Продавам sms4e.net - PR4

koychev

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам сайта sms4e.net. Домейна е на една година и е пререгистриран до август 2009. Гугъл ПР 4. Средно уникални посещения на ден 1,265.
Мисля да организирам нещо като търг, като наддаването започне от 300 лв. Краен срок за търга - понеденик - 11 август.
Сайта е с изцяло авторски код, има добър админ панел.
Който се интересува от доходността, да пише на ЛС или на мейл skoychev @ gmail . com - приготвил съм файл с извлечение от адсенс по месеци.
 
Последно редактирано:
От: Продавам sms4e.net - PR4

ако ми го дадеш сега за 300 лв вечерта ще имаш парите не ме интересува колко изкарваш от реклами :neutral:
Ако си навит пиши ми на redkit[at]mail.bg
само да кажа че някой страници ги оправи не работят
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам sms4e.net - PR4

ако ми го дадеш сега за 300 лв вечерта ще имаш парите не ме интересува колко изкарваш от реклами :neutral:
Ако си навит пиши ми на redkit[at]mail.bg
само да кажа че някой страници ги оправи не работят
Относно офертата ... вече съм обявил търга и кога изтича.
Относно страниците които не работят - кажи ми кои са за да ги оправя.
 
От: Продавам sms4e.net - PR4

Хе хе аз ли да ти казвам кво не ти работи :mrgreen:
,но явно при мен е само проблема
http://sms4e.net/cards/

Виждам не съм сляп :lol: ,но това беше моя оферта към теб и като не си съгласен търга продължава :mrgreen:
 
От: От: Продавам sms4e.net - PR4

Хе хе аз ли да ти казвам кво не ти работи :mrgreen:
,но явно при мен е само проблема
http://sms4e.net/cards/

Виждам не съм сляп :lol: ,но това беше моя оферта към теб и като не си съгласен търга продължава :mrgreen:
The requested URL /cards/admin/catalog_db_install.php was not found on this server.
 
От: Продавам sms4e.net - PR4

Благодаря, че ми казахте за проблем. Оправих го. Скоро бях правил промени по админ панела и бях разбъзикал конфиг файла... както и да е... Вече всичко трябва да работи

@Gotovski - домейна е регистриран в tophost и е подновен пак там.
 
От: Продавам sms4e.net - PR4

Край на търга.
Печели vagon, който на лс ми прати добра оферта. Благодаря на всички ви.
 
От: От: Продавам sms4e.net - PR4

Край на търга.
Печели vagon, който на лс ми прати добра оферта. Благодаря на всички ви.
пич не се прави така бизнес или още повече търг ...
можеше да напишеш колко ти е предложил и аз да реша дали да ти предложа повече от него ...
 
От: От: От: Продавам sms4e.net - PR4

пич не се прави така бизнес или още повече търг ...
можеше да напишеш колко ти е предложил и аз да реша дали да ти предложа повече от него ...

Прав си( ако си седнал стани :mrgreen: ) не се прави така поне да беше обявил с тайно надаване този @ koychev :mad:
 
От: Продавам sms4e.net - PR4

Добре пичове. Извинявам се. vagon ми прати още в петък на лс оферта за 500лв, но се разбрахме да изчакам до понеделник да видя как ще се развие търга. Понеже не видях никакво развитие през събота и неделя днес му отговорих, че съм съгласен.
Наистина трябваше да му кажа да постне офертата си тук, но .... както и да е. Моя е грешката. Извинявам се още веднъж.
 
От: От: Продавам sms4e.net - PR4

Добре пичове. Извинявам се. Vagon ми прати още в петък на лс оферта за 500лв, но се разбрахме да изчакам до понеделник да видя как ще се развие търга. Понеже не видях никакво развитие през събота и неделя днес му отговорих, че съм съгласен.
Наистина трябваше да му кажа да постне офертата си тук, но .... както и да е. Моя е грешката. Извинявам се още веднъж.
при положение че аз печелех "търга" няма как да наддам, моята оферта щеше да е поне 550 лева ...
 
От: Продавам sms4e.net - PR4

Добре. Извинявам се още веднъж. Просто не продавам всеки ден сайтове и е нормално да направя грешка. Аз не се занимавам толкова с уеб бизнес, колкото с уеб програмиране.
За другия път ще си взема поука и няма да приемам оферти на лс.

Мисля с това си мнение да сложа точка на темата.
 
Re: От: Продавам sms4e.net - PR4

Добре. Извинявам се още веднъж. Просто не продавам всеки ден сайтове и е нормално да направя грешка. Аз не се занимавам толкова с уеб бизнес, колкото с уеб програмиране.

От една година правя сайтове по поръчка, поддържам сайтове, продавам реклама и сайтове. Работил съм с десетки хора и досега никой не се оплакал от мен.

я виж ти каква излезе тя ....
 
От: От: Продавам sms4e.net - PR4

Добре. Извинявам се още веднъж. Просто не продавам всеки ден сайтове и е нормално да направя грешка. Аз не се занимавам толкова с уеб бизнес, колкото с уеб програмиране.
За другия път ще си взема поука и няма да приемам оферти на лс.

Мисля с това си мнение да сложа точка на темата.

за тези работи има форуми с инструкции, а пък книжки колко имаа.. :)
 
От: От: От: Продавам sms4e.net - PR4

пич не се прави така бизнес или още повече търг ...
можеше да напишеш колко ти е предложил и аз да реша дали да ти предложа повече от него ...

Да, Netsurfer e прав..
 
Последно редактирано:

Горе