Програма за работа офлайн

tigyr4o

New Member
Здравейте. Интересува ме има ли програма, която да "лъже" компютъра, че е онлайн, при условие, че е офлайн. Трябва ми за една програма, инсталирана на компютъра, която изисква достъп до интернет, освен ако не се инсталират дадени ъпдейти, но не мога да намеря подходящите ъпдейти за целта. Ако знаете за такава програма, моля да я споделите. Благодаря предварително.
 
Идеята ми беше да блокираш всички изходящи, за да видиш като стартираш програмата докъде иска достъп. После в C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts да пренасочиш към 127.0.0.1

Може би аз не съм те разбрал, но в повечето случаи горе-долу така процедираха с кракнатите програми в даден момент.
 
mullvad vpn - изтегли го , и не плащай, при рефреш, има kill switch превенция., която не позволява да има нет. Или си дръпни един kill switch , има много
 
mullvad vpn - изтегли го , и не плащай, при рефреш, има kill switch превенция., която не позволява да има нет. Или си дръпни един kill switch , има много
Направих го, но това само блокира връзката с интернет и тогава изобщо не тръгва програмата, така че не е това решението. Няма ли някакъв начин да "излъжа" програмата, че е онлайн, при условие че е офлайн? Или поне някакви кракове да намеря, чрез които да може да работи офлайн.
 

Горе