Конкурс за изработка на най-добър банер :)

v3sk0z

New Member
Рейтинг - 85.7%
17   3   1
Здравейте, организирам конкурс за изработка на най-добър банер.. :)
Банерът е за сайта Famous-bg.com ...
Трябва да е на тема: Известни Личности (Звезди)..
Размери: 468х60
Цветове: Вие си знаете.. ;)

Начало: 21.07 (01:02)
Край: 23.07 (23:59)

Награда: $15 в PayPal :)
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на най-добър банер :)

Вие наистина почвате да се подигравате с хората. Не съм дизайнер, не съм от най-добрите кодери, но за 7 левчета не бих си отворил дори ноутпада. Съжелявам, че твоята тема намаза това, ама явно след предложенитие "дизайни" ми се насъбра малко в повече.
Мисля, че тук сме се събрали да вършим работа и за да бъдем полезни един на друг. Ти търсиш индийци, ще ги намериш в ДП.
Наистина нивото на услугите много се смъкна в последно време, както от купувача, така и от поръчителя.
Съжелявам ако мнението ми е грубо или по някакъв начин необлагодетелства поръчителя, но ми писна да чета - "конкурс, награда $5". Вие ебавате ли се? Като искате нещо качествено, вече има изявени форумни дейци, с които и аз работих и беше удоволствие. Те определят сами цената си, а за свършената работа, смея да кажа, че се подценяват.

П.П. Още в началото на моята регистрация тук (макар, че не е от кой знае колко време), бях писал за това как всички тук се определяте като роби.
П.П.2. хайде няма да го казвам, че поръчителя ще се разсърди, но наистина, ще е прекалено жалко ако някой се захване с това
 
От: Конкурс за изработка на най-добър банер :)

Мнението ми не беше с цел да повишиш наградния фонд. Проблема беше в това, че вече има една камара 10 доларови конкурси, като съм сигурен, че половината от четящите ги изкарват за половин ден от дадена рекламна мрежа, а другата половина за ден. Наистина звучеше смешно да искаш нещо срещу подаяния.
Свалям ти шапка за това, че си решил да повишиш наградата, макар че мен лично не ме интересува.
Искам просто повече хора да започнат да ценят труда си, макар че знам, че доста няма изобщо да разберат какво дори съм написал и както в предишната подобна тема, която коментирах, ще получа 2-3 червени квадратчета, ама здраве да е.
 
От: Конкурс за изработка на най-добър банер :)

Само да напомня на евентуално заинтригуваните, за да няма за n-ти път "Аааааа! ОооооО! ЕееееЕЕЕ":

Става дума за юзър с 18 мнения, 0 итрейдър, 0 репутация. Продаващ чужд траш за по долар в съседна тема.
 
От: Конкурс за изработка на най-добър банер :)

С пожелание да избегнем: "Аааааа! ОооооО! ЕееееЕЕЕ"

468x60.png



468x60.gif
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на най-добър банер :)

То пари няма да земем, колега, ама дай поне да си поиграйм... :lol:

ЕДИТ: [прибрах си банерчито]
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на най-добър банер :)

Ако направите цяла колекция от такива красиви банери може и да не стигне бюджета на екипа на сайта , състоящ се сигурно от 14-15 годишни момчета 8)
 
Последно редактирано:
От: От: Конкурс за изработка на най-добър банер :)

Не съм правил банери от доста време, но да кажем, че пускам нещо ей така за участието...


(71 фрейма.. малко се поувлякох)
 
От: От: Конкурс за изработка на най-добър банер :)

То пари няма да земем, колега, ама дай поне да си поиграйм...
Тая седмица явно ни се е поотворило време.. :lol:

Да `земем да напрайм и на пича със спортния сайт - тоя със 9те лева в Moneybookers..
 
