Търся програмист! разбиращ от (X)HTML, CSS, PHP

ForeverNow

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Нуждая се от човек, разбиращ от (X)HTML, CSS, PHP - за разработване на голям, все още неактивен, но с почти готова първа стабилна версия, мой проект.

Единственото условие е евентуалният ми нов колега да бъде от град Варна, за да можем да проведем лична бизнес среща, за запознаване с проекта.

За контакти с мен:
- Лични Съобщения, тук, в предприемач.ком
- email: [email protected]
 
Re: Търся програмист!

Защо има условие човека да е от Варна? Ако става въпрос за сериозен бизнес, хората пътуват хиляди километри. България е малка, а и нали Бойко скоро ще пуска магистрали. За 4 часа съм във Варна, правим работен обяд и до вечерта съм си у нас. :)
 
От: Re: Търся програмист!

Защо има условие човека да е от Варна? Ако става въпрос за сериозен бизнес, хората пътуват хиляди километри. България е малка, а и нали Бойко скоро ще пуска магистрали. За 4 часа съм във Варна, правим работен обяд и до вечерта съм си у нас. :)

Причината е следната - за мен е важно ежеседмично да провеждам срещи с хората, с които работя. Понеже когато започна да задвижвам даден проект, на всеки час ми изникват 1001 неща в главата, които обичам да обсъждам лице в лице с колегите, с които работя ;-) . Просто така е по-комфортно за работа..
 
За тази цел хората са измислили видео разговорите. И ги ползват успешно от години. Ама ние тука сме далече все още :)
 
От: Re: Търся програмист! разбиращ от (X)HTML, CSS, PHP

Аз също предпочитам да работя с хора от моя град. Друго си е веднъж седмично да се виждате и да умувате.
 

Горе