какво да те гледам , жалък си :) хората не виждаш ли че не им се разправя с тебе , единственият трол в форума .. сам си пише и си отговря :)той форума че позападна западна , никой не влиза , не ми е ясно на кой се правиш на интересен .. но да има хора нямат си живот , нищо не става от тях и т.нн.