Продавам 50$ adwords активиран акаунт

Рейтинг - 88.9%
8   1   0
Акаунта е активиран само трябва да си създадете рекламната кампания на сайта бюджета е в акаунта - 50$ = 70.34лв
Давам го за 10лв в ипей

Имам и 250$ акаунт за фейсбук готов - беше поръчан, но не го купиха - цената му е 38лв в ипей.

Двата заредени акаунта мога и накуп да ги продам - за 44лв
 
От: Продавам 50$ adwords активиран акаунт

Човек, напиши ми 1 ЛС какво става с акаунта, който си поръчах, че почвам да се изнервям вече... Уж каза, че веднага щом ти пратя парите и пращаш акаунтите, пратих ти ги, ти видя, че ти ги пратих, чаках те(не е проблем ок), но ми прати само за AdWords, не ми отговаряш на личните, криеш се като мишка. Как очакваш с такова отношение да просперираш?

Чакам и другия акаунт...
 
От: Продавам 50$ adwords активиран акаунт

Аз също чакам facebook акаунта. Не ми отговаряш в skype, нито на лични от момента, в който ти го платих. Ако има някакъв проблем с акаунтите, пиши, върни ни парите и толкова.
 
От: Продавам 50$ adwords активиран акаунт

И какво стана накрая ?
Един акаунт е продаден на 2-ма човека и нито един от тях, не го е получил.......
 
От: Продавам 50$ adwords активиран акаунт

Хм, бе аз съм работил с това момче не се в дънил. Пишета как са нещата, че тъкмо мислех пак да поръчвам разни неща....
 
От: Продавам 50$ adwords активиран акаунт

Хм, бе аз съм работил с това момче не се в дънил. Пишета как са нещата, че тъкмо мислех пак да поръчвам разни неща....

За момента изобщо не ти препоръчвам, даже не знам дори и да си разчистим сметките(по културния начин) дали пак бих взимал от него нещо. Пратих му парите, като той каза, че веднага ще ми изпрати акаунтите. Влезна после във форума, видя че съм му ги пратил и се скри до вечерта(пратих ги на обяд). Аз видях, че е на линия и го питах какво става с акаунтите и той "най-любезно" ми отговори "Извинявай за закъснението мойто момче - ето ти акаунта" и ми пробута някакъв кирлив adwords акаунт със 70$ в него дето тука за 5лв си го взимаш...

Та това е от тогава изобщо се е покрил нито влиза тука нито в скайпа очевидно...
 
От: Продавам 50$ adwords активиран акаунт

Бе аз веднъж има забавяне от около ден с него, но после достави всичко. Купувах повечко ваучери АдУърдс и ми грати на два пъти. Ама не е хубаво това, което сега разправяш. Жалко, защото имаше не лоши услуги това момче...Жалко, че дъни работата.
 

Горе