Линк на част от дума като анхор?

От: Линк на част от дума като анхор?

Понеже не съм сигурен как се приема за това въртя текста докато ми пасне на думата
 
От: Линк на част от дума като анхор?

Понеже не съм сигурен как се приема за това въртя текста докато ми пасне на думата

Да де, ама в моя случай няма как да въртя текста...
 
От: Линк на част от дума като анхор?

Е линка е във "предприемач" , а не във "предприемачество" , значи къде е анкора? Супер глупав въпрос :)
 
От: Линк на част от дума като анхор?

Е линка е във "предприемач" , а не във "предприемачество" , значи къде е анкора? Супер глупав въпрос :)
Въпроса не е глупав и аз съм се чудил дали така линковете тежът и напоследък го правя по следния начин предприемач-ество а не както ти си дал или просто въртя текста, за да ми пасне.
 
От: Линк на част от дума като анхор?

Чуваш ли се twist :) . Спорим за супер несериозни неща, <a href е във "предприемач", не във предприемачество, анкора винаги ще си е предприемач, няма значение, че анкора върви с други символи отпред, в случая - "ество".
Искам да кажа, че "ество" няма да се зачете от гугъл по никакъв начин и няма да направи никаква връзка между анкора ти и "ество" ,защото тага е затворен след "ч" и "ество" си стои като plain text.
 
От: Линк на част от дума като анхор?

Искам да кажа, че "ество" няма да се зачете от гугъл по никакъв начин и няма да направи никаква връзка между анкора ти и "ество" ,защото тага е затворен след "ч" и "ество" си стои като plain text.

OнлайнБизнесИнтернетРекламаОптимизациязаТърсачки

Google какво чете от горе написаното? Имам в предвид ако Г. чете "предприемач" като анхор, то тогава "ество" като какво го чете?
 
От: Линк на част от дума като анхор?

"OнлайнБизнесИнтернетРекламаОптимизациязаТърсачкиПр" - Това го чете като една дума, тоест ако това ти е анкора ще се класираш на първо място за тая красива фраза.

"едприемач" - 2РИ АНКОР в текста, с това думите стават 2 - първата дългата фраза + "едприемач".



А гугъл какво чете, какво не чете, заеби го, и без това се сърди ако блъскаш само с един анкор, трябва да мешаш няколко анкора.

Подписа ми например : Камери за видеонаблюдение - гугъл отчита 3те думи като фраза - "Камери за видеонаблюдение".
 
От: Линк на част от дума като анхор?

..............
 
Последно редактирано:
От: Линк на част от дума като анхор?

Имам в предвид ако Г. чете "предприемач" като анхор, то тогава "ество" като какво го чете?

като обикновен текст
 
От: Линк на част от дума като анхор?

Подписа ми например : Камери за видеонаблюдение - гугъл отчита 3те думи като фраза - "Камери за видеонаблюдение".

За ключови фрази ми е ясно, не ми беше ясно за слятия текст!

Благодаря ти за информацията...
 
От: Линк на част от дума като анхор?

То анкора че е предприемач си е ясно, въпроса може би по-скоро е "Гугъл дали ще зачете този линк като натурален или има вероятност да ме накаже за скам".
Щото думата не е предприемач а предприемачество, а ние използваме трикове за да линкнем само част от думата.

Затварящият таг </a> чете ли се като разделител на думи или Г очаква стандартните интервал, точка, запетая, двуеточие, удивителен, въпросителен и т.н. ?
 
Последно редактирано:
От: Линк на част от дума като анхор?

Всъщност, това не е градивна дискусия. По-градивна дискусия ще бъде как вместо половин ден да обсъждаме половинчати анхори и 1/6-ти думи, да вложим кретивна мисъл допълнително и за 21 секунди повече да си напишем контента точно с думите които искаме да има и да линкваме....

:)

мое мнение, не ми обяснявайте как вместо еди кво си съм можел да напиша еди що си.
 
От: Линк на част от дума като анхор?

не ми обяснявайте как вместо еди кво си съм можел да напиша еди що си.

Извинявай... не знаех че си толкова докачлив... мислях че основно функцията на форума е незнаещите учтиво да питат, а знаещите учтиво да им отговарят ако имат желание...
 
От: Линк на част от дума като анхор?

Фрик коя е тая толкова специална дума дето самостоятелно не може да се римува с - Прееби Г.
 
От: Линк на част от дума като анхор?

Фрик коя е тая толкова специална дума дето самостоятелно не може да се римува с - Прееби Г.

Не съм казал, че е специална думата, просто в текста все се използва с над ставка -ето, въпроса ми по-скоро бе от любопитство какво се случва... явно и вие не знаете, след като всички тръгнахте да спорите с мен? Не зная какво лошо има във въпроса ми: бил глупав, не бил сериозен, не бил градивен, не бил не знам си какво...

До момента се чуха две мнения:

<a href е във "предприемач", не във предприемачество, анкора винаги ще си е предприемач, няма значение, че анкора върви с други символи отпред, в случая - "ество".
Искам да кажа, че "ество" няма да се зачете от гугъл по никакъв начин и няма да направи никаква връзка между анкора ти и "ество" ,защото тага е затворен след "ч" и "ество" си стои като plain text.

То анкора че е предприемач си е ясно, въпроса може би по-скоро е "Гугъл дали ще зачете този линк като натурален или има вероятност да ме накаже за скам".
Щото думата не е предприемач а предприемачество, а ние използваме трикове за да линкнем само част от думата.

Затварящият таг </a> чете ли се като разделител на думи или Г очаква стандартните интервал, точка, запетая, двуеточие, удивителен, въпросителен и т.н. ?

Изписахме 20 поста да спорим, а никой не обясни конкретно едната теза и да отхвърли другата с аргументи...

И radev - признавам си... нито не от отговорите ти не отговарят конкретно на поставения въпрос!

еми.. :) отговора е във въпроса ти

Всъщност, това не е градивна дискусия. По-градивна дискусия ще бъде как вместо половин ден да обсъждаме половинчати анхори и 1/6-ти думи, да вложим кретивна мисъл допълнително и за 21 секунди повече да си напишем контента точно с думите които искаме да има и да линкваме...
 

Горе