УК трафик

blackout8

Well-Known Member
Здравейте,

Имам въпрос, моля тези които са по запопзнати да кажат - сайта ми е в финансовия сектор

Става дума - трябва ми да си увелича трафика от УК(Обидиненото Кралство). Не ми се обеснява защо, сайта е ЕН и основния трафик е от УСА, но трябва засиля УК-ския.

Това което смяатм е фб фен страницата и др социални мрежи да събирам УК потребители, но на малко места ми предоставят гео таргетинг на фенове, отделно взимам беклинкове от УК сайтове.

Сайта има добро SEO, сега струвам да засиливам беклинковете. За сега голям процен идават от ФБ, Туитър, Стъмбъл-а и Редд-а.

Отворен съм за всякви идеи
 
От: УК трафик

Аз бих ти предложил да намериш related УК форуми и да постваш там. Отделно да имаш подпис във всеки свой пост. Виж в Алексата кои социалки са посещавани повече от британци и пускай там статии и плати на някой да ти ги вдига.
Направи си сателити и ги развивай: blog.co.uk, 350.com, freehostia.com, hipero.com и moonfruit.com. Те са UK based и ще ти помогнат в SEO за гугул.ко.ук.
Плати за таргетирани фенове от УК - http://www.blackhatworld.com/blackhat-seo/search.php?searchid=17866012 предлагат таргетирани фенове.

Това ми дойде на акъла ;)

А,да, и guest post-ове в УК сайтове с над 100 посещения на ден може да правиш. Ще ти носят трафик и помощ за бутането нагоре ;)
 
От: УК трафик

Мерси за идеите, да знаеш някой, който вдига статиите :D

Намерих си от фиверр-а пичове дето имат геотаргетиране, та сега ги проучвам
 
От: УК трафик

10кс
Само да не прозчуви глупаво, били казал как да ги търся - че не знам как да го прведа на англ - вдигане на стат. в социалките
 
От: УК трафик

10кс
Само да не прозчуви глупаво, били казал как да ги търся - че не знам как да го прведа на англ - вдигане на стат. в социалките

social bookmarking :)
 
От: УК трафик

Какво означава, че сайта ти има добро SEO? Какви са ти посещенията от google.co.uk? На коя позиция си там по ключовата дума?
 

Горе