Търся С Е Р И О З Е Н програмист!

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,

Понеже работих с няколко момчета от форума, които се оказаха на моменти доста несериозни и работеха изключително бавно, се принудих да търся нови такива..
Не искам да издавам за сега имената, защото не знам причините, но със сигурност това е абсолютно некоректно отношение..
Като ти се плати трябва да си свършиш работата до край, това е.

Та.. Трябва ми програмист за да напарвим едни промени по един сайт.
Ще наема СЕРИОЗЕН ЧОВЕК!, който наистина иска да работи! и да свършим разни работи.
Търся си човек за работа и за бъдещи проекти, защото ми писна вече да пиша по скайпа и само да излизат офлайн или да не ми пишат, или пък да ми се извиняват с извиненията от първи клас..

Хора под 100 мнения, светещи в червено и с негативен iTrader ДА НЕ МИ ПИШАТ!

Работата в началото която ще свършим е много малко, но искам да видим как ще се справи човека.
Трябва да се "пренареди" един уеб сайт..

П.С. Запазвам правото си да НЕ отговарям на всички кандидати!

Поздрави,
Симеон
 
От: Търся С Е Р И О З Е Н програмист!

Я дай по-подробно какво искаш.
Какво разбираш под това да се пренареди един сайт
 
От: Търся С Е Р И О З Е Н програмист!

Да се "разшири малко", защото в момента банерите са 120х600, искам да се направят 160х600..
Също така, искам да се сложат фейсбук коментари, и да се промени 1 фейсбук бутон..

Не е чак толкова много работата, защото сайта е много малък и няма много код писан по него..
 
От: Търся С Е Р И О З Е Н програмист!

Колега, да ти обясня защо няма да намериш С е р и о з е н програмист - няма да го намериш, защото това, което искаш не е работа за програмист, а още по-малко за сериозен такъв.
За да стане това, което искаш трябва да се барне малко в CSS, може би малко в HTML кода - и двете работи не са за програмисти. Никой, ама никой сериозен програмист няма да се хван еда крави това, което искаш, точно защото това не е работа за програмист. Трябва да търсиш HTML или CSS кодер, а това е нещо много различно от с е р и о з е н програмист.
 
От: Търся С Е Р И О З Е Н програмист!

Колега, да ти обясня защо няма да намериш С е р и о з е н програмист - няма да го намериш, защото това, което искаш не е работа за програмист, а още по-малко за сериозен такъв.
За да стане това, което искаш трябва да се барне малко в CSS, може би малко в HTML кода - и двете работи не са за програмисти. Никой, ама никой сериозен програмист няма да се хван еда крави това, което искаш, точно защото това не е работа за програмист. Трябва да търсиш HTML или CSS кодер, а това е нещо много различно от с е р и о з е н програмист.

Точно така, съгласен съм, това е работа за някой който разбира от css (а тук изхождам от презумпцията, че който разбира от css си разбира и от html, понеже двете неща са неразривно свързани!).
 
От: Търся С Е Р И О З Е Н програмист!

ми нямам много мнения(очевидно) но знам xhtml,css смея да кажа доста добре и мисля че това което вие искате мога да направя, за контакти Л.С. (ако решите да пишите)
 
От: Търся С Е Р И О З Е Н програмист!

мисля че това което вие искате мога да направя
Ти сериозно ли?То тука има извратени, да не ти съфне негативен трейдър за нещо си:lol:
 
От: Търся С Е Р И О З Е Н програмист!

за какво да го "съфне" пък и то нали е за форума, смисъл, аз съм нов тук и не знам как точно стоят нещата но не мисля че оценката трябва да се базира на това колко ми е "трейдър-а" а на това на какво съм способен, не казвам че съм професионалист или нещо хаха но както казах мисля че мога да направя това което той иска пък останалото вече ще го оставим на "съдбата" да реши хаха да
 
От: Търся С Е Р И О З Е Н програмист!

Колега, да ти обясня защо няма да намериш С е р и о з е н програмист - няма да го намериш, защото това, което искаш не е работа за програмист, а още по-малко за сериозен такъв.
За да стане това, което искаш трябва да се барне малко в CSS, може би малко в HTML кода - и двете работи не са за програмисти. Никой, ама никой сериозен програмист няма да се хван еда крави това, което искаш, точно защото това не е работа за програмист. Трябва да търсиш HTML или CSS кодер, а това е нещо много различно от с е р и о з е н програмист.

Колега, в първото мнение съм писал "Търся си човек за работа и за бъдещи проекти"
Във второто мнение съм написал, че не е чак толкова работата, защото ще започнем с 1 сайт.
Ако видя, че всичко е на ниво, ще има още работа.
Имам доста сайтове, които се нуждаят от разработване...

Послепис...
Намерих си човек за сега.
 
От: Търся С Е Р И О З Е Н програмист!

Колега, в първото мнение съм писал "Търся си човек за работа и за бъдещи проекти"
Във второто мнение съм написал, че не е чак толкова работата, защото ще започнем с 1 сайт.
Ако видя, че всичко е на ниво, ще има още работа.
Имам доста сайтове, които се нуждаят от разработване...

Понеже явноо не си ме разбрал пак да ти поясня. Не исках да кажа, че работата е малко, а че тази работа не е за програмист. Твоята обява горе долу звучи така: "Търся сериозен автомонтьор. Трябва да ми закачи ароматизатора на колата." Надявам се да е по-ясно.
 
От: Търся С Е Р И О З Е Н програмист!

Колега, да ти обясня защо няма да намериш С е р и о з е н програмист - няма да го намериш, защото това, което искаш не е работа за програмист, а още по-малко за сериозен такъв.
За да стане това, което искаш трябва да се барне малко в CSS, може би малко в HTML кода - и двете работи не са за програмисти. Никой, ама никой сериозен програмист няма да се хван еда крави това, което искаш, точно защото това не е работа за програмист. Трябва да търсиш HTML или CSS кодер, а това е нещо много различно от с е р и о з е н програмист.
Много точно казано. По-скоро ти трябва front-end developer, а не програмист и успех с намирането му :)
 
От: Търся С Е Р И О З Е Н програмист!

Звучи като търся сериозен човек за несериозна работа. :D
 
От: Търся С Е Р И О З Е Н програмист!

Колега, ако имаш нужда от още един "сериозен програмист", пиши ЛС с подробности, линк към сайта. :)
 

Горе