Още един който ще чака да не му платят за да се осъзнае

bodyrock89

Active Member
Просто не знам какво да правя за да печеля пари от тях. Много хора са готови за моя сметка да посетят даден линк, да се запишат за онлайн томбола, да изпратят СМС, да направят телефонно обаждане -- което да ми допринесе пари.

Какво ме съветвате да направя ? Нямам никаква представа. Трябва ли да се създаде сайт ? Или по-добре да се регистрирам в някой сайт и да рекламирам продукти ?

Бих желал да ми кажете, ако знаете някой Affiliate сайт където да рекламирам конкурси/томболи (например за печелене на плазмен телевизор, пътуване), където хората да дават email адрес (име, адрес и т.н.)-- което ми допринася $.

П.П.: нямам никакви познания за създаването на интернет сайт.


Предварително ви благодаря. Надявам се да ме покажете правилния път. Ще отценя вашите съвети. :)

Можеш да се регистрираш в този сайт
В него гледаш реклами и ти дават центове, на реклама по 1 цент. Имаш реферален линк, пращаш го на приятелите ти да се регистрират и когато си гледат рекламите сайта дава и на теб пари, по половин цент на изгледана реклама от реферал. Не е много но отнема само 2 минути на ден и ако имаш много приятели можеш да си изкарваш добър страничен доход.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Имам под ръка много хора в интернет -- как да печеля пари от тях ?

Можеш да се регистрираш в този сайт
В него гледаш реклами и ти дават центове, на реклама по 1 цент. Имаш реферален линк, пращаш го на приятелите ти да се регистрират и когато си гледат рекламите сайта дава и на теб пари, по половин цент на изгледана реклама от реферал. Не е много но отнема само 2 минути на ден и ако имаш много приятели можеш да си изкарваш добър страничен доход.

на твое място бих си редактирал мнението - тия сайтове са недолюбвани в този форум (както и във всеки друг форум за онлайн бизнес с каквито и да било претенции за сериозност.)

Особено кофти впечатление прави ако имаш 11 поста и започнеш да пускаш реферални линкове без да обясняваш, че са такива - не че не си ги виждаме сами ама страшно много дразни

ПП ако си редактираш мнението ще махна цитата, споко
 
Последно редактирано от модератор:
От: Имам под ръка много хора в интернет -- как да печеля пари от тях ?

Можеш да се регистрираш в този сайт
В него гледаш реклами и ти дават центове, на реклама по 1 цент. Имаш реферален линк, пращаш го на приятелите ти да се регистрират и когато си гледат рекламите сайта дава и на теб пари, по половин цент на изгледана реклама от реферал. Не е много но отнема само 2 минути на ден и ако имаш много приятели можеш да си изкарваш добър страничен доход.
11 Мнения и neobux линк , колко нетипично , а?
По темата , не знам какво да ти кажа, не си дорасъл за нищо или поне нямаш знанията . Чети няколко месеца във форума , все ще се намери нещо като за теб.


едит : казах ,че не си дорасъл , защото ще се регистрираш в adsense ,ще наклепеш спам да ти кликат по рекламите и ще те баннат.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Имам под ръка много хора в интернет -- как да печеля пари от тях ?

на твое място бих си редактирал мнението - тия сайтове са недолюбвани в този форум (както и във всеки друг форум за онлайн бизнес с каквито и да било претенции за сериозност.)

Особено кофти впечатление прави ако имаш 11 поста и започнеш да пускаш реферални линкове без да обясняваш, че са такива - не че не си ги виждаме сами ама страшно много дразни

ПП ако си редактираш мнението ще махна цитата, споко

Bullblogger ето един човек който прави по 2500$ чиста печалба на месец: тук. Колкото до мен аз имам 87$ платени и сега съм събрал още 55$. Не са много но аз казах страничен доход. Съмнява ме всички тук да правят по +1000$ на месец от интернет.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Имам под ръка много хора в интернет -- как да печеля пари от тях ?

Е, аз ти го казах любезно, но щом настояваш

- нима наистина вярваш, че някакъв льольо е спечелил толкова? дори чисто хипотетично да го е направил въпросният льольо клика от 2008 насам (така пише той - не си го измислям). В резюме за незапознатите - седиш като идиот и чакаш да ти пратят реклама, на която да кликнеш. Дори на хамстера ми ще му доскучее и мозъкът му ще се втечни на втория ден, а оня лумпен е кликал 2 години и кусур
- като спреш да кликаш пари нема нали? я кажи колко ти отне да изкараш колосалните 87 долара? сметни го сега в заплащане на час. 87 долара - ами това е прихода на един средно заспал сайт от адсенс
- говорейки за адсенс ето ти един човек от този форум, който изкарва по 5000$ чиста печалба на месец и то само от адсенстук

Щом си тук оползотвори си времето - преди да започнеш да размахваш реферални линкове, прочети малко из форума, поогледай се - сам ще разбереш с какви глупости се занимаваш
 
От: Имам под ръка много хора в интернет -- как да печеля пари от тях ?

