Търси се нов стопанин за сайт :)

Philip

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Домейн Име | URL: www.otkradnati.net

Приблизителна Цена: 20

Дата на Регистрация / Дата на изтичане: Creation Date: 26-may-2011 / Expiration Date: 26-may-2012

Уникални Посетители за Месец: до 100

Page Rank: N/A

Back Links: www.otkradnati.net

Уникално Съдържание: Не

Система: Опън Сорс

Дизайн: Безплатен / GPL

Начини на Плащане: по споразумение

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ

Адрес на картинката за верификация (виж правилата): http://www.otkradnati.net/marketplace.gif


Малко странна обява, понеже не е непременно продажба, но все пак. И така... Преди около година, след кражба на лаптоп от магазина ми, направих основата на този сайт (www.otkradnati.net) за откраднати техники и предмети и др. Заредихме го начално с малко съдържание и... дотам :) не остана време за повече, при положение, че сайтът не беше предвиден като комерсиален проект. А да седи просто така - няма смисъл. Системата е Joomla 1.5, хоствам го на собствена машина - по ваше желание мога да го дам както е или вие да си го хоствате някъде.

Обявявам го като търг за който ми предложи най-добри условия до 26 април включително, което ще остави на бъдещия собственик месец време преди да трябва да подновява домейна. Понеже не знам кой и с каква идея ще кандидатства, вариантите са два:
1 - Няма да го развивате комерсиално. Тогава няма и да ми плащате нищо. Печели този, който ме убеди, че точно той ще го развие най-добре и сайтът в негови ръце ще стане най-полезен за хората.
2 - Ще печелите пари от него по някакъв начин. Тогава е стандартно наддаване с начална цена 20 лв и стъпка от по 10 лв. Приемат се и алтернативни "плащания" чрез реклама / услуга вместо пари.

Можете да наддавате тук или на ЛС, по ваш избор. Това ми е първата тема за продаване на сайт, така че ако пропускам нещо - питайте да добавя.
 
От: Търси се нов стопанин за сайт :)

:) баси сайта... това като продавам къща, а тя само на основи и три арматури стърчат в нищото :)
 
От: Търси се нов стопанин за сайт :)

:) баси сайта... това като продавам къща, а тя само на основи и три арматури стърчат в нищото :)
Ти да не си на 8? Що си мислиш, че къща само с основи не струва нищо?
 
От: Търси се нов стопанин за сайт :)

Ти да не си на 8? Що си мислиш, че къща само с основи не струва нищо?


Е не съм казал нищо... 2-3 долара за домейн в прИмоция и час в инсталация и няколко настройки...

Просто ако приемем един сайт за стока, този е кофти стока.

Няма опаковка, няма панделка.. само една картонена кутия и то... празна :)
 
От: Търси се нов стопанин за сайт :)

Ами не знам защо тогава не се заемеш да критикуваш всеки търг, обявен за домейн с потенциал :)), на който никога не е имало сайт, но 2-3 долара са промоциите на домейни от типа на .info, .in, .eu и подобните :) Както се казва, за всеки влак има пътници, и който желае и се интересува, може да поиска да вземе точно този. Също така, дал съм вариант "стоката" да е безплатна. Никой не е задължен да купува, нито изобщо да се заема с развитието му. А дали и колко е добра/лоша стоката ще покажат крайните резултати.
 

Горе