hit.bg отрязаха повечето държави

happyslacker

New Member
Hit.bg вече е недостъпен от повечето държави. Имали нов собственик.

За справка: host-tracker.com и internetsupervision.com.
 
От: hit.bg отрязаха повечето държави

Никога не съм ги харесвал, още на времето съм пробвал да правя там разни сайтчета, но е умряла работа.
 
От: hit.bg отрязаха повечето държави

Че от почти началото на хит.бг май не можеше да се отвори от чужбина .. Имам някакви спомени че мои приятели се оплакваха (от Англия) че не могат да свалят едни снимки които бях качил в хит.бг
 
От: hit.bg отрязаха повечето държави

И каква им е ползата на хит да не могат да ги отварят от чужбина
 
От: hit.bg отрязаха повечето държави

Международната свързаност е доста скъпо удоволствие може и да пестят :)
 
От: hit.bg отрязаха повечето държави

Тези, които ползват забранени IP адреси могат да ползват http://proxy-bg.com/ за да отварят сайтовете на хит.бг.

Току що го тествах и работи :)

Ако знаете други проксита в България казвайте, не се стеснявайте.

Тук са дали списък с няколко (трябва да се настройва браузъра за да се ползват):
http://www.xroxy.com/proxy-country-BG.htm

От 8 в списъка реално 5 работят при мен.

proxies.png
 
Последно редактирано:
От: hit.bg отрязаха повечето държави

HIT BG

Отново е на линия и излиза на челни места в Гугъл

един мой стар сайт излиза на 2 страница при клучовата дума с 12 000 месечни търсения,
добре е при положение че не съм го пипал от 2010 година
 
От: hit.bg отрязаха повечето държави

Може да излиза в резултатите, обаче не се отваря от IP адреси в чужбина (пробвах с американски IP адрес - не се отваря).

Явно Google се е научил да индексира hit.bg от български IP адрес или от hit.bg са въвели изключение за Googlebot.
 
От: hit.bg отрязаха повечето държави

HIT BG

Отново е на линия и излиза на челни места в Гугъл

един мой стар сайт излиза на 2 страница при клучовата дума с 12 000 месечни търсения,
добре е при положение че не съм го пипал от 2010 година

На шега, на майтап вярно е :) Намерих си сайт от 2003 :) на 5 позиция :) хайде де , какво правили парите .
 
От: hit.bg отрязаха повечето държави

site:hit.bg
Около 582 000 резултата

скоро като обходи всички страници и мине известно време и даде PR на главната и вътрешните страници, може и други страници от хита да излизат на челни позиции

както се казва още един конкурент в много различни ниши, които може да обърка резултатите
 

Горе