Доста некоректен потребител ( kostianev )

exP

Banned
Ето как един потребител с добра репутация се ебава с мен
kostianev декември месец му направих реклама на нов сайт и се разбрахме след резултатите да плати , януари месец трябваше да ми прати парите но уви нямал тогава нали празници а-у обещание до няколко седмици и така това обещание се превърна в месеци до преди 1-2 месеца някъде не си спомням вече ми пусна 50 лева и така останаха още 90 лева..... попитах го пак кога ще може да ги пусне каза че му били много нямало как нямал ги в момента.
И до преди 1 седмица ми се включи потребител от форума и каза че и на него му дължи пари и как може да се свържи с него бил му казал че бил на море и когато се върнел щял да му даде парите.
И стигаме до днес пиша аз на въпросния kostianev и ето какво се получава

[11:26:54] blondin40 каза: ?
[11:28:01] Александър Костянев каза: Кажи
[11:36:27] blondin40 каза: ami koga shte moje da se razplatim dosta vreme mina :)
[11:36:32] blondin40 каза: a 90 leva ne mislq 4e sa mnogo
[11:36:36] Александър Костянев каза: Незнам, нямам пари
[11:36:41] blondin40 каза: hm
[11:36:45] blondin40 каза: a do4uh 4e i na more si bil ?
[11:36:48] Александър Костянев каза: Ти не мислиш, ама са много на този етап
[11:37:01] *** Александър Костянев не може да бъде добавен поради настройките на своята неприкосновеност.
***


Останах си блокиран след като му казах че е бил на море :) Доста хора ще кажат неможе да е верно работил/а съм с него коректен е плаща си но уви и аз мислих същото и явно не съм единствения.
 
От: Доста некоректен потребител ( kostianev )

Хахах тоя не беше ли големият богаташ дето щял да купува Предприемача? :wink:
 
От: Доста некоректен потребител ( kostianev )

Точно, но това е типично за нашите големи богаташи, да отлагат плащания за неопределено време и затруднената комуникация директно с тях в случай че някой тръгне да си иска парите.
 
Последно редактирано:
Re: От: Доста некоректен потребител ( kostianev )

Хахах тоя не беше ли големият богаташ дето щял да купува Предприемача? :wink:
да, ама за някаква смешна сума :Д клошарски истории :Д
 
От: Re: От: Доста некоректен потребител ( kostianev )

То за това първо се плаща а после се извършва услугата. Нали никой досега не ви е дал хляб в магазина а вие да си го плащате след като сте го изяли ;)
 
От: Доста некоректен потребител ( kostianev )

В някои магазини дават :) Пишат те у тефтера и плащаш другия месец :D
 
От: Доста некоректен потребител ( kostianev )

да бе ама купуваш вчерашен хляб :D
 
От: Re: От: Доста некоректен потребител ( kostianev )

То за това първо се плаща а после се извършва услугата. Нали никой досега не ви е дал хляб в магазина а вие да си го плащате след като сте го изяли ;)
Според мен, този е изял хляба още не сергията и след това е позабравил да мине през касата.
 
От: Доста некоректен потребител ( kostianev )

В някои магазини дават :) Пишат те у тефтера и плащаш другия месец :D
В някои селски магазини е така, но след това разплащанията не стават с месеци. Даваха го по телевизията наскоро.
 
От: Доста некоректен потребител ( kostianev )

А тебе искаме да те питаме защо си с раздвоена личност и имаш 2 акаунта
biks и exp ?!
 
От: Доста некоректен потребител ( kostianev )

искаме, питаме? Кои сте вие? И двата упомената прякора са на двама съъъъвсееем различни хора. Смени медикаментите :)
 
От: Доста некоректен потребител ( kostianev )

искаме, питаме? Кои сте вие? И двата упомената прякора са на двама съъъъвсееем различни хора. Смени медикаментите :)

Добре ве ти мислиш ли преди да пишеш ?! Или така ще си пишеш наизуст...
Един човек са сега кой зима медикаменти ?! Замисли се малко :)
 
От: Доста некоректен потребител ( kostianev )

zomg-the-drama.jpg


Отга чакам повод да постна тва, имате ли си на идея??
 
