Дистрибуция, маркетинг, реклама , търговски представители

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0


До всички
предприемачи и читатели на форума. След дълго ходене по - мъките мога да представя на всички читатели на форума един нов български продукт. Торфозол.






Досега имахме малко поръчки предимно работехме със СПА хотели в югозападна България, но идеята ни е да разширим сериозно дейността си - основно в дистрибуцията на дребно и разширяване на популяризирането и намирането на нови пазари. Повече информация за Торфозол можете да прочетете на сайта ни. Тук


Предложението ни е засега към всеки имащ желание да предлага под една или друга форма нашия продукт:

Ако имате сайт, блог, онлайн магазин, фейсбук страница, много приятели, голямо желание, иновативни идеи в маркетинга, рекламата ние ви предлагаме партньорство. Това не са стандартните Affilieit , или dropshipping, маркетингови програми.
Ние сме силен и най - вече гъвкав екип, който е готов на различни видове партньорство. За улеснение сме се спрели на два основни варианта:

Първи вариант: Намирате клиент. Договаряте и сключвате сделката. Обаждате ни се и ние изпълняваме поръчката на клиента, от ваше име (ако искате от наше няма проблем). Превеждаме ви комисионна от 20 % от сделката.

Втори вариант : Купувате на цени на едро от нас и получавате "Торфозол", опаковки, (кутии) определяте си цената сами и продавате. Отстъпките на едро зависят от количествата на поръчките, ще ви изготвим конкретна оферта при интерес.

И двата варианта имат предимства и недостатъци.

При първия вариант недостатъка е, че работите само срещу процент, но пък не влагате никакви собствени средства. При втория вариант трябва да закупите определено количество (т. е. да затворите определена сума пари, но при големи продажби, печалбата е по - голяма) Вижте цените на големите разфасофки и ще разберете за какво става въпрос (тук разбира се и работата ще е в пъти повече; разфасофка; размерване; договаряне с клиенти;)
378114_321612487864196_100000463422213_1380247_1411603819_n.jpg

Приемаме всякакви критики и предложения свързани с маркетинг, реклама, утвърждаване на бранда, дори и ако има съфорумци, които живеят, работят, учат в чужбина, да договорим износ и дистрибуция извън пределите на България.
Ние ще обърнем внимание всеки желаещ да работи с нас, на всеки, който предложи идея за реклама, дистрибуция и взаимно партньорство.


[video=vimeo;34078278]http://vimeo.com/34078278[/video]
http://www.torfosol.com/
 
Последно редактирано:
От: Дистрибуция, маркетинг, реклама , търговски представители

До тук само един заинтересован. Не исках да го казвам предварително за да няма фалшив интерес, но партньорите получават линк с ПР3 в sidewide на сайта. Това смятах да бъде нещо като бонус, но май ще го включа към 20% комисионна. Ако има нещо, което ви дразни в офертата моля, споделете.
 
От: Дистрибуция, маркетинг, реклама , търговски представители

Дистрибуторската мрежа се разширява, маркетинговата стратегия работи, ако има още желаещи, моля да пишат в темата, или на ЛС.
 
От: Дистрибуция, маркетинг, реклама , търговски представители

Търся и хора за офлайн дистрибуция - представяне в СПА хотели и балнеосанаториуми.
 
От: Дистрибуция, маркетинг, реклама , търговски представители

Това не са стандартните Affilieit , или dropshipping, маркетингови програми.

Ще обясниш ли защо? Тук всеки малко или много е чел, не е нужно да ни пробутваш 'яки' фрази за да ни 'зарибяваш'.
 
От: Дистрибуция, маркетинг, реклама , търговски представители

Не ме учудва слабият интерес. Сменете си дизайна на сайта.

Не бях виждал по-кофти от много време.

Случайно тук във форума попаднах на smile4you com - хварлете едно око и намерете разликите с вашият.

Успех!
 
От: Дистрибуция, маркетинг, реклама , търговски представители

Ще обясниш ли защо? Тук всеки малко или много е чел, не е нужно да ни пробутваш 'яки' фрази за да ни 'зарибяваш'.
Не искам да зарибявам никого. Отдолу съм описал как предпочитаме да става дистрибуцията. Не искам да става с реф. линкове. Целта е реални продажби, а не мога да дам големи отстъпки като на класическия dropshipping. Честно казано по - скоро търся контакт със СПА хотели и балнеосанаториуми. Разбира се всякакви продажби ще са добре дошли.
 
От: Дистрибуция, маркетинг, реклама , търговски представители

Не ме учудва слабият интерес. Сменете си дизайна на сайта.

Не бях виждал по-кофти от много време.

Случайно тук във форума попаднах на smile4you com - хварлете едно око и намерете разликите с вашият.

Успех!

Благодаря. За дизайна си прав. За интереса - не.
 
Последно редактирано:
От: Дистрибуция, маркетинг, реклама , търговски представители

Официалният сайт е на blogger, което ми подсказва, че не можеш(не искаш) да отделиш пари за хостинг...
 
От: Дистрибуция, маркетинг, реклама , търговски представители

Официалният сайт е на blogger, което ми подсказва, че не можеш(не искаш) да отделиш пари за хостинг...
Това е единствената платформа, с която съм работил. Започнах с blogger и никога не повече не реших да мина на wordpress, joomla, drupal ... затова и сайта е грозничък. Въпреки, че имам няколко доста добри шаблона, не мога да се реша да го променям. Повечето от сериозните клиенти не се интересуват от дизайна... (разбира се сигурно има такива, които ги отблъсква дизайна ... ) Общо взето основната работа е офлайн. Сайта е само да се подсетиш, ако имаш нужда от допълнителна информация и да направиш контакт... (това е мое мнение и за сега имам успех), освен това едва навих останалите партньори да купя домейна (пък за хостинг и дума да не става) ...
 
От: Дистрибуция, маркетинг, реклама , търговски представители

Няма ли и байт напредък, няма ли и 1 продажба? Все пак първата публикация в официалния сайт е от юни 2011?
 
Последно редактирано:
От: Дистрибуция, маркетинг, реклама , търговски представители

Може би ако решиш на консигнация да дадеш , да завъртим неква сделка :)
 
От: Дистрибуция, маркетинг, реклама , търговски представители

Няма ли и байт напредък, няма ли и 1 продажба? Все пак първата публикация е от юни 2011?

Има. Досега пет редовни клиента имаме от сайта. Интерхотел "Сандански" - поръча 3000 торби, например. в момента преговаряме със Старозагорски бани и с Лъки Банско, другите са дребни ... не се оплаквам, но винаги може още... освен това всеки, дистрибутор е добре дошъл. Преди да тръгнем от врата до врата са смешни продажбите, които правехме... както и да е...
 
От: Дистрибуция, маркетинг, реклама , търговски представители

Може би ако решиш на консигнация да дадеш , да завъртим неква сделка :)

Намери клиентите. Пишеш ми адрес. Аз изпълнявам поръчката. Ти получаваш 20% от сделката. Иначе мога да ти дам някакво малко количество безплатно... 2 - 3 бройки..., ако имам гаранции, че ще работиш.., но не виждам как да стане..
 

Горе