ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

advaworx

Active Member
Рейтинг - 100%
73   0   0
ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн и рекламни решения!





OnlineSexShop.bg:
Добър е
За пореден път си правя банери и картинки при него
Супер неща прави пича

Brad:
Отново добра работа на пича! Направи ми страхотен хедър за един проект!

AssA :
Колега е много коректен и супер да се работи с него успехи колега!

Radost:
Много добра работа.
Както виждате и от портфолиото изработката е отлична.

bizz:
За първи път работя с zealot и съм много доволен:


vladidonkov:
Искам да благодаря на колегата zealot designs за перфектния дизайн, който направи за santevita и също така да го похваля за точността и коректността, която прояви към мен! Успех занапред!

the.rampage.rado:
И аз останах много доволен от логото, което направихме за един от сайтовете ми! Професионално изпълнение, на добра цена!

тео:
Направих поръчка за банери. Останах доволен от работата и отношението, още повече, че сам не знаех какво точно да искам :). Обсъдихме нещата и стигнахме до решение, което ми харесва. Препоръчвам Станислав горещо. Ще продължавам да работя с него.
 
Последно редактирано:
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Искам да пожелая на абсолютно всички весело посрещане на празниците! Бъдете живи, здрави, обичани и дано идната 2012-та година е още по-добра!
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Пич.. направо ми прави кеф, като ти гледам нещата..
Страхотни са!
Защо не пробваш да правиш неща и не ги пускаш в envato, ако има такъв филм изобщо :))

УСПЕХ!
Весели празници и на теб!
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Страхотно представяне! От къде започна и докъде стигна! Чудесно е, когато се вижда развитието на един млад професионалист!!!
Весели празници, пич!
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Благодаря много за хубавите думи и пожелания!

Искам да използвам момента да ви покажа новия ми проект:

lolcano.net

Вашият весел ежедневник!
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

- - - - - - - -
 

Прикачени файлове

  • Banner-VsichkiOferti-bg-300x250.gif
    Banner-VsichkiOferti-bg-300x250.gif
    165 KB · Преглеждания: 89
Последно редактирано:
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Не уважавам дизайнери, които вземат теми, инсталват си ги на портфолиото и махат копирайт текста на автора, не ме кефи, така както не ме кефят сео-та да си краднат контент, при вас няма много морал нали?
Иначе добри неща имаш, насочи се към en
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Не уважавам дизайнери, които вземат теми, инсталват си ги на портфолиото и махат копирайт текста на автора, не ме кефи, така както не ме кефят сео-та да си краднат контент, при вас няма много морал нали?
Иначе добри неща имаш, насочи се към en

Разбирам те и те подкрепям в мнението ти, но когато си правех сайта не разполагах с достатъчно свободни пари да го направя с оргинален дизайн и така си остана. :)
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Това какво общо има с това, че си премахнал копирайт правата, да не говорим, че темата не е закупена дори а е свалена от няма да казвам къде и колкото и да си се опитал да скриеш името на темата, не си се постарал достатъчно.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Виж, не съм я правил аз. Нямам елементари познания в кодирането. Разполагах с малко пари и платих на момче да ми направи сайта, защото имах нужда от портфолио. Пределно ясно ми е, че при първия удобен момент е редно да ги оправя тия глупости, но както знаеш сме в България и парите все не стигат. :)

Имам вина, да, но мисля, че е косвена. И разбирам обвиненията ти :)
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Дал си пари на някой? Послъгваш друже, послъгваш, и го усещам много, просто си признай, няма да те екзекутирам, просто не мисля, че е добре дизайнерите да не се уважават помежду си.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

A чакай, че се ядосах, че лъжеш и се обясняваш
/*
Theme Name: Avenue
Description: A Premium Magazine Theme
Author: Theme Sector
Author URI: http://themesector.com
Version: 1.2
*/

http://lolcano.net/ - и това ли ти го прави приятел :D
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Значи ако правиш опити да се заяждаш не си попаднал на точното място. Аз повод да те лъжа нямам, каквото и да ти кажа нищо няма да променя или пък ти да промениш. 100 пъти ти обясних, че от кодиране си нямам ни най-малка представа и все други хора са ми правили нещата. Дори както виждаш в ценоразписа на сайта предлагам само и единствено дизайн, без никакво кодиране. Какво не разбра от това, което съм ти казал до тук?

Ако толкова искаш ще ти дам скайпове и т.н. на хората, които са ми го правили да се разправяш с тях.

И ще те помоля да не ми спамиш повече по темата, ако имаш нещо към мен давай на лични съобщения или имейл.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

- - - - - - - -
 
Последно редактирано:
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

- - - - - - - -
 
Последно редактирано:
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

- - - - - - - -
 
Последно редактирано:
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

- - - - - - - -
 
Последно редактирано:
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

- - - - - - - -
 
Последно редактирано:

Горе