В момента co.cc краде трафик от 50% от "домейните"

happyslacker

New Member
Реших да направя една статистика - проверих 14 "домейна", регистрирани преди около 2-3 месеца в co.cc. Половината от тях показват съобщение This domain is under examination at the moment..

Резултати 1 - 10 от около 133 000 от co.cc за "This domain is under examination at the moment.". (0.28 секунди)

При вас каква е статистиката :)

Изпробвани сайтове, предлагащи безплатен субдомейн с възможност да се настройва DNS и/или A record:
- co.cc - краде "малко" трафик
- no-ip.com
- fdns.net
- freedns.afraid.org
- www.editdns.net

Ще се радвам, ако допълните списъка с изпробвани и работещи в момента сайтове, които предлагат подобни услуги.
 
От: В момента co.cc краде трафик от 50% от "домейните"

В момента статистиката ми е 76% кражба (от 116 сайта 90 са "under examination at the moment"). Доста изгладняха последно време.

Интересното е, че изчакват сайта да се индексира от Google и тогава започват да крадат. Сайтовете, които не са индексирани не ги пипат с надеждата да се индексират и тогава да започнат кражбите.

Резултати 1 - 10 от около 3 570 000 от co.cc за "This domain is under examination at the moment.". (0.41 секунди)
 
От: В момента co.cc краде трафик от 50% от "домейните"

за списъка
-uni.cc
 
От: В момента co.cc краде трафик от 50% от "домейните"

Относно co.cc, при тях почти всеки новорегистриран домейн остава в това положение докато създалият го потребител се свърже със съпорта и им обясни "проблема". :)
 
От: В момента co.cc краде трафик от 50% от "домейните"

При мен проблемите не се наблюдават веднага с новорегистрирани домейни, а с домейни, които са били активни известно време (десетки дни) и са индексирани добре от Google (неиндексираните не ги закачат). При теб след колко време започват кражбата?
 
От: В момента co.cc краде трафик от 50% от "домейните"

При мен проблемите не се наблюдават веднага с новорегистрирани домейни, а с домейни, които са били активни известно време (десетки дни) и са индексирани добре от Google (неиндексираните не ги закачат). При теб след колко време започват кражбата?

Аз преди около година си регистрирах 2-3 "домейна", които бяха с този статус докато не се свързах с тях. Явно обаче наистина не си заслужава. :)
 

Горе