Промо код за 50% намаление от Superhosting

Emi4a

Active Member
Здравейте,
не намерих да има подобна тема относно този промо код, но не съм сигурен дали работи, защото автора на темата пише, че е валиден до 30.04.2010 , но под статията има коментари, че е валиден до 30.04.2011 . Има коментар написан на 25 май, 2010 че работи, някой ако иска може да пробва нищо не губите. Ако работи пишете в тази тема.

Статията

Промо кодът е получен по време на p2p конференцията и е активен до 30.04.2010(днес).

Код:
Промо код: P2P2010Q3650
* Кодът може да бъде използван само веднъж.

Линк към темата от тук
 
От: Промо код за 50% намаление от Superhosting

Здравейте,

Промо кодовете, раздадени на P2P конференцията 2010, са валидни до 30 април 2011 год. Предполагаме в предния пост автора по погрешка е написал 2010 вместо 2011.

Кодът е валиден и който желае, може спокойно да го използва.
 
От: Промо код за 50% намаление от Superhosting

Ето още едно потвърждение


Здравейте,

Посоченият от Вас промо код е валиден. За да можете да го използвате трябва в поръчката да изберете нови услуги, като задължително трябва да има избран хостинг план за 12 или 24 месеца. Ако поръчката е за подновяване на услуги, или в нея няма избран хостинг план, или периода на хостинг плана е различен от 12 или24 месеца полето за въвеждане на промо код не се появява.
 
От: Промо код за 50% намаление от Superhosting

кодът работи.аз лично съм го ползвал.
 
От: Промо код за 50% намаление от Superhosting

И аз да споделя малко кодове
SouthAfrica2010 - 20% от всички споделени хостинги към ICN.Bg
summerdiscount60 - 60% отстъпка от планове Икономичен, Бизнес и Стандартен.
И двата са валидни ако не се лъжа до края на Юли месец 2010 и нямат ограничение за периода на поръчка
 
От: Промо код за 50% намаление от Superhosting

А дали някои от тези кодове е валиден за Реселър хостинг плановете
 
От: Промо код за 50% намаление от Superhosting

Здравейте,

Ако имате неизползван промо код от P2P конференцията 2010 и бихте искали да се въползвате от отстъпка за реселърски план, може да се свържете с търговския ни отдел за подробности.
 
От: Промо код за 50% намаление от Superhosting

Предполагам че кодовете не важат за подновяване на хостинг от съществуващи клиенти :)
 
От: Промо код за 50% намаление от Superhosting

Здравейте,

Промо кодовете са валидни и за настоящи клиенти, но само при поръчки, включващи нови услуги.
Предполагам че кодовете не важат за подновяване на хостинг от съществуващи клиенти :)
 
От: Промо код за 50% намаление от Superhosting

Тя далаверата не е кой знае какво.
Ако поръчаш за 2 години имаш +1 година безплатно за 210лв (70лв/год)
Ако поръчаш за 2 години с промокода имаш 2 години за 105лв (52,50лв/год)
Не че 17.50лв не са пари ама...

А защо промоцията не важи за по дълги периоди?
Има ли възможност да се прехвърли съдържанието от един хостинг към друг? Понеже имам едни бази и едни крон задачи които не искам да спирам за повече от минута.
 
От: Промо код за 50% намаление от Superhosting

Здравейте,


Прoмо кодовете бяха раздадени в рамките на Р2Р конференцията, така че не всеки би могъл да се възползва от тях. Промоцията "1=2" дава възможност на всеки да получи една година безплатно хостинг при поръчка на хостинг план СуперПро или СуперХостинг за период от 12 месеца. В условията на промоцията е описано също, че ако искате да се възползвате от нея за подновяване, това може да стане като поръчате подновяване за 2 години и ние ще добавим една година бонус.


Тя далаверата не е кой знае какво.
Ако поръчаш за 2 години имаш +1 година безплатно за 210лв (70лв/год)
Ако поръчаш за 2 години с промокода имаш 2 години за 105лв (52,50лв/год)
Не че 17.50лв не са пари ама...

А защо промоцията не важи за по дълги периоди?
Има ли възможност да се прехвърли съдържанието от един хостинг към друг? Понеже имам едни бази и едни крон задачи които не искам да спирам за повече от минута.
 
От: От: Промо код за 50% намаление от Superhosting

Е нали уж...
Здравейте,
Промо кодовете, раздадени на P2P конференцията 2010, са валидни до 30 април 2011 год. Предполагаме в предния пост автора по погрешка е написал 2010 вместо 2011.
Кодът е валиден и който желае, може спокойно да го използва.

А това за безплатната година доколкото виждам не е само за 12 месеца, а за всеки период за 12 месеца и над него. Може да се поръча нов хостинг за 24месеца + 1 год. безплатно.
При подновяване не знам как са нещата.
 
От: От: От: Промо код за 50% намаление от Superhosting

Здравейте,

Да така е, посоченият код все още е валиден и може да бъде използван за поръчка на нови услуги. Това, което имахме предвид е, че по принцип от промо кодовете могат да се възползват само хора, които са получили такива на Р2Р конференцията или както е във вашия случай имат код, който все още не е използван. При лятната промоция всеки има възможност да получи една година бонус. В условията на промоцията е посочено, че за да получите една година бонус, трябва да направите поръчка за нови услуги за период от 12 месеца. За поръчки с период по-дълъг от 1 година, периодът не се удвоява, а се добавя 1 допълнителна година. Както вие сте посочили, при заявка за 24 месеца на нови услуги отново получавате 1 бонус.

Ако искате да се възползвате от лятната промоция за подновяване, това може да стане като поръчате подновяване за 2 години и ще получите 1 година допълнително към избрания период.



Е нали уж...


А това за безплатната година доколкото виждам не е само за 12 месеца, а за всеки период за 12 месеца и над него. Може да се поръча нов хостинг за 24месеца + 1 год. безплатно.
При подновяване не знам как са нещата.
 
От: Промо код за 50% намаление от Superhosting

Много в важно да гледаш броя на акаунтите и да го сравняваш с Дисковото пространство и трафика.
Реселеърските пакети по начало не предлагат overselling и трябва добре да си ориентираш подялбата на капацитетите за хостинга.
Давам пример:
Ако се вземеш реселър пакет 10GB дисовяо пространство и с неограничен брой акаунти например, няма да може да създадеш повече от 10 акаунта с капацитет до 1000mg. По този начин може да се изчисли себестойността на акаунтите които може да се активира и да си направиш сметка колко ти излиза даден акаунт.
Реселърските пакети не са ориентирани към по тежки сайтове, а за малки сайтове с малка натовареност.
 

Горе