Предпложения за оптимизация

Valentinn

Active Member
Здравейте,
Преди месец имах идея за сайт и след месец борба- идеята е осъществена.
Няма да описвам подробно идеята, но накратко- това е сайта организиране на събития и комуникация между приятели(нещо като форум, но само между приятели).
Та, можете ли да ми предложите оптимизация на сайта.
Аз го регистрирам в доста сайтове за каталози, разменил съм някой друг банер и съм го регистрирал в Google, Yahoo и Bing. Също така съм направил robots.txt и sitemap ще добавя тази вечер.
Горе- долу, това ми е online рекламата.
Можете ли да дадете други предложения за реклама(Gorilla Marketing).

Това е. Сайтът e http://bulbook.net. Ще съм ви благодарен ако помогнете.
Поздрави.
 
От: Предпложения за оптимизация

На това SEO не му трябва... набиваш пари за PPC реклама и това е.
 
От: Предпложения за оптимизация

На това SEO не му трябва... набиваш пари за PPC реклама и това е.

Добре,а можеш ли да предложиш някои сайт, които ще ми излезе изгодно (дано да не звучи нахално) ?
 
От: Предпложения за оптимизация

Не пускам ppc, но тук има доста хора дето ще те насочат към правилната мрежа.
 
От: Предпложения за оптимизация

"Привличането на правилните кликове, тоест правилните хора, е жизнено важно за ефективната PPC реклама. Ако привличате само неправилните хора, то вашата реклама ще бъде безполезна. Ако привличате всички хора, то ще постигнете целта си, но с огромни ненужни разходи." виж тук ppc start bg и после тук webstatii com -> ефективна реклама
 
От: Предпложения за оптимизация

"Привличането на правилните кликове, тоест правилните хора, е жизнено важно за ефективната PPC реклама. Ако привличате само неправилните хора, то вашата реклама ще бъде безполезна. Ако привличате всички хора, то ще постигнете целта си, но с огромни ненужни разходи." виж тук ppc start bg и после тук webstatii com -> ефективна реклама

Благодаря !
 
От: Предпложения за оптимизация

Това с какъв цмс е? Ако е цмс де :)
 
От: Предпложения за оптимизация

Аз на твое място бих избрал Facebook Или AdWords
1. При Фейсбук, то Вие ще рекламирате и хората, които вече имат такива социални профили ще дойдат в сайта ти. Цената на клик не е много висока. Хубавата новина е, че можеш да намериш ваучери, с които още да си намалиш цената.
2.При AdWords, то сайта ти ще излиза в различни сайтове, където има AdSense реклами или пък ще излиза на челни позиции при определени от теб ключови думи. Ако някога си забелязвал то ще е в розовото поле най-горе при търсенето или пък отдясно. Цената горе долу е същата, като пак можеш да намериш ваучери, и да ти излезне по евтино.

А за да съм полезен и на другите, ето едно сайтче, откъдето можете да вземете FB ваучери с 50$ само за 3.95$, и Google AdWords ваучери с 80$ пак за толкова. Сайта е AdCouponCode.com
 
От: Предпложения за оптимизация

Аз на твое място бих избрал Facebook Или AdWords
1. При Фейсбук, то Вие ще рекламирате и хората, които вече имат такива социални профили ще дойдат в сайта ти. Цената на клик не е много висока. Хубавата новина е, че можеш да намериш ваучери, с които още да си намалиш цената.
2.При AdWords, то сайта ти ще излиза в различни сайтове, където има AdSense реклами или пък ще излиза на челни позиции при определени от теб ключови думи. Ако някога си забелязвал то ще е в розовото поле най-горе при търсенето или пък отдясно. Цената горе долу е същата, като пак можеш да намериш ваучери, и да ти излезне по евтино.

А за да съм полезен и на другите, ето едно сайтче, откъдето можете да вземете FB ваучери с 50$ само за 3.95$, и Google AdWords ваучери с 80$ пак за толкова. Сайта е AdCouponCode.com

Мерси много,сега ще ги пробвам :)
 
От: Предпложения за оптимизация

Аз на твое място бих избрал Facebook Или AdWords
1. При Фейсбук, то Вие ще рекламирате и хората, които вече имат такива социални профили ще дойдат в сайта ти. Цената на клик не е много висока. Хубавата новина е, че можеш да намериш ваучери, с които още да си намалиш цената.
2.При AdWords, то сайта ти ще излиза в различни сайтове, където има AdSense реклами или пък ще излиза на челни позиции при определени от теб ключови думи. Ако някога си забелязвал то ще е в розовото поле най-горе при търсенето или пък отдясно. Цената горе долу е същата, като пак можеш да намериш ваучери, и да ти излезне по евтино.

А за да съм полезен и на другите, ето едно сайтче, откъдето можете да вземете FB ваучери с 50$ само за 3.95$, и Google AdWords ваучери с 80$ пак за толкова. Сайта е AdCouponCode.com

Добре купих такъв ваучер,но къде да го въведа ?? Пратиха ми кода ,но не намирам къде да го въведа ?
 
От: Предпложения за оптимизация

Добре де правя си там реклама ,и накрая ми иска paypal или кредитна карта,давам на paypal и пак ми иска карта,а аз нямам ??
FB имат гадния навик и за съжаление кредитната карта им е нужна и без нея няма да стане. Ако си въведеш картата, то те няма да изтеглят никакви пари от нея, преди да са ти свършили парите от ваучера и ще трябва да внимаваш. Все пак има доста хора, които забравят, че парите от ваучерите им са свърши и хоп... Все пак и фейсбук трябва да правят пари :)
 

Горе