Последно съдържание от $INeed$

  1. $INeed$

    Украйна - Русия какво ви е мнението

    Путлер праща поредните да мрът: https://www.facebook.com/share/v/1BrG3zuNU5/ Напускане на Крим за концерта на Филип Киркоров: https://www.facebook.com/share/r/1CgZGgEZcR/
  2. $INeed$

    Украйна - Русия какво ви е мнението

    Лапни го полека. ;) По бункери си падат орките само. ;) Нека говорим за победата на Путлер, а? Или Нова си търси мъжки ласки. Питай Крумов, той ги разбира тези неща. ;)
  3. $INeed$

    Украйна - Русия какво ви е мнението

    Казвай го, ти две седмици също не бяха. ;) Та да това така ми го лепнаха, дори не му го лепнаха, а неговите ибрикчии го дрънкаха по телевизиите. Точно ти ми обяснявай за интелект....дето получаваш многократни оргазми от безумиците на Крумов и неадекватното му влизане с нерелеватни линкове.
  4. $INeed$

    За или против влизането на България в еврозоната

    Тоя пък София сравнява. Да си бил в Дания, Ирландия, Шотландия, Прага. Нашата столица има да яде много.
  5. $INeed$

    Украйна - Русия какво ви е мнението

    Не, моля те. Не спирай да пишеш. Но имам някакви спомени за 3-дневна специална операция. https://fakti.bg/world/818744-rusia-tridnevnata-specialna-operacia-v-ukraina-shte-prodalji-3-godini Има и един често бъркан случай: през септември 2014 г. в медиите се появява информация, че Путин е казал...
  6. $INeed$

    Какво мислите за Исторически парк?

    https://www.facebook.com/share/v/1E1DbPGBc7/ И аз викам така... :)
  7. $INeed$

    Украйна - Русия какво ви е мнението

    Да. Прав си. Едно много мъдро джудже окупатор го бе казал. Вече е бункерен плъх. За това е толкова използвана фраза. Идва от вашия щаб тази тъпотиа. Честно казано ми е ясно как вървят нещата. Иначе друго си е да изнесеш няколко села, друго е цял Крим. Скоро и от Москва ще се изнасят.
  8. $INeed$

    За или против влизането на България в еврозоната

    Няма и да стъпя, тъпако. Там е за екстремистите с мириз на водка и сушена риба. ;) Важното е, че и вие много не се гласите за натам. ;)
  9. $INeed$

    Украйна - Русия какво ви е мнението

    Всичко върви по план. Макс 2-3 дни. :)
  10. $INeed$

    За или против влизането на България в еврозоната

    Да, разходи се из Москва да видиш кочина. ;) Смятай щом тези "наркомани" правят Мерцедес, а ония орки Лада, по-добре е да си друсан май. :) И кой е този Русороб, с главно Р, който реално снима на запад, а пропуска на изток какво е. Поредният герой пред себе си, живеещ на запад, хранещ запада...
  11. $INeed$

    За или против влизането на България в еврозоната

    Да знаем в историческия план къде какво е било. :) Специално за соц. носталгиците, дето били яли добра храна. Добра, ама радиоактивна. :)
  12. $INeed$

    Украйна - Русия какво ви е мнението

    Нека всички задружно участваме в бас този как ще приключи: пак, гъби, балкон? Залагам на балкон. :D
  13. $INeed$

    Украйна - Русия какво ви е мнението

    Кое е това, ще ме просветлиш ли? Но има много клипчета "последни моменти" с дронове, приближаващи ватници. ;)

Горе