Купувам Revolut, bunq, icard акаунти - 50$ на акаунт

ти пък намери къде да ги купуваш.... нали знаеш , че няма кой да си сложи главата в торбата за 50$... и после да го търсят от полиция и данс . Освен това нещо не си в час с цените на такива услуги под 500 Евро няма да намериш. Знам къде се продават такива акаунти и знам за какво ти трябват.
 
ти пък намери къде да ги купуваш.... нали знаеш , че няма кой да си сложи главата в торбата за 50$... и после да го търсят от полиция и данс . Освен това нещо не си в час с цените на такива услуги под 500 Евро няма да намериш. Знам къде се продават такива акаунти и знам за какво ти трябват.
и къде се продават пиши лично 🤨
 
  • Like
Реакции: Vbb
знам за какво ти трябват.
Ако знаеш, ще го докладваш ли? Защото аз не знам. Но ми намирисва на гнило. Не трябва ли такива теми във форума (поощряващи/насърчаващи криминална дейност) да се санкционират?
 
Ако знаеш, ще го докладваш ли? Защото аз не знам. Но ми намирисва на гнило. Не трябва ли такива теми във форума (поощряващи/насърчаващи криминална дейност) да се санкционират?
Къде видя криминална дейност... хахахахахаха
 
Занимавам се с пране на пари... :) бзк се в кръга на шегата ей да не се уплашите...
акаунтите се използват главно за регистрации за бонуси в сайтове.. Регистрираш профил а-у но ти трябва нова сметка и взимащ 100$ бонус добре заварили.. какво да ви обеснявам цяла вечер... ;)
Намерете си друга работа 😘
 

Горе