Article: Прегръдка за Cola (Видео)

Добра идея. Готови са на всичко да си пробутат матряла:)
 
Добра идея. Готови са на всичко да си пробутат матряла:)
И доста добре им се получава. Пак ще се бранд №1 и за тази година.

Забелязал съм и е тенденция, че големите корпорации идват с много иновативни идеи, но пък и доста ресурс имат, за да ги осъществят.
 
От: Article: Прегръдка за Cola (Видео)

У нас, ако сложат такава машина, ще се избият кой да е първи и накрая ще я потрошат.
 
Харконе, не си прав. Тук първо ритат, тогава каквото стане ;)
 
От: Article: Прегръдка за Cola (Видео)

Както казваше един приятел, връщайки се от риба през едни затънтени села: И в най-забутаното село може нищо да няма, но цветовете на Кока Кола или Пепси ще ги има!
 
От: Re: Article: Прегръдка за Cola (Видео)

При нас кампанията може да е леко променена.... :)
Все си мисля, че тук вместо прегръдката може да се монтира автомат с боксова круша. Всеки е блъскал такива гъзарийки, където пускаш едно лявче. Това ако киха и някоя и друга Cola направо ще го спукат от бой:)
 
Трябва да е от титаново покритие, за да издържи българското показване на чувства. :)

То за всеки пазар и манталитет на пазара се прави кампанията - но има и тънкия момент, че трябва марката да предизвиква положителни емоции и да я свързват с това. Тук може да е нещо от рода на "изпей ми нещо", като машината се постави пред Биат, Син Сити, Ориент, Най Флай....ще разцепи, но така марката няма да се свърже с нищо положително. Друга идея е ти пуска кенче при рецитал на стихотворение....или обеснение в любов. Малко по-добре би било така. :)
 

Горе