Предложение относно положението във форума.

ktomov

Premium
Здравейте!
Понеже явно се вижда, че анкети, отговори на теми и така на татък нямат абсолютно никакво значение и не покриват напълно критерия за който един потребител ще бъде изхвърлен от това общество, т.е. сайта който всички ние посещаваме всеки божи ден, имам следното предложение:
Нека всички на които им е писнало от бай кръчмаря да му репортнат поне един от постовете - става от бутона в дясно от този за даването на репутация.
Може би това най-накрая ще покаже, че този потребител не е желан тук!

Благодаря за обърнатото внимание
 
От: Предложение относно положението във форума.

Тъкмо си мислех да предложа разширяване на правилата на форума с допълнителна точка:
"При масово изразено негодувание към даден потребител - бан"

В крайна сметка и потребителите имат право на глас, не само админите нали така?
Признавам че не съм безпристрастен към темата и може да не съм съвсем прав.
 
От: Предложение относно положението във форума.

Да допълня, ако искате да го игнорирате цъкнете тук
 
всъшност не съм виждал потребител като него да си толкова тъпо упорит като него :) форума е с плугин мисерабъл лист кръчмаря е добвен в него от известно време и трябва да упорства докато напише пост / не бях виждал човек така да си губи времето за докара малко алекса ранк а да казва че не изкарва достатъчно и да не прави нищо по въпроса / при това в бизнес форум в които му казват че не се прави така бизнес...

When classed as miserable, a member suffers ;

1. Slow response (time delay) on every page (20 to 60 seconds default).
2. A chance they will get the "server busy" message (50% by default).
3. A chance they will get redirected to another preset page (25% & homepage by default).
4. A chance they will simply get a blank page (25% by default).

If they get past all this okay, then they will be served up their proper page.
 
От: Предложение относно положението във форума.

Това е моето мнение по темата:

Здравей!

Пиша ти, не защото имам малка вина. Изтървах си нервите и си позволих да обидя кръчмаря, но определено много започна да се прекалява. Човека просто не разбира от дума. Много потребители, уважавани от форума потребители, се опитаха да бъдат културни с него в самото начало и да му дадат съвет. Знаеш го - виждал си го. Неговия магарешки инат просто е невероятен!

Знам, че нарушавам правилата на форума като си позволявам да го обиждам, но просто този човек е някакъв имбесил, който дори не разбира от елементарни молби! Вижте ми последните мнения - молих го да спре.

Аз лично като потребител на форума и човек който е тук за да работи и да си изкарва хляба, не бих търпял поведението на този потребител повече, още повече след днешното му изказване, цитирам:

Код:
А на Томов - ами Томов, щом не разбираш това, че съм образован човек, който се опитва да намери общ език с тебе и да сме си взаимополезни, назовавайки ме "пълен олигофрен", аз ще ти кажа, че си пък "пълен психопат" и ще се моля и за тебе, макар и да не съм вярващ, да ти се случат в живота тези неща, които най-малко си си помислял и от болести да не се оттървеш, докато си жив!

Не мисля, че някой си и аз не знам какъв има правото да ме кълне, още повече тук.
Знам, че сте толерантни. Знам, че сте либерални, но мисля, че вече края се отпусна прекалено много.

Ще се радвам дори, ако получа наказание за това, че съм си позволил да го обидя, но настоявам и въпросния "кръчмар" да получи такова.

Всички знаем за какво сме тук и то е за да обменяме опит и съответно да успяваме по един или друг начин. Това поведение за мен е недопустимо от който и да е от потребителите в сайта!
Надявам се, че ще се вземат мерки!

Поздрави,
Красен Томов
 
От: Предложение относно положението във форума.

Аз предлагам перманентен бан за всичките му никове и като се появи с друг ник пак - бан(перманентен). Няма смисъл да се влиза в спорове с човек, който не възприема и една дума. Видя се, че не може да се води човешки диалог с него. Съвсем друга тема е, че са го баннали от сумати други форуми по същите причини. Просто човека не стопля. нека да си учи там китайчетата за купичка ориз и да се радва на живота. Няма смисъл да ни губи времето на всички с неговите излияния :)
 
Последно редактирано:
От: Предложение относно положението във форума.

Абе я кажете най-сетне кой тоз кръчмар?!
Гледам цели теми посветени на него пък не се сещам да съм мяркал такъв ник?

Я дайте линкче да зачета плийз...
 
От: Предложение относно положението във форума.

Абе я кажете най-сетне кой тоз кръчмар?!
Гледам цели теми посветени на него пък не се сещам да съм мяркал такъв ник?

Я дайте линкче да зачета плийз...

Харесай си http://www.predpriemach.com/member.php?u=6585
 

Горе