Продавам 2 музикални сайта с 4к уникални дневно общо

bedio

Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
ПРОДАДЕНО!


muzikalni.com
music-text.eu (+fb група 10,000 фена)

Сайтовете са за текстове на песни

Двата правят общо над 4к на ден посещения. Тиксотата са отворени. При интерес има и Аналитикс. Правят само от адсенс към 2евро на ден. (1.5-2) Печелят по още 100тина лева от продажба на линкове. В момента съм спрял продажбите ан линкове.

Цена: 2000 лева.

П.С. Възраст на сайтовете и останалото може да си проверите сами :)
П.П.С. Моля без излишни коментари. Който се интересува да пише на ЛС

Домейн Име | URL: muzikalni.com
Приблизителна Цена: 2000
Уникални Посетители за Месец: до 250 000 (90% от Гугъл)
Page Rank: N/A
Уникално Съдържание: Не
Система: Къстъм
Дизайн: Къстъм
Начини на Плащане: на ръка
Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА
 
Последно редактирано:
От: Продавам 2 музикални сайта с 4к уникални дневно общо

Къде са тия тиксота ,че нищо не намерих....И другия голям въпрос е как е възможно с 4 к на ден да правиш до 2 евро на ден...
Само в комплект ли ги продаваш или и по отделно?
 
От: Продавам 2 музикални сайта с 4к уникални дневно общо

ми как е възможно така :) не виждам нищо чудно имайки предвид сайтовете, езика, съдържанието, цтр-а и прочие... да, само комплект вървят...
поддръжката е минимални, почти никаква. Разходите също.

А за тиксото се извинявам, вярно muzikalni.com нямал :) другия си има...
 
Последно редактирано:
От: Продавам 2 музикални сайта с 4к уникални дневно общо

Ако не успееш да продадеш музик-текст бих искал да се занимавам с него,посещавам го от изграждането му мой познати го направиха :)
 
От: Продавам 2 музикални сайта с 4к уникални дневно общо

Колега ако цената подлежи на коментар пиши на skype petarbogdanov
 
Последно редактирано:
От: Продавам 2 музикални сайта с 4к уникални дневно общо

Цената е почти символична за "Уникални Посетители за Месец: до 250 000" :) при положение че "Продавам 2 музикални сайта с 4к уникални дневно общо" не знам колко дни трябва да има месеца???:lol:
 
Re: От: Продавам 2 музикални сайта с 4к уникални дневно общо

Цената е почти символична за "Уникални Посетители за Месец: до 250 000" :) при положение че "Продавам 2 музикални сайта с 4к уникални дневно общо" не знам колко дни трябва да има месеца???:lol:
Това си е до формата за подаване на тема и съответно обявата! Не е проблем в потребителя, защото от 100 к скача на 250 к.
Не върви да отбележиш до 100 000, при положение, че сайта прави 130 000, нали?
Ако се беше опитал да публикуваш тема в раздела, щеше да я знаеш тая тънкост, а не да тръгнеш да се заяждаш просто така.
bedio, сори за офтопика, но не се сдържах ;)
 
От: Продавам 2 музикални сайта с 4к уникални дневно общо

ktomov, няма проблем, даже мерси :) а хем помолих да не се спами, ама някои хора си нямат друга работа.
Петър: Относно коментара, всичко зависи от това какво разбираш под коментар, и твоите разбирания какви граници имат :)
 
От: Продавам 2 музикални сайта с 4к уникални дневно общо

Колега ако цената подлежи на коментар пиши на skype petarbogdanov

Всичко подлежи на коментар при бърза сделка, ма теб те няма никъде. Бях готов да смъкна лекичко, ама уви.....
 
От: Продавам 2 музикални сайта с 4к уникални дневно общо

Получих няколко оферти под търсената от мен цена. За сега, най-високата от тях е 1500 лева. Разбира се съм готов на коментар, но нещо приемливо и за мен, и за евентуалния купувач, а за момента, коментар от 500 лева не ме удовлетворява :)

При бърза сделка съм готов на 1800.
 
От: Продавам 2 музикални сайта с 4к уникални дневно общо

music-text, последната седмица прави голям подем. вече минава 3к на ден посещения... другия си върти 1500-1600. И това е в лятно време, предполагам не е нужно да ви казвам какво се случва есен/зима и как се отразява в/у цената това :)

Поради този факт, коментара се сниши от 200 лева на 100. Т.Е. при бърза сделка го давам за 1900
 
От: Продавам 2 музикални сайта с 4к уникални дневно общо

Цената винаги е била тема на разискване в този форум.Всяко нещо се подлага на широки дискусии дали струва толкова колкото иска продавача.Някъде бях чел чел цената може да се формира по месечните приходи на сайта умножено по 10.Тоест бъдещия собственик да си избие парите след 10 месеца (ако се запазят същите приходи).Въпреки ,че ти имаш доста прилични посещения - приходите са доста доста ниски ,което явно и колебае евентуалните ти купувачи.
 
От: Продавам 2 музикални сайта с 4к уникални дневно общо

Благодаря за коментара, знам ги тези неща. Не ми се занимава да оптимизирам приходите. А и казах 4е съм спрял линковете нарочно. Който ги пусне ще изкарва прилично. Все едно, аз си продавам, който иска - купува :)
 
От: Продавам 2 музикални сайта с 4к уникални дневно общо

Всичко подлежи на коментар при бърза сделка, ма теб те няма никъде. Бях готов да смъкна лекичко, ама уви.....

Ако все още не са продадени сайтовете пиши ми едно съобщение с твоя skype да видим дали ще се разберем :D
 

Горе