Последно съдържание от $INeed$

  1. $INeed$

    Украйна - Русия какво ви е мнението

    Кое е това, ще ме просветлиш ли? Но има много клипчета "последни моменти" с дронове, приближаващи ватници. ;)
  2. $INeed$

    За или против влизането на България в еврозоната

    Дай им време. :) Като останат назад от съседите си, което върви и без проблеми. То и тук още не може да се отървем от соц. носталгиците, но някак издрапваме. ;) И на тия ще им дойде скоро акъла в главата.
  3. $INeed$

    За или против влизането на България в еврозоната

    Крумов, финансов и полов инвалиде, сега е момента за купуване.
  4. $INeed$

    За или против влизането на България в еврозоната

    Глупако, какви глупости пишеш. Поредните. Мозъкът ни работи добре, меметата ги пускаме за да стигнем до по-простите като теб. Сбита информация за ограничени мозъци. Набийте си го в кухите глави ти и и другата "интелегенция" на форума, симпатизирайки на твоя отбор. ;) Предложи на някой негър в...
  5. $INeed$

    Ново: Заложни заеми срещу дигитални активи

    Да, не се и съмнявам, че имате оценка, дори може би няколко и се базирате не нещо по средата. Честно казано добре сте го измислили, но вече за документи, там не знам как сте си го направили. Не, че искам да ви отчайвам, но ако следите добре форма и не само този форум, от време на време някой...
  6. $INeed$

    Ново: Заложни заеми срещу дигитални активи

    Е ти да не мислиш, че са некви зеленчуци? Сигурно знаят какво да гледат. :)
  7. $INeed$

    Ново: Заложни заеми срещу дигитални активи

    Еха, вече сме в дигиталната ера официално. Щом можеш да си заложиш сайта, за да си купиш алкохол или да ги проиграеш, вече сме на друго ниво. Едно време изчезваха неща от къщи, сега от облака. Браво, браво. Адмирации. ;)
  8. $INeed$

    За или против влизането на България в еврозоната

    За двуклетъчните амеби, със силна носталгия към руския ботуш пак да им е отзад и мразещи всичко, с което се обслужват всеки ден. Да си знаят. :) @Krumov, некадърник, пусни пак някой "релевантен" линк за лошата Европа. Да се посмеем тук всичко отново, а твоите отборни маймуни да подскачат...
  9. $INeed$

    За или против влизането на България в еврозоната

    Икономически инвалиде. Взеха на хората спрента. Ходи си на работа, не се занимавай със сложните теми като форекс и бизнес. Да ти мажат дилдото от 9 до 5, остави ги тези неща на разбиращите. Виж, ако решиш - присъедини се към групичката овални мозъци във фейса и си подмятайте смешки. ;)
  10. $INeed$

    За или против влизането на България в еврозоната

    Човекът как да трейдва сега? :D
  11. $INeed$

    За или против влизането на България в еврозоната

    Да, глупакоооооо, Европа ти е набила маслото по магазините. Нищо, важно е, че ги разбираш нещата. Време е за буркани аплодисменти и от другите зеленчуци от твоя отбор. Тъпи сте на гъз. Като си почнал обвини Европа за буцата на тестисите си....оп, исторически погледнато май СССР е виновен...

Горе