Лого без пари

westside

Active Member
от този сайт си направих лого без пари понеже няма време за фотошоп.
http://www.vistaprint.ca/logo-desig...ftItem&xnid=BusinessIdentity&dng=1141706&rd=2
Влизате избирате картинка и категория и преди да ги платите давате "Save Image as"
десен бутон и имате лого за сайта си
 
От: Лого без пари

Доста стилно лого си направил , като за без пари. :)
 
От: Лого без пари

За 10 минути на Фотошоп правя по-добро лого/аватар, без да имам опит с програмата.
 
От: Лого без пари

Предложенията за безплатно лого от този tool са добри но искам да попитам възможно ли е да имам проблеми с авторските права в по-късен етап.
Желая да попитам също поемам ли риск да бъда зле възприет от google ако използвам подобно лого и ако не е лично изготвено от мен вероятно се срещат стотици та дори и хиляди сайтове изполващи подобна графика което,някак изглежда непрофесионално.
Моля за коментар и съвети,предварително ви благодаря.
 
Последно редактирано:
От: Лого без пари

Това не може да бъде използвано професионално :) Ако се нуждаете от лого за визитки, за принтиране или нещо друго трябва да е векторен формат или да е най-малкото на 300dpi направено като резолюция, за да не се размаже при принтиране :) А те могат да ви го предоставят, но цената е около 20-30 долара :) Така, че пак не е безплатно :)
 
От: Лого без пари

Предложенията за безплатно лого от този tool са добри но искам да попитам възможно ли е да имам проблеми с авторските права в по-късен етап.
Желая да попитам също помам ли риск да бъда зле възприет от google ако използвам подобно лого и ако не е лично изготвено от мен вероятно се срещат стотици та дори и хиляди сайтове изполващи подобна графика което,някак изглежда непрофесионално.
Моля за коментар и съвети,предварително ви благодаря.


Г не вижда графиките , а само текстра и линковете - няма как роботът ( spider-a ) да види дизайна.Зависи и от логото - може да се получи много добре , но аз първото , което правя като влезна в сайт е да разгледам връзки , тайтал-а и логото. Ако дизайна е добър и приятен , то тогава има много по-голям шанс аз (или друг потребител) да остана вътре.
 

Горе