От: От: Конкурс за изработка на най-добър банер :)

.....
Да `земем да напрайм и на пича със спортния сайт - тоя със 9те лева в Moneybookers..
Ми то по принцип няма лошо да направим - що па да не напрайм... Ама той контеста изтече преди 2-3 деня май :)
Пък лого за сайт за футфол.... Хммм... Плюс че собственикът му не изглежда много въодушевен.
Липсва ми интрига нещо.

Дай да чакаме некст контест викам - може да изскочи нещо-провокативно :)
 
От: От: Конкурс за изработка на най-добър банер :)

Ми то по принцип няма лошо да направим - що па да не напрайм... Ама той контеста изтече преди 2-3 деня май :)
Пък лого за сайт за футфол.... Хммм... Плюс че собственикът му не изглежда много въодушевен.
Липсва ми интрига нещо.

Дай да чакаме некст контест викам - може да изскочи нещо-провокативно :)

мда, то както е тръгнало следващия ще е тип, кой ще ми даде 5 лв. за да ми направи лого :)
 
От: От: Конкурс за изработка на най-добър банер :)

мда, то както е тръгнало следващия ще е тип, кой ще ми даде 5 лв. за да ми направи лого :)
Аааа то туй че пускаме предложения, не значи че мойто примерно бих го дал за $15 :)
Може и да го дам понеже и без туй не ми трябва в момента, ама по-скоро май ще си го запазя за мой сайт.
Пък и psd-то се заформи като приятно и лесно-customizable темплейтче...

ЕДИТ: С уговорката, че не бих се лигавил така, ако ставаше дума за познат член на форума, достоен за нормално отношение. Участието в конкурс би било като обвързване с договор - да предадеш стоката, ако си избран. Просто конкретният случай - новорегистриран неизвестен член, успял вече да се поиздъни с първия си пост - да пуска конкурси и да очакваме да е коректен...
 
Последно редактирано:
От: От: Конкурс за изработка на най-добър банер :)

Просто конкретният случай - новорегистриран неизвестен член, успял вече да се поиздъни с първия си пост - да пуска конкурси и да очакваме да е коректен...

Той тоз човечец съвсем си замълча..
 
От: От: Конкурс за изработка на най-добър банер :)

Турих минус иТрейдър на юзъра задето си заряза конкурса.
Участниците, които са пуснали предложения, могат да направят същото...
 
От: От: Конкурс за изработка на най-добър банер :)

Турих минус иТрейдър на юзъра задето си заряза конкурса.
Участниците, които са пуснали предложения, могат да направят същото...
До колкото виждам потребителя е банат от форума и ако не се лъжа това стана още онзи ден (някой да ме поправи ако греша), така че няма големи възможности да си продължи конкурса :)
 
От: Конкурс за изработка на най-добър банер :)

Потребителят заряза темата още преди да получи бан , но дори и да изтече бана едва ли ще продължи да пише тук под същия ник . Предполагам , че още е малък ( 14-15 годишен ) за да е в състояание да осъзнае , че пускането на обява за конкурс е обвързващо действие , което обикновенно има последствия и за което той носи отговорност, така че наистина няма смисъл да се използва по вече иТрейдър- а по отношение на този профил :)

До колкото виждам потребителя е банат от форума и ако не се лъжа това стана още онзи ден (някой да ме поправи ако греша), така че няма големи възможности да си продължи конкурса :)
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на най-добър банер :)

Аз нивгаш не съм се надявал да е сериозен както споделих в първия си пост в темата :)
Ама туй не значи че не трябва да се отбелязват комерсиалните издънки (туй звучи тъпо ама карай) на всеки дето мирише на скамер.

А иначе той щастливо си постваше нови теми докъм Вчера 16:07 (според профил-страницата му).

От трета страна - кво ли се хабим като функцията бан по ИП изглежда отсъства в тая версия на вБюлетина...
Ама лаф да става и хейт да се сипе.
 
От: Конкурс за изработка на най-добър банер :)

Ама лаф да става и хейт да се сипе.

Ние си лафим, но не е хийт това, важни неща са си, нищо че ги отбелязваме така критикарски .:)
 
Последно редактирано:

Горе