Помощ с модул Еконт Opencart 3

nobreak

Member
Здравейте. Някой има ли опит с приложението на Еконт и Opencart 3? Уж правя всичко по описание от сайта им, но като отворя модула от разширенията и ми дава There were errors while saving the module settings!....
 
"Оригиналните" модули и на Спиди, и на Еконт са боклук.
Най-добрата към момента интеграция на куриери с Opencart е модула на Танко. Заслужава си парите.
Свързваш се с него, инсталира ти го и го настройва.... и продаваш.
 
"Оригиналните" модули и на Спиди, и на Еконт са боклук.
Най-добрата към момента интеграция на куриери с Opencart е модула на Танко. Заслужава си парите.
Свързваш се с него, инсталира ти го и го настройва.... и продаваш.
Подкрепям! Пича е супер точен а модула му работи перфектно!
 
За това и към момента се отказвам от него.
От кое се отказяаш? Да, оригиналните модули, там е нужно повече от магия, за да запалят от първия път. Повечето отговори от тях са...пробвайте с дефолтната тема, там са ок. :)
 
Не знам какво е боклук, но съм имал случаи на един Шер хостинг да не пали един елементарен модул, вървящ на по-добре сетнати машини, заради възможностите му. Но в случая не се знае конкретно.
 
От кое се отказяаш? Да, оригиналните модули, там е нужно повече от магия, за да запалят от първия път. Повечето отговори от тях са...пробвайте с дефолтната тема, там са ок. :)
От оригиналния модул...Точно както казваш е.
 
От оригиналния модул...Точно както казваш е.
Да, само където дори и добре написаните платени теми имат допълнителни CSS-и, JS-и и куп функционалности, които явно са сметнали, че не ги касаят и резултата е на лице. Почти не знам платена тема, която да тръгва добре с оригиналните модули, и причината се крие в това. Да не говори, че само при едно положение някой модул не работи добре с всичко извън дефолта - не са спазени стандартите и добрите практики при писането му. ;) С няколко да не работи е ОК, но с всичко извън, вече идва странно.
 
Сега ще се пробвам и с модула на Unicredit.....Не мога да ги разбера тези институции...Нямат пари за програмисти ли? Налитова е в тяхен интерес...
 
Opencart се ползва предимно от хора, чували че ще им излиза с 5 лв/месечно по-евтино за хостинг, тоест не точно таргетът на сериозните банки и други компании в областта.
 
  • Like
Реакции: Sky
Opencart се ползва предимно от хора, чували че ще им излиза с 5 лв/месечно по-евтино за хостинг, тоест не точно таргетът на сериозните банки и други компании в областта.
Зависи с какво я сравняваш. Аз съм фен на системата. Но определено не мога да я наредя до Адванс системите, макар че за търговеца му е супер. Имам примери с магазини на тази платформа с по 15-20К продукта, напълно доволни от това, което изпълнява като задача: да продава и да е автоматизирана в много отношения. Кво друго да гледа клиента? Че JS е стара версия или, че базата му има префикс ос_ хахаха. :)
 

Горе