В памет на Апостола на освобождението - Васил Левски. 141 години от обесването му.

151 години. Поклон.

А от тази година, този ден явно ще се отбелязва "тържествено", щото таква била традицията...

потърсете:
"По традиция всяка година на 19 февруари се отбелязва годишнината от смъртта му, когато в цялата страна се организират тържествени чествания"

в търсения от предходни години, такава тържествена традиция липсва.
 
151 години. Поклон.

А от тази година, този ден явно ще се отбелязва "тържествено", щото таква била традицията...

потърсете:


в търсения от предходни години, такава тържествена традиция липсва.
На кой се кланяш пък ти?
На руското копеле заради което бесят Левски или?

Цялата путинофилска паплач във фейсбук днес реди ред саполи ред сълзи с поклони и...
Няма такова невежество, живеем в държава на идиоти.
 
На кой се кланяш пък ти?
На руското копеле заради което бесят Левски или?


Цялата путинофилска паплач във фейсбук днес реди ред саполи ред сълзи с поклони и...
Няма такова невежество, живеем в държава на идиоти.

Успокой са, че цепнеш челната вена... нИ са наежвай, форума не е ЖП гара... да се пънеш...

Сигурно говориш за Игнатиев... и там има доста исторически неточности, пропагандата в момента я знаем. Поне прочети документите от разпитите на Левски и в какво е обвинен.. тогава ела пак да се пънеш.

Иначе се кланям на човека дал живота си, за да може през 2024 дебилите да ми се пънат у форума.
 
Все съм се чудел, какво има да се празнува в чест на обесването на Левски. ?
 
Дразнещото е, че превръщат живота, делото и смъртта му в някакво пошло демократично шоу. Дори едно време у лошия строй не са си позволявали таква подигравка...
 
Просто го използват!! Като удавници за сламка. Шибани лицемери. Щото няма на какво да опрат вече претенциите, че сме независима държава с национални ценности.

"Няма кой да ни оправя.." преди секунди каза едно детенце по БТВ 😆
 
Все съм се чудел, какво има да се празнува в чест на обесването на Левски. ?
Почита се паметта на Васил Левски с възпоменателно отбелязване на 151 години от обесването му. Прави се митинг- поклонение, а не се празнува, както ти си мислиш!
 
Почита се паметта на Васил Левски с възпоменателно отбелязване на 151 години от обесването му. Прави се митинг- поклонение, а не се празнува, както ти си мислиш!
Добре, отбелязва се. Не мога да кажа, че нямаш право. Това нещо съм го обсъждал много пъти. И все пак, нещо не ми харесва. За какво ни е да отблязваме обесването на Левски?
 

Горе