Размяна на субдомейни за сателитки?

Maverick

Well-Known Member
Първо да питам дали правилно съм разбрал. Ако сайтовете който линкват към теб са с различно IP, то твоя сайт ще се индексира по-добре в търсачките?

Ако е така добра идея ли е да се разменят сайтове на субдомейн (WordPress например) който да се ползват за сателитки?
 
идеята като цяло е че ако имаш един сайт и известно количество сателитни сайтове да не ги качваш на един хостинг а да ги пръснеш по различни хостинги :)

с един сайт или няколко сайта до 10 няма да се усети измерима разлика това показаха повечето експерименти :)
 
само да не вкараш 1 и същ адсенс,аналитикс или друг уебмастер тоол на гоогле в всичките сателитки, че няма да има полза от различните IP-та после :)
аз мене лично сателитки като squidoo, wikispaces, tubmlr, hub.... са подобри, понеже лесно сават Pr1,2,3 без много усилия, поради главния домейн и потудно се тракват от гооглето :)
 
От: Размяна на субдомейни за сателитки?

HaRRo, я дай листата по-нататък, много добра идея но само пурвите три намерих ... не го знаех този номер ... благодаря:)
 
От: Размяна на субдомейни за сателитки?

obiavi.com хареса ми скрипта- откъде го купи
 
Последно редактирано:
От: Размяна на субдомейни за сателитки?

извинявам се за много късно отговора, чак сега видях въпроса ....

това е скрипт на алмондсофт ... има добри, но има и лоши страни ... като всеки готов скрипт ...
 

Горе