Хостинг компания с колокация в Италия

Здравейте!
Търся българска хостинг компания с колокция в Италия.
До момента с популярните български хостинг компании се свързах и няма такава, която да предлага тази локация. Дори и да не е голяма компанията, стига да е качествена услуга, взаимоотношенията ни ще са дългосрочни.

Може да ми пишете тук в тази публикация на коментар или да се свържете с мен на ЛС, също може и на ел.поща [email protected] (за конкретни предложения)
 
AWS (Amazon) не ти ли върши работа. Ако не - какво те притеснява?

Предлагат регион в Италия (Милано) и като цяло няма да намериш провайдър в света с по-добър peering.

Имам малка фирма за бутикови хостинг решения. Ако смяташ, че AWS е в бюджета ти може да измислим нещо. Работим с почти всякакви панели, всякаква инфраструктура и също понякога правим къстъм решения.

По-бюджетен вариант е OCI (Oracle)? Имат доста добра програма за стартиращи бизнеси. 🤔
 
AWS (Amazon) не ти ли върши работа. Ако не - какво те притеснява?

Предлагат регион в Италия (Милано) и като цяло няма да намериш провайдър в света с по-добър peering.

Имам малка фирма за бутикови хостинг решения. Ако смяташ, че AWS е в бюджета ти може да измислим нещо. Работим с почти всякакви панели, всякаква инфраструктура и също понякога правим къстъм решения.

По-бюджетен вариант е OCI (Oracle)? Имат доста добра програма за стартиращи бизнеси. 🤔
Имате ЛС
 
Каквото точно търсиш? Имаме локация в Италия:


Ако решиш, драсни. ;)

Успехи с намирането
 
Каквото точно търсиш? Имаме локация в Италия:


Ако решиш, драсни. ;)

Успехи с намирането
Имате ЛС
 

Горе