За двуклетъчните амеби, със силна носталгия към руския ботуш пак да им е отзад и мразещи всичко, с което се обслужват всеки ден. Да си знаят. :)
@Krumov, некадърник, пусни пак някой "релевантен" линк за лошата Европа. Да се посмеем тук всичко отново, а твоите отборни маймуни да подскачат...