Adsense Safe ли е сайт за видео взето от youtube, vbox7 и тн.?

biaaro

Well-Known Member
Та това е въпроса. Адсенс Правят ли проблеми на сайтове, който предлагат само клипове от сайтовете за видео споделяне. Като казвам клипове имам предвид цели филми,който най-вероятно са с права:)

И още едни въпрос ме мъчи последните месеци. Има ли други дето разликата им от месечния отчет и сумата за плащане да се различава драстично? Всеки месец между 60 и 100 евро ми режат при формирането на сумата за плащане?!?!. Това откак минахме към еврото.

Сигурно има защо да го правят, обаче да кажат защо. Ако бяха 20-30 нямаше да забележа, те обаче се оляха. Има няма 300 евро кинта са ми резнали за последните 3-4 месеца.:evil:
 
От: Adsense Safe ли е сайт за видео взето от youtube, vbox7 и тн.?

За адсенс незнам, но YouTube примерно правят проблеми в такива случаи - ако някоя страница ти се състои единствено от техни видеота - нямаш право да слагаш реклами на нея, да искаш пари и тн. Това важи само за случая, когато нямаш нищо друго освен техни видеота, но ако имаш да речем статия и вътре клипче - няма проблем.
Това им го пишеше в условията на API-то, но предполагам за embed-нати клипчета пак може да го има.
 

Горе