Последно съдържание от $INeed$

  1. $INeed$

    Ново: Заложни заеми срещу дигитални активи

    Е ти да не мислиш, че са некви зеленчуци? Сигурно знаят какво да гледат. :)
  2. $INeed$

    Ново: Заложни заеми срещу дигитални активи

    Еха, вече сме в дигиталната ера официално. Щом можеш да си заложиш сайта, за да си купиш алкохол или да ги проиграеш, вече сме на друго ниво. Едно време изчезваха неща от къщи, сега от облака. Браво, браво. Адмирации. ;)
  3. $INeed$

    За или против влизането на България в еврозоната

    За двуклетъчните амеби, със силна носталгия към руския ботуш пак да им е отзад и мразещи всичко, с което се обслужват всеки ден. Да си знаят. :) @Krumov, некадърник, пусни пак някой "релевантен" линк за лошата Европа. Да се посмеем тук всичко отново, а твоите отборни маймуни да подскачат...
  4. $INeed$

    За или против влизането на България в еврозоната

    Икономически инвалиде. Взеха на хората спрента. Ходи си на работа, не се занимавай със сложните теми като форекс и бизнес. Да ти мажат дилдото от 9 до 5, остави ги тези неща на разбиращите. Виж, ако решиш - присъедини се към групичката овални мозъци във фейса и си подмятайте смешки. ;)
  5. $INeed$

    За или против влизането на България в еврозоната

    Човекът как да трейдва сега? :D
  6. $INeed$

    За или против влизането на България в еврозоната

    Да, глупакоооооо, Европа ти е набила маслото по магазините. Нищо, важно е, че ги разбираш нещата. Време е за буркани аплодисменти и от другите зеленчуци от твоя отбор. Тъпи сте на гъз. Като си почнал обвини Европа за буцата на тестисите си....оп, исторически погледнато май СССР е виновен...
  7. $INeed$

    Украйна - Русия какво ви е мнението

    Путлер не е готов. Още малко рефинерии и складове да погорят и тогава. https://btvnovinite.bg/svetut/putin-tvardi-che-e-gotov-za-mirni-pregovori-sled-kato-stachkite-v-rafinerijata-v-kiev-predizvikaha-nedostig-na-gorivo.html
  8. $INeed$

    Какво мислите за Исторически парк?

    И тях..... Но се радвам, че има доволни инвеститори в темата. :) Да почерпите и наздраве.... :)
  9. $INeed$

    Какво мислите за Исторически парк?

    Да, и до никъде. Явно след Историческия парк си е повярвал много и ... Оп... политик. Странна птица. А Любо прави за всеки урод репортажи. И да, плаща му Сорос..... :D :D :D А този уродливия Симон, не съм го и чувал до момента, в който не го спомена.
  10. $INeed$

    Какво мислите за Исторически парк?

    Човек, който рови и не говори празни приказки. Събира си доказателства и ги представя. Малко лигав, но такъв стил смята, че му работи. За жалост не се харесва на простите хора, защото ги кара да мислят, а те мразят това.
  11. $INeed$

    Паметника на Съветската Армия!

    Имаме победител. :D
  12. $INeed$

    Какво мислите за Исторически парк?

    https://bird.bg/blazhenstvo-vinagi-zaedno-togedar-iztsyalo-naedno-trezhar-fakla-svetilnik-oboz/ Абе нещо не му е чиста работата на този. Нека си бъдем с широко отворени очи и непратийни. Поне да опитаме.
  13. $INeed$

    Какво мислите за Исторически парк?

    Да, поредния провал на този. Познавам творчеството му, изглежда само привидно можещ. Има ли изненадани. Харесва ми само идеята му да прави сечено на оня двама шопари, за друго - не се справя добре. Хахаха, и тук ли ще сме ватници? :)

Горе