Последно редактирано:
От: Доста некоректен потребител ( kostianev )

Добре ве ти мислиш ли преди да пишеш ?! Или така ще си пишеш наизуст...
Един човек са сега кой зима медикаменти ?! Замисли се малко :)

Хайде ако обичаш спри да дрънкаш глупости. Biks е супер модератор в webmaster, има профил и тук, който като гледам рядко ползва.
exP е коренно различен човек и няма нищо общо с Biks.
Профила на Бикс в уебмастера, където може да видиш ICQ номера му:
Код:
http://www.webmasterbg.org/member.php?u=61
Ха сега цъкни на линка за icq до аватара на exP. Забелязваш ли стойноста на webmsg.php?to= ????????. Има 2 ICQ номера за да ти се получи великата конспирация?.
Хайде не се обаждай повече неподготвен, още повече да хвърляш безпочвени обвинения към колегите, без да си си написал домашното преди това.
 
От: Доста некоректен потребител ( kostianev )

Може и да си прав ..... бе се ми е тая и 2 мата са измамници :) exP Усещаш ли сега какво е да те измамят ?! Ти като продаваше твоите авторски системи по 100 пъти сега си го върнаха и на теб.... Тва е трябва да си честен в тази игра :)
 
От: Доста некоректен потребител ( kostianev )

Така по въпроса на interfena ползвам 1 акаунт и това е само нямам нищо общо с biks дори не го познавам.
А относно системите дори и да съм продавал авторски системи никога не съм писал че ще се продаде само на 1 и после да е продам на друг , а ако съм го написал тогава 2-ри път не е била продавана в грешка си.
Относно защо плаща по-късно , рекламата беше на клик и на базата на тези кликове трябваше да се заплати за определен период.
 
От: Доста некоректен потребител ( kostianev )

Ударила го е кризата и него :) :D Явно са му се стопили хилядарките :D
 
От: Доста некоректен потребител ( kostianev )

Ето как един потребител с добра репутация се ебава с мен
kostianev декември месец му направих реклама на нов сайт и се разбрахме след резултатите да плати , януари месец трябваше да ми прати парите но уви нямал тогава нали празници а-у обещание до няколко седмици и така това обещание се превърна в месеци до преди 1-2 месеца някъде не си спомням вече ми пусна 50 лева и така останаха още 90 лева..... попитах го пак кога ще може да ги пусне каза че му били много нямало как нямал ги в момента.
И до преди 1 седмица ми се включи потребител от форума и каза че и на него му дължи пари и как може да се свържи с него бил му казал че бил на море и когато се върнел щял да му даде парите.
И стигаме до днес пиша аз на въпросния kostianev и ето какво се получава

[11:26:54] blondin40 каза: ?
[11:28:01] Александър Костянев каза: Кажи
[11:36:27] blondin40 каза: ami koga shte moje da se razplatim dosta vreme mina :)
[11:36:32] blondin40 каза: a 90 leva ne mislq 4e sa mnogo
[11:36:36] Александър Костянев каза: Незнам, нямам пари
[11:36:41] blondin40 каза: hm
[11:36:45] blondin40 каза: a do4uh 4e i na more si bil ?
[11:36:48] Александър Костянев каза: Ти не мислиш, ама са много на този етап
[11:37:01] *** Александър Костянев не може да бъде добавен поради настройките на своята неприкосновеност.
***


Останах си блокиран след като му казах че е бил на море :) Доста хора ще кажат неможе да е верно работил/а съм с него коректен е плаща си но уви и аз мислих същото и явно не съм единствения.


Здравей,
Ами ти си глупав!
В тази държава на никой не може да се има доверие,не го ли разбра? Дал си пък си тръгнал да искаш след това..
не се оплаквай във форума ами иди при арменския поп! Пий една студена вода и седни да премислиш къде се намираш. Ще те насоча в каква посока да мислиш - започни от думата 'България'.
90 лева - като са малко за теб къде си тръгнал да си ги искаш :D Човека дори сега се чувства по-спокоен, защото си казал, че са малко..
Със или без тях е по-добре?
Със нали ?
Ами защо тогава да ти ги дава - на него му е по-добре :)
Не ми говори за репутация, доверие, съвест и морал, моля.
Успех и не прави тази грешка за напред!
 

Горе