Афф програма , която плаща през пейпал?

Re: Можете ли да ми кажете

chitika (по-скоро ppc,но и малко афф програма) плаща през paypal, от седмица я ползвам и за Us трафик е перфектна.
http://chitika.com/mm_overview.php?refid=entwickler
(линка е affiliate)
 
Re: Можете ли да ми кажете

програма подобна на adsense, аз използвам само premium варианта - това означава че реклами излизат само ако човека дойде от търсачка. Може да се използва заедно с adsense. Има доста видове реклами на продукти. Общо взето някой друг долара към adsense сайтовете е добре дошъл и засега се получават нещата.
 
От: Можете ли да ми кажете

Тези плащат чрез PayPal (рекламират се Форекс посредници):
Etoro (реф. линк)
FXCash (реф. линк)
ReferForex (реф. линк)

Bidvertiser и Kontera също плащат чрез PayPal (плащат за клик).
 
Последно редактирано:
От: Афф програма , която плаща през пейпал?

Ако знаеше как да изкарваш пари, едва ли щеше да те интересува начина на плащане.
 
От: Афф програма , която плаща през пейпал?

Еми ако вадеше над 5000 дали щеше да се притеснява дали плащат с ПП или с Чек?
 
От: Афф програма , която плаща през пейпал?

Мога ли да ползвам някоя от изброените програми в adult сайтове?
 
От: Афф програма , която плаща през пейпал?

The SFI Affiliate Program и те имат опция за плащане чрез пейпал
 
От: Афф програма , която плаща през пейпал?

Статистики за две от афилиейт програми (плащат чрез PayPal (афф. линк) и чрез други методи), с които експериментирам:

Etoro (реф. линк) - към момента не съм получил плащане.



ReferForex (реф. линк) - получих плащане на 13.11.2008 за октомври!


На страниците, където има банери на тези програми има и други реклами (затова и конверсията не е много добра).
 
Последно редактирано:
От: Афф програма , която плаща през пейпал?

Tnx.net са едни от най-добрите в търговията с текстови линкове според мен и плащат чрез PayPal.
Ако на някой му трябва Invitation code, за да се регистрира - да пише.
 
От: Афф програма , която плаща през пейпал?

Днес (13 ноември) получих комисионните за месец октомври (прагът за плащане е $50 и съм го надвишил):
ReferForex (реф. линк)

Сега чакам да се съберат $100 от Etoro (реф. линк) за да видя дали ще има проблем при получаване на плащането (за съжаление прагът за плащане не е нисък като при ReferForex).
 
Последно редактирано:
От: Афф програма , която плаща през пейпал?

От Etoro ми отрязаха $19.50 от комисионната, защото решили да дадат бонус на клиент...
В TOS това разбира се е споменато:
Etoro AFFILIATE PROGRAM AGREEMENT каза:
1. First Tier Commission Plan

All Fees payable to eToro Affiliate will be calculated according to one of the following commercial plans:

The “Revenue Share” plan

Under the Revenue Sharing plan, the eToro Affiliate shall be entitled to receive Revenue Share based on the following Formula:

Formula: Revenue Share rate x (Tradonomi Spread Revenues – Bonuses/Compensation – Chargebacks and other fraud cost). Tradonomi Spread Revenues are defined as the revenue generated to Tradonomi from the PIP spread that is profited by Tradonomi.

For the purpose of this agreement Revenue Share rate will be equal to 25%




От ReferForex обаче са точни - не съм наблюдавал да правят подобни глупости, и освен това прагът на плащане е по-нисък - $50 (вместо $100 при други афилиейт системи). И имат добра конверсия - банерите на двете програми са на една и съща страница и тези на ReferForex са по-доходни:




От едните съм на $19 загуба (!) този месец, а от другите - на $62.41 печалба - сами си направете сметка с кой е по-изгодно да се работи ;-)

За по-добри резултати препоръчвам да се комбинира с ClickBank (реф.) и AdSense.
 
От: От: Афф програма , която плаща през пейпал?

Tnx.net са едни от най-добрите в търговията с текстови линкове според мен и плащат чрез PayPal.
Ако на някой му трябва Invitation code, за да се регистрира - да пише.
На мен ми трябва code.
Благодаря
 
От: От: От: Афф програма , която плаща през пейпал?

На мен ми трябва code.
Благодаря

За съжаление, точно снощи си направих превод от TNX към PayPal и в момента имам по-малко от 10000 точки, т.е. не мога да давам invite. Или трябва да ме изчакаш ден-два да насъбера пак, или да мине някой друг да ти даде (в този форум има и други потребители, които ползват TNX)
 

Горе