Продавам новинарски сайт

martyyy

Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
УРЛ: http://allelectronicsshoping.com/example/
Отдолу има вход за администратори.
Име :admin
Парола:1234

Разбира се всичко ще се промени според искането на клиента
Цена по споразумение
Оферти на ЛС или [email protected]
 
Последно редактирано:
Както и в webmaster-а ти казаха, има още дооооста работа преди да можеш да поискаш дори и 20тина лева на това нещо. На мен лично ми е прекалено странно, че след 3-4 малки корекции в дизайна си помисли, че някой би дал пари за това.
А иначе ми беше забавно да видя това - цък тук
 
От: Продавам новинарски сайт

Не искам да убивам ентусиазма ти, обаче сайта е много зле в смисъл много зле в сравнение с open source продукти от този вид за няколко часа ще сетна в пъти по добра система на wordpress примерно. Няма лошо че си тръгнал да учил PHP и програмиране като цяло, но вземи научи някоя open source система като wordpress, joomla или drupal това са по известните, като най-лесно се учи wordpress и най-трудно drupal а joomla да кажем е по средата и използвай уменията си по програмиране да ги надграждаш, просто няма как да знаеш всичко и да правиш всичко по възможно най-добрия начин, хубавото на тези системи е че не се и налага имат голяма група от потребители които постоянно качват нови теми, модули и т.н. и като решиш да правиш нещо вземаш някой готов модул променяш го така че да върши точно това което искаш и минаваш не следващата задача, така се получават в пъти по качествени проекти.
 
От: Продавам новинарски сайт

добре написал съм ,че ще се промени по желание на клиента,какъв е проблема


,а cyberpower благодаря за съвета ,и аз мисля така да се насоча,че взе да ми писва,някой все да се заяжда с трудът ти,така го описват все едно съм направил ей тва http://zarastroy-ood.hit.bg/
 
От: Продавам новинарски сайт

Като си дребен тарикат, дето гледа да изкара "бързи" пари така е, малко са те хранили даже, ти си знаеш :)
 
От: Продавам новинарски сайт

Научи се ако имаш желание, чак тогава продавай неща, точно затова си дребен тарикат. Ако си точен и на място, ще се развиваш, а няма да се опитваш да продаваш всичко, даже чувам, че и майка си би продал за 20 лева.
 
От: Продавам новинарски сайт

Звездите ми го говорят :) :) :) .

добре уча се просто искам да го продам защото не ми трябва
- точно затова си дребен тарикат.

Прави нещо качествено и тогава го продавай, а не защото "не ти трябва".
Успех иначе и мерси за червената репутация, ама не ми вляе, гледай да не почна аз да ти давам червени репички, че ще светнеш в червено след 2 мои червени.
 
Не можах да разгледам админ панела, защото не откривам линка (адреса) за вход към него.
 
От: Продавам новинарски сайт

незнам твоя си работа искам просто да спреш да ми пишеш ,нито аз завиждам на теб нито ти на мен.
И не говоря за теб конкретно, за хората който влезнаха в админ панела и му е**** майката,много ясно ,че няма защи отвътре,кой администратор ще иска да си прецака сайта,все едно аз да си запаля къщата отвътре ,казвам ти не говоря на те ,а на човека които го направи.
 
От: Продавам новинарски сайт

Пооправи системата, продължавай да се развиваш. Ще те помоля да не ми даваш червена репутация с текст "idiiot" както направи предния път, когато ти казах явни грешки.
 
От: Продавам новинарски сайт

да след като някой го направи така(много умно да вкара инжекция от администрацията) и аз не мога да си обясня защо е така излиза на 3-4 презареждания

Сайта гледал ли си си го с Chrome, че на мен виж как ми се показва.

predpr.jpg
 

Горе