Помощ за Google Ads

CrystalMountain

Active Member
Здравейте, опитвам се да помогна на мой приятел за гугъл кампанията, понеже човека е изключително зле с технологиите, обаче и аз видях зор с google ads.

Вече не знам за кой път правя промените и постоянно ми писка "Confusing text"

1706679918838.png

Тука пък текстовете бяха по-дълги, но променях по най-различни начини и отново нищо...

1706679968379.png

Отделно ми писка за square логото, но за сега май още е review... 1200x1200 Пиксела е бял фон и името на сайта, нищо повече.........
 
От Reddit -
Нововъведение, което явно не сработва както трябва все още. Решението е пренаписване, докато на AI му хареса копито ти. При всички положения това, което се вижда на снимката като копи пуснато по този начин ще има много нисък качествен рейтинг, респективно висок CPA и цена на клик. "Онлайн фото подаръци" няма никакви данни за търсения в keyword planner, което значи, че е добре да се ориентирате към кл.думи с реални търсения и да включите тях в заглавията, като ползвате задължително SKAG структура.

Успех!
 
От Reddit -
Нововъведение, което явно не сработва както трябва все още. Решението е пренаписване, докато на AI му хареса копито ти. При всички положения това, което се вижда на снимката като копи пуснато по този начин ще има много нисък качествен рейтинг, респективно висок CPA и цена на клик. "Онлайн фото подаръци" няма никакви данни за търсения в keyword planner, което значи, че е добре да се ориентирате към кл.думи с реални търсения и да включите тях в заглавията, като ползвате задължително SKAG структура.

Успех!
Благодаря, вероятно ще трябва да си наеме човек, който е в час за тази работа.
 

Горе