....
 
Как го виждаш това да се случи? Те продължават и в момента да внушават омраза към България - включително у подрастващите. След като няма да си променят историята, в която сме обрисувани като враг, омразата ще си бъде част от македонския бит и култура.

Аз мисля, че точно щото са тъпи хейтъри, трябва да ги пуснем в SS. Нека им се е... майката и на тях. ;)
Са и ако довършиш и кажеш кой им я насажда тая омраза цена няма да имаш....

Оп пак си в игнора!
 
Снощи гледах един френски анализатор от български произход - Божидар Чеков. Той каза нещо много важно и смислено. Ние няма какво да делим с Македонците - те са ние и не сме тях! Имаме обща история и сме един народ, който в миналото е преживял катарзиса на едно жестоко предателство!
 
Снощи гледах един френски анализатор от български произход - Божидар Чеков. Той каза нещо много важно и смислено. Ние няма какво да делим с Македонците - те са ние и не сме тях! Имаме обща история и сме един народ, който в миналото е преживял катарзиса на едно жестоко предателство!
Клише, което вече е лишено от съдържание, въпреки че е истина.

Ние делим историята си с македонците или по-скоро се опитваме вяло и неуспешно да им попречим да ни я откраднат. Въпросните са толкова агресивно настроени срещу държавата и народа ни, че да се говори за ''един народ'' е меко казано цинично.

Различни сме, при това много. Ние сме мека Мария по отношение на тях, а те са нагли и озлобени, без никаква причина. Същите квази-украинци дори не ни върнаха влаковите композиции, с които им откарахме танковете, които им подарихме. Дали помнят, че първи ги признахме като сувременна държава? Не мислА.
 
Клише, което вече е лишено от съдържание, въпреки че е истина.

Ние делим историята си с македонците или по-скоро се опитваме вяло и неуспешно да им попречим да ни я откраднат. Въпросните са толкова агресивно настроени срещу държавата и народа ни, че да се говори за ''един народ'' е меко казано цинично.

Различни сме, при това много. Ние сме мека Мария по отношение на тях, а те са нагли и озлобени, без никаква причина. Същите квази-украинци дори не ни върнаха влаковите композиции, с които им откарахме танковете, които им подарихме. Дали помнят, че първи ги признахме като сувременна държава? Не мислА.
Така е, но какво предлагаш да ги нападнем ли? Не мога да си представя да отидем да колим българи в Македония! Трябва да се разберем някак. Но ЕС няма интерес ние да се разбираме, защото ако се разбираме ще напълним страната им с наши стоки. А така е по-лесно големите немски супермаркети да навлязат и там, френски ток или чешки бири!
 
Така е, но какво предлагаш да ги нападнем ли?
Не, разбира се. Предлагам просто да вдигнем ръце и да спрем да се занимаваме с тях. Налагаме вето за членството им в ЕС и не го вдигаме, докато не видим позитивна настройка от тяхна страна.

И често казано, тва с българските клубове е пълна глупост и провокация. Казваме: който се заявява като българин, да си идва в България и ги оставяме да се оправят. Само жестове от наша страна, а от тяхна - омраза и агресия. Айде да си...
 
Не, разбира се. Предлагам просто да вдигнем ръце и да спрем да се занимаваме с тях. Налагаме вето за членството им в ЕС и не го вдигаме, докато не видим позитивна настройка от тяхна страна.

И често казано, тва с българските клубове е пълна глупост и провокация. Казваме: който се заявява като българин, да си идва в България и ги оставяме да се оправят. Само жестове от наша страна, а от тяхна - омраза и агресия. Айде да си...
Дори да наложим вето ще я приемат, без съгласието ни. Просто в единия случай ще сме добрите, а в другия лоши.
Трябва ултиматум - или те или ние
 
Не, разбира се. Предлагам просто да вдигнем ръце и да спрем да се занимаваме с тях. Налагаме вето за членството им в ЕС и не го вдигаме, докато не видим позитивна настройка от тяхна страна.

И често казано, тва с българските клубове е пълна глупост и провокация. Казваме: който се заявява като българин, да си идва в България и ги оставяме да се оправят. Само жестове от наша страна, а от тяхна - омраза и агресия. Айде да си...
Абсолютно съм съгласен тук с теб! Но вето вече не може да се наложи, тъй като вече сме ги пуснали. Но можем да ги спрем по-нататък с други механизми (така поне ни лъжат разни анализатори по европейските въпроси). За клубовете също са излишно даване на пари. трябва ни по-силна пропаганда. Трябва да ги облъчваме с радио станции и телевизии в които има български фолклор и история! Така правят сърбите, и виж колко българи слушат сръбска музика! Добре че няма исторически предания по тези радиостанции иначе целия врачански и пернишки край да почнат да се сърбеят!
 
Дори да наложим вето ще я приемат, без съгласието ни. Просто в единия случай ще сме добрите, а в другия лоши.
Трябва ултиматум - или те или ние
Това не е детската градина! А и във всеки нов член има повече потенциал, повече свободни бизнес ниши ;)
 
  • Haha
Реакции: OSH
Това не е детската градина! А и във всеки нов член има повече потенциал, повече свободни бизнес ниши ;)
Какъв бизнес ? С македонец ? Ще се биете на центъра за пари ли ?
С македонец не можеш да говориш 2 минути. Не в нас е проблема. Аз мога да си говоря с тях, те не могат
 
Какъв бизнес ? С македонец ? Ще се биете на центъра за пари ли ?
С македонец не можеш да говориш 2 минути. Не в нас е проблема. Аз мога да си говоря с тях, те не могат
с македонец може да говориш единствено на тема далавера. Същото е и с косоварите. Те живеят единствено от далавери
 
Ето нещо интересно:


И поддръжниците на Раша да случат след 7мата минута. Като цяло боклуци създават боклуци.
 
Фактите са такива, никой не може да ги отрече! Коминтерна създава и Македония и Беларус, и Украйна. Преди това никоя от тези новосъздадени нации не са се самоопределяли като днес!
За рускоезичните не знам, но в нашия случай с Македония това, което ние сами сме си направили никой друг не може да ни го направи. Да руснаци са ни държали на каишка, гърци са ни веропоробвали, турци са ни мачкали и поробвали цели пет века, а от 90та г. насам каишката просто си смени собственика, и сега послушно джавкаме в евроатлантическия хор под гордия диктат на ЦРУ и Бай Байдън!
б.jpg

А нашите интереси даже на хартия не са написани!
 

Горе