Продавам сайтове с позиции в Google

zaekyt

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Искам да продам следните сайтове, ако на някой му се дават 400 лв. за който и да е от тях, да ми пише на мейл [email protected], там може да питате и за трафик, ако ви интересува. Линкове към сайтовете няма да бъдат сваляни в случай на продажба, с изключение на тези от други сайтове в тази група (примерно между navesi.net и ogradi.net), за които няма как да гарантирам, ако купувачите са различни. Също така не мога да гарантирам, че сайтовете с линкове към тези за продан ще бъдат вечно живи, но аз лично няма да тръгна да свалям линкове към тях.

Ако за някой сайт получа 2 или повече заявки, ще информирам желаещите да ми кажат някаква 400+ цена и ще спечели най-високата.

Основната стойност на сайтовете е в хубавия домейн и позициите в Google. Съдържанието е колкото да има нещо. Знам, че всеки втори тук може да ги оптимизира поне толкова и повече, но пък за фирма в бранша сайт с позиции и трафик сега (а не след 2-3 месеца seo), си е ценен.

климатизация.net

ogradi.net (има запитвания)

navesi.net (има редовно запитвания)

сватбена-агенция.com

сватбени-покани.com (има много запитвания, хората дори си харесват покана от снимките и искат да поръчат същата веднага)

ски-училище.com

фаянс.net

Сайтовете са на около година и се продават без хостинг. Ако нямате интерес или цената ви е висока - не бързам :)
 

Горе