Да, разходи се из Москва да видиш кочина. ;)
Смятай щом тези "наркомани" правят Мерцедес, а ония орки Лада, по-добре е да си друсан май. :)
И кой е този Русороб, с главно Р, който реално снима на запад, а пропуска на изток какво е. Поредният герой пред себе си, живеещ на запад, хранещ запада...