Търся дизайнер за проекти - freelance

gunshot

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте пичове.

Търся дизайнер (freelance), на когото редовно да давам да прави дизайни.

Става въпрос за примерно един дизайн на сайт на седмица, като понякога към дизайна ще има допълнителен приход - анимиран (флаш) хедър, изработка на лого, изработка корпоративен темплейт, брошури, визитки, табели (стига човека да може да ги прави).

Качеството е на първо място - трябва ми професионалист с портфолио.
Тъй като сме в криза, цената има голямо значение. Нека тя да бъде съобразена с това, че ако човека се справя и е честен, ще има доста проекти.

Конкретни въпроси към всеки кандидат:
1. Цена за уеб дизайн (само изработка на .psd файл!) и портфолио с негови дизайни. В цената да се включи възможността клиента да поиска промени по дизайна. (Оферти под 60 лева и над 200 лева за .psd файл няма да разглеждам)
2. Можете ли да работите с флаш? Портфолио? Цена за флаш хедър. В цената да се включи възможността клиента да поиска промени.
3. Можете ли да работите с векторна програма (коръл дроу или илюстратор) и портфолио? Цена за изработка на 3 варианта за лого?
4. Можете ли да правите проекти готови за печатница (коръл дроу или илюстратор) и портфолио?

Не е нужно да отговорите на всички въпроси с "да" за да работим заедно.
Изпращайте ми отговорите на 4те въпроса на имейл заедно със CV.
Ако искате можете да ги пишете в темата заедно с контект и аз пак ще Ви отговоря.

За контакт: boian_iankov (ат) abv.bg

EDIT: намерих човек
 
Последно редактирано:
От: Търся дизайнер за проекти - freelance

Офертата изглежда много добре. Мога да отговоря на само на първа точка и затова не заявих интерес.

Професионално портфолио нямам подготвено за съжаление. От друга страна съм убеден в качествата си и мога да бъда подложен на нещо като тестов период - примерно ангажимент само за 1-2 дизайна.

Сайтът ми в подписа е чисто нов и ще недопълнен, но все пак дава бледа представа за уменията ми.
 
От: Търся дизайнер за проекти - freelance

при интерес мога да предложа цялостна изработка
от PSD->HTML/CSS-> Web sistem (PHP, Python+ SQL)
По принцип обявата е за дизайнер, но нямам против да дадеш оферта
Можеш ли да работиш по готови платформи (става въпрос за писане на модули, плъгини, уиджети)? Drupal, WordPress, osCommerce, Joomla?
Какво си правил с Python? Някакво портфолио на сайтовете ти на питон или демота?
 
От: Търся дизайнер за проекти - freelance

Офертата изглежда много добре. Мога да отговоря на само на първа точка и затова не заявих интерес.

Професионално портфолио нямам подготвено за съжаление. От друга страна съм убеден в качествата си и мога да бъда подложен на нещо като тестов период - примерно ангажимент само за 1-2 дизайна.

Сайтът ми в подписа е чисто нов и ще недопълнен, но все пак дава бледа представа за уменията ми.
Имам известен интерес, но не можах да добия ясна представа за уменията ти.
Какви са условията за тестовия проект?
 
От: От: Търся дизайнер за проекти - freelance

Какви са условията за тестовия проект?
Примерно бих изработил PSD дизайн по задание и за посочената минимална цена от 60 лв.
 
От: От: От: Търся дизайнер за проекти - freelance

Примерно бих изработил PSD дизайн по задание и за посочената минимална цена от 60 лв.

Аз съм съгласен за същото...
Притеснението ми беше ,че не мога 2-3-4 ;)
Но 1 мога :)
Даже на момента давам линк за 1темплейт ,който продавам и направих буквално преди 20-30 минути :)
URL]

Ако си заинтересован пиши на лично или направо на скайп bodil4o
 
От: Търся дизайнер за проекти - freelance

Хубава оферта. Пиши едно лично, ако ще работим заедно. :wink:
 
От: Търся дизайнер за проекти - freelance

за два проекта намерих човек извън този форум, но се задава още един проект след 3-4 дни. имам интерес към кандидатурите на някои от Вас и след като селектирам по-внимателно ще се свържа за среща.

офертата все-още важи!

моля който има интерес да дава информацията, която съм поискал - отговори на четирите въпроса и портфолио. без тази информация за база няма да разглеждаме кандидатури.
 

Горе