Предлагам: Съдружие срещу работеща инсталирана чат система.

rujel

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Може въпросната (чат система) да е регистрирана на безплатен хостинг и с безплатен домейн или дори поддомейн. Важното е да имам и аз достъп, за да я редактирам. Също така е препоръчително да е максимално лека, т. е. сорсовете ѝ да не са твърде големи.

В замяна на споменатото ще популяризирам разработката (след нанесени софтуерни промени) за една специална цел - става дума за програмиране най-общо казано.
 
Винаги ми е тоолкова трудно да те разбера, по същество! Освен, че си една чувствителна натура, само по себе си, си и един много голям МЕЧТАТЕЛ :)
Обясни НА ТИЯ ХОРА, какво аджеба предлагаш, без пари наистина ли ще е, с какво ще ги "компенсираш" б.р в какво се състои ПОПУЛЯРИЗАЦИЯТА??

Ехх ружке, ружке... тъжно ми става, едно такова...

Бай дъ уей, мъжко или женско си?? Извинявам се ако е нетактично за теб, и се извинявам отново :)
 
Аз се сещам за един потенциално вървежен вариант ама хич няма да става дума за програмиране извътре...

Даже малко след излизането на 4атжпт разучавах дали и как може да стане... ама е бахти сложното.
 
Аз па не се сещам какво трее значи програмирване "от вътре" и същото от ВЪНКА 😆

Ама сиГурно ти си знаеш 😇

баххте в трола 😆

Сетни се накрая яко Ту фол и земи мирни 😂
Е, мноо мразя позьорен галимациЙ и тва си-ем ДЕЙБА 🤣
 
И аз не разбрах в крайна сметка ще надойдат ли юзъри - колко време след пускането и колко ше са като бройка г/д? 🤔
 
Е аз ПА ще ви чекна ПАК след една година (минимум) да видя, ЕЛИ още сте си толкава кухи китки, АЛИ още си МИРИШИТИ НА МИЗНЗУХАРИ, тамън да натрупам некой лев през тва време,...сполай ВА 😆

По ЗДРАВ от МАМА 😂

И ви ОБИЧАМ, нали ЗНАИТИ? 😇
 
Еее чак след година... ше изтървеш премиерата.

До няколко седмици ше пускам иновативен предприемачески продукт 😁
 
Налазването на темата от трола Websheet беше повече от очаквано. Но няма никаква пречка да си плямпа глупостите, за да освежи малко темата. Защото така или иначе началото на проекта което търся така или иначе в някакъв смисъл е банално...
 
До няколко седмици ше пускам иновативен предприемачески продукт 😁

Ех, няколко седмици ще ги изтърпя някак :) Ама ноо бутилки че заминат, че инак ми е трудно ползването на тоз форум 😆
За какво иде реч с две-три приказки?

Да не пиша другаде: Тие снимките от евнатото, могат ли да се ползват за комерсиална цел. Смисъл все едно продукта е техен, щото така ще изглежда?

Налазването на темата от трола Websheet беше повече от очаквано. Но няма никаква пречка да си плямпа глупостите, за да освежи малко темата. Защото така или иначе началото на проекта което търся така или иначе в някакъв смисъл е банално...

То Руже, твоите теми винаги са поне 50% спам. Почти нищо не се разбира... или си верно ултра хай-левъл, или аз наистина затъпявам прогресивно 😆
 
За какво иде реч с две-три приказки?
Суеверен съм и избягвам преждевременните изфърляния.

Да не пиша другаде: Тие снимките от евнатото, могат ли да се ползват за комерсиална цел. Смисъл все едно продукта е техен, щото така ще изглежда?
Евнато? Енвато?

Налазването на темата от трола Websheet беше повече от очаквано. Но няма никаква пречка да си плямпа глупостите, за да освежи малко темата. Защото така или иначе началото на проекта което търся така или иначе в някакъв смисъл е банално...
Колкото повече инфо дадеш, толкоз по-големи шансове. Това с пазенето на "търговски тайни" и "патенти" е за бизнес начинанията на Дефа.

Аз конкретно имам само 3 въпроса:

1. Колко човека ще дойдат и какъв им е г/д профилът - масовка или "елит"?
2. Какъв достъп искаш - SSH, FTP, админ панел,... ?
3. Какъв чат - 1:1 или чат стаи за калабалък?

ПП: лични бележки ползвам само ако вече съм заформил някакви по-сериозни намерения. Прекалено интимен и натоварващ тип комуникация са ми за да ги ползвам за неангажиращ лаф-моабет.
 
Последно редактирано:
Колкото повече инфо дадеш, толкоз по-големи шансове. Това с пазенето на "търговски тайни" и "патенти" е за бизнес начинанията на Дефа.

Аз конкретно имам само 3 въпроса:

1. Колко човека ще дойдат и какъв им е г/д профилът - масовка или "елит"?
2. Какъв достъп искаш - SSH, FTP, админ панел,... ?
3. Какъв чат - 1:1 или чат стаи за калабалък?
Повече инфо би нахранило троловете по-удачно и те по-"компетентно" могат да се заяждат. Това не увеличава шансовете, а обратно - намалява ги. Да има места (форуми в интернет), където троловете са малко и там повечето инфо е по-скоро предимство.

По отношение на въпросите:
1. Още в първата тема споменах за това, че "става дума за програмиране най-общо казано", но определено целта е и привличане в чата на потребители на софтуер.
2. Свикнал съм с ползването на web технологиите (без да инсталирам неща на компютъра си), така че "админ панел" ми е нужен.
3. Стаи за калабалък както казваш, но има механизми за филтриране на участниците.

За лични съобщения и на мен ми е твърде рано...
 
Вече съм подготвим повече информация за проекта. Къде е - отговарям на лично (както обичайно се прави във форума).
 

Горе