Гугъл реклами Регистрация по Чл. 97а ЗДДС.

ikrastev

New Member
Здравейте, аз съм физическо лице до колкото разбрах за да ползвам Гугъл реклами трябва да се регистрирам по Чл. 97а ЗДДС. В моя случай профила ми в Гугъл реклами беше блокиран, но успях да си направя нови и ползвам мойте имена, виртуални дебитни карти от онлайн банки и произволен адрес. В такъв случай проблем ли ще е да се регистрирам по Чл. 97а ЗДДС? Ще ползвам гугъл реклами за да промотирам афилейт продукти. Благодаря ви
 
Да, трябва задължително, и всеки месец да се подават СД по ЗДДС и декларации образец 1 и 6 хо ДОО.
Мога да Ви направя всичко това и да Ви водя текущо счетоводното обслужване. Моята фирма е специализирана във водене на фирми занимаващи се с интернет търговия.
Ако Ви интерисува и искате оферта в зависимост от документо оборота, моля пишете на [email protected]

Поздрави и лека вечер ВИ желая!
 
Тъй като ще купуваш от Гугъл реклами и ако имаш регистрация по чл.97а от ЗДДС ще трябва и ДДС да плащаш на държавата за платените реклами към Гугъл.
Обърни внимание каква ти е регистрацията в Гугъл за тези реклами. Има или няма VAT при плащането към тях.
 

Горе