- нима наистина вярваш, че някакъв льольо е спечелил толкова?

Последното плащане на люлюто. Той е спечелил много повече от $2500. Казвам ти че чистата месечна печалба му е толкова.

В резюме за незапознатите - седиш като идиот и чакаш да ти пратят реклама, на която да кликнеш. Дори на хамстера ми ще му доскучее и мозъкът му ще се втечни на втория ден, а оня лумпен е кликал 2 години и кусур
- като спреш да кликаш пари нема нали?

Не е така! Рекламите ти идват в точно определен час. Ти ги гледаш когато на теб ти е удобно. Друг е въпроса, че през останалото време може да дойдат бонус реклами, но и да ги изпуснеш не оказва влияние. За да получиш пари от рефералите ти днес, трябва да си изгледал редовните ти реклами вчера, които са 4 на ден за неплатените потребители, 9 или 15 за платените. Всяка реклама зарежда за 30 секунди. През това време не е задължително да я гледаш, можеш да правиш други неща. Това е принципа. Тоест приходите ти идват от рефералите. От твоите кликове печелиш по няколко цента на ден. Колкото повече активни реферали(такива които си гледат рекламите) имаш толкова повече пари правиш.

я кажи колко ти отне да изкараш колосалните 87 долара? сметни го сега в заплащане на час.

Подобно смятане ще бъде погрешно защото аз отделям по 5 минути на ден за сайта. 5 минути X 30 дена = 150 минути, което няма и 3 часа на месец. В момента средно правя по 25-30$ на месец в зависимост от кликанията на рефералите, като сумичката нараства с по няколко долара всеки месец с увеличаването на рефералите.

87 долара - ами това е прихода на един средно заспал сайт от адсенс
- говорейки за адсенс ето ти един човек от този форум, който изкарва по 5000$ чиста печалба на месец и то само от адсенстук

Мислиш ли че адсенс е удачен вариант за автора на темата? Колко време ще кара приятелчетата да му кликат рекламите преди да го баннат? Да не говорим, че човека няма още сайт.

11 Мнения и neobux линк , колко нетипично , а?

Ако имах 2011 мнения и сложех линка друго ли щеше да е?

Щом си тук оползотвори си времето - преди да започнеш да размахваш реферални линкове, прочети малко из форума

Спокойно няма да тръгна да слагам реф линкове по темите. Просто нещата, които търси автора на темата, отговаряха на нещата, които предлага дадения от мен сайт. Ако човека беше писал, че търси бърз начин за големи печалби, нямаше да отговарям.

поогледай се - сам ще разбереш с какви глупости се занимаваш

Не виждам какво глупаво има в това да правиш по някой друг долар срещу никаква работа(3 часа на месец).
 
Последно редактирано от модератор:
От: Имам под ръка много хора в интернет -- как да печеля пари от тях ?

bodyrock89 Нямате ли си форуми за птц сайтовете. Ако си нямате пишете ще ви направим и там да обсъждате и предлагате тея сайтове.
 
От: Имам под ръка много хора в интернет -- как да печеля пари от тях ?

Ако имах 2011 мнения и сложех линка друго ли щеше да е?
Ако имаше толкова мнения , никога нямаше да пуснеш линка глупецо.
 
От: Още един който ще чака да не му платят за да се осъзнае

Разбери в какво си добър и си намери нормална работа. Така пари няма да спечелиш. Ако в нищо не си добър - работи върху себе си.
 
От: Още един който ще чака да не му платят за да се осъзнае

bodyrock89, жалко е че пишеш грамотно, а се занимаваш с тези идиотски сайтове.

Едно не разбрах "Мислиш ли че адсенс е удачен вариант за автора на темата? Колко време ще кара приятелчетата да му кликат рекламите преди да го баннат? Да не говорим, че човека няма още сайт."

Защо реши, че някой кара някой да клика на реклами? Почти всеки в този форум печели от адсенс или е печелил от адсенс. Ти въобще видя ли темата откъде измисли, че амаун няма сайт? Явно от това кликане мозъкът ти съвсем се е втечнил вече
 

Горе