Кой се справя добре с дизайн на лого?

От: От: От: Кой се справя добре с дизайн на лого?

Времето и трудът се заплащат.
Ако си разбираш от работата да , но повечето не я разбират , и за това е конкурс , за да види автора кой се справя най добре и да избере него ...
В Digitalpoint на автора могат да направят дори и за 10$ лого което Вие тук за 50лв да речем не можете ;)
Който "не разбира", отива в 99designs.com или нещо от рода, и се пробва до откат... В продължение на няколко месеца примерно. Поне ще работи по нормално дефинирани изисквания, за клиенти със средни бюджети, и ще се сравнява със средно-напреднали "разбирачи"... А може и случайно да спечели няколкостотин зиленички. В един момент ще може да си позволи да се подхилва на подобни "конкурси" като тия тука или в ДП.
..
В противен случай нема мръдне наникъде - само ще си дълбае нишата "конкурс за лого за 30 лева"...

Ама ти не знаеш ли, че тука е по-изгодно нищо да не се прави, отколкото някой да вземе 30 лв. за едно лого. И не са виновни " хейтърите " във форума обаче за това положение...Noke е прав въпреки, че съвсем друго имаше предвид. :)
По-горе написах какво е изгодно да се прави. Понеже нещо ме пере простащината неска, ми идва да предложа едни 30 лева на теб и останалите дами във форума да ми извършите една леко специфична услуга, пък аз ше платя (евентуално) на най-добрата, тая дет най-разбира!

... Понеже се пак е по-добре да се земат 30 лева за едно ****** отколкото нищо да не се прай или да се спами по форуми, нали тъй? :) Пък и ше отнеме много по-малко време отколкото стъкмяването на едно лого!

ПС: Не е туй дет сички си помислихте първо, мръсници такива!
 
Последно редактирано:
От: От: От: Кой се справя добре с дизайн на лого?

Понеже нещо ме пере простащината неска, ми идва ..

Направо.. просто не ме разбра..
 
От: От: От: Кой се справя добре с дизайн на лого?

Ами на фона на дискусията, която се заформи тука... Със сигурност не съм професионалист в правенето на логота... обаче ето нещо дребно.

bourgasimot..jpg
 
От: Кой се справя добре с дизайн на лого?

Докторе, както го виждаш сега в най различни цветове, мога да ти го направя и само в черно и бяло. Но човека е посочил, че е за интернет страница и реших да пробвам с нещо по цветно, но явно не го оценявате.

Ще направя друго по-стандартно малко по-късно или утре.
 
От: Кой се справя добре с дизайн на лого?

В логото на T.Dimitroff има граматическа грешка. BTW, много често се допуска и от българските агенции за недвижими имоти, когато искат да се направят на англоговорящи.
 
От: От: От: Кой се справя добре с дизайн на лого?

Не разбирам защо въобще някой би седнал дори да си пусне илюстратора или квото там ползва в отговор на такъв "конкурс". Времето и трудът се заплащат.

Освен ако конкурсът не е за гарантирана прилична сумичка.

Псевдо-клиентите без пари и нормален бизнес-attitude и другите полумалоумни ползватели на дизайнерски услуги да бегат при миризливите индийци и пакистанци у ДП. Дуволни ши останът!

Дали разбираш или не няма значение в случая. Не знам защо си се назлобил, но нали знаеш, че за всеки влак има пътници.

Това, че условията не са удачни за теб не ме засяга. Бих предпочел да се включиш по друг начин в темата, тъй като вече веднъж ми беше препоръчан, но не се занимавай.

Някои хора за 30лв не пускат илюстратор, а правят с*и! Това са 30 хляба както казва един приятел ;)

Какво им е лошото на индийците??
 
От: От: От: Кой се справя добре с дизайн на лого?

Който "не разбира", отива в 99designs.com или нещо от рода, и се пробва до откат... В продължение на няколко месеца примерно. Поне ще работи по нормално дефинирани изисквания, за клиенти със средни бюджети, и ще се сравнява със средно-напреднали "разбирачи"... А може и случайно да спечели няколкостотин зиленички. В един момент ще може да си позволи да се подхилва на подобни "конкурси" като тия тука или в ДП.
..
В противен случай нема мръдне наникъде - само ще си дълбае нишата "конкурс за лого за 30 лева"...


По-горе написах какво е изгодно да се прави. Понеже нещо ме пере простащината неска, ми идва да предложа едни 30 лева на теб и останалите дами във форума да ми извършите една леко специфична услуга, пък аз ше платя (евентуално) на най-добрата, тая дет най-разбира!

... Понеже се пак е по-добре да се земат 30 лева за едно ****** отколкото нищо да не се прай или да се спами по форуми, нали тъй? :) Пък и ше отнеме много по-малко време отколкото стъкмяването на едно лого!

ПС: Не е туй дет сички си помислихте първо, мръсници такива!

Това го пропуснах като писах първия отговор
Добре добре...
:D
 
От: От: От: От: Кой се справя добре с дизайн на лого?

Ами на фона на дискусията, която се заформи тука... Със сигурност не съм професионалист в правенето на логота... обаче ето нещо дребно.

Виж файлът 643

Ами професионалист или не - логото не е зле. Забележката ми е, че всички сайтове за имоти я имат тази заигравка с покрива или къща.
Дясната част на покрива не я разбирам. Харесва ми как минава от 2d към 3d, но не изглежда готово.
Нещо по-интересно? Добър опит :)

Логото е за burgasimot.net и без слоган

Мерси за добрия пост. Всички да си вземат поука ;)
 
От: Кой се справя добре с дизайн на лого?

Аз не съм от хората които мислят че 30 лв. са малко за едно лого, но причината да не пускам нищо е че не мога да работя на сляпо нито познавам човека нито има сайт за видя какво харесва в каква посока да се насоча дали да е нещо което после без проблем да се сложи на фирмен печат фланелка и какво ли още не...
Само ги гледам тея 30 лв. и ме е яд че не ми казва как да ги взема :D
Базикам се...
 
От: Кой се справя добре с дизайн на лого?

И още един опит (последен за сега)

bourgas2..jpg
 
От: Кой се справя добре с дизайн на лого?

Хм, това всъщност не е хич зле...
Само дето трябва да пише "real estate", а не "real estates".
 
От: Кой се справя добре с дизайн на лого?

Което strana беше изтъкнал в тази публикация.
 
От: Кой се справя добре с дизайн на лого?

Не, и аз имах предвид, че трябва да е "real estate" :) Много често се среща тази грешка при българските агенции наистина, предполагам, че слагат множествено число заради "имоти".
 
От: Кой се справя добре с дизайн на лого?

Значи 2 грешки.
Както и да е, разбрахме се :)
 
От: От: От: Кой се справя добре с дизайн на лого?

Здравейте! Пратих Ви три пробни лога за сайта :)
 
Последно редактирано:
От: Кой се справя добре с дизайн на лого?

А това как ви се струва :)

burgas%20logo%202.jpg
 
От: Кой се справя добре с дизайн на лого?

Ето още едно :) Хем прилича на кораб отпред, загатва покрив, хем има форми на сгради :)

burgas%20logo%203.jpg
 
От: Кой се справя добре с дизайн на лого?

На английски Бургас се пише Bourgas и затова обърках имената (язък за хубавата оценка на класното по английски :D ) А колкото до realestate/s/ - да, това наистина не го знаех, а и съм го виждал -s по табелите из града и така... Моя грешка, извинявам се :)
 

Горе