Всички броеве на PCMANIA - project lazarus

помня голям хит беше, имаше и дискове с игри и програми към всеки брой
 
Аз помня, че бях хванал някакъв вирус от един от дисковете им 😂
 
Доста интересно, добра работа на "project lazarus"
 
Липсва големия плакат на Диабло 2 с талантите. Изследвах го с часове още преди да докопам играта 🥸
 
Аз па не съм изчел ни едно списание от тия 😟

Ама и аз съм се геймил яко, уаркрафта, диаблото, бех от най-добрите винаги ахахах Само с контрата яко трабъл, се кашон си бех.. нещо рифлексите не ме биваше :) Само спомени имам как една торба нерези ходехме на "нощни" и не знам колко хедшота правехме на гейма, но на сутринта всеки беше ударил поне по двайсе от другите шотове 😆
Инак и в моментот съм един от най-добрите в света на една вечна и никога не остаряваща стратегия 😛
 
Инак и в моментот съм един от най-добрите в света на една вечна и никога не остаряваща стратегия 😛
И коя е тя?
 
Няма да ти тръгне на компа, има минимални инсталационни изисквания - над 20iq
 
Няма да ти тръгне на компа, има минимални инсталационни изисквания - над 20iq
Дай да я чуем коя е
 
С теб не комуникирам, да пита някой друг 😆
 
С теб не комуникирам, да пита някой друг 😆
Питам, защото аз бях наистина един от най-добре на една от култовите стратегии, а те се броят на пръсти.
 
Питам, защото аз бях наистина един от най-добре на една от култовите стратегии, а те се броят на пръсти.
Е добре, щом е така, предавам се - SuperMario е играта. Винаги съм знаел, че си по-добър от мен, за това и на няколко пъти се дъня, че наистина ти завиждам, оО зелено човече 🤣
 

